Михайло Лабковський: припиніть дивитися на себе очима чоловіків

© onbeing.org

Чому більшість жінок потребують підтвердження своєї привабливості, свого успіху і досягнень з чоловічого боку?

Поговоримо про це.

Від того, що чоловіки падатимуть до ваших ніг, ночуватимуть під дверима на постілці й не даватимуть вам проходу ви щасливіше точно не станете. Я завжди наводжу приклад з Мерилін Монро. Солдати йшли у бій з її портретом в нагрудній кишені, її хотіли усі, але померла вона в якнайглибшій депресії і повній самотності. Анджеліна Джолі, нова “Мерилін” 21 століття – людина важкої долі. Про неї мріють мільйони, а вона досі намагається, хоч якось побудувати сім’ю і почати жити щасливо. Але це їй все ніяк не вдається: через важке дитинство, через батька, який покинув сім’ю, через велику кількість комплексів і невирішених психологічних травм. І так, вона добилася того, що її люблять по всій земній кулі. Але тільки ось щастя їй це не принесло.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Мене засмучує те, що жінки міряють свої успіхи, досягнення, таланти тим, як до них відносяться чоловіки. Що для дуже багатьох представниць прекрасної статі самооцінка знаходитися в прямій залежності від того, чи є у неї партнер, чи ні. А якщо ні, то починається ось ця гра в “обдури природу”. Ви ходите на численні курси під назвою “Як закохувати в себе”, робите собі у своє єдине, рідне й улюблене обличчя якісь скажені хімічні ін’єкції, проводите цілі дні в спортзалі. І не тому, що вам це дійсно подобається (якби просто подобалося, у мене б і питань не було), але тому, що хочете, щоб ви подобалися комусь іншому. Тому, кого ви навіть ще не знаєте. Абстрактному, не існуючому в реальності чоловікові або навіть чоловікам. І тоді ваша самооцінка, ваше життя перетворюється на американські гірки. Якщо ви подобаєтеся комусь, то розквітаєте, почуваєте себе, що називається, на коні. А тут раптом чоловік не телефонує до вас знову. І тоді ваша “зароблена” у косметологів, стилістів, тренерів особистого зростання самооцінка тут же розбивається вщент, як кришталева ваза. І ви починаєте цю гонитву наново: курси, книги, косметолог, спортзал. Тільки гонитва йде не до лінії фінішу, а по замкненому колу.

Ще сумнішим, звичайно, видається запитання про тисячі прихильників і нереальний успіх у протилежної статі. Воно найбільше хвилює тих, у кого взагалі з особистим життям не складається. І тут починається лікування туберкульозу подорожником. Ви намагаєтеся навчитися викликати симпатію, думаєте, що недостатньо худорляві/товсті/високі/пишногруді, не так ведете бесіду з чоловіками, не так тримаєте виделку і не так дивитеся, і ось якщо починати носити намиста, спідниці до підлоги або, наприклад, велюрові сукні та 11-сантиметрові каблуки, то все обов’язково зміниться. Але, на жаль, як ви вже, напевно на своєму досвіді зрозуміли, насправді нічого не відбувається. Ви знову опиняєтеся у вічній гонитві за увагу, і навіть, якщо усіма силами ви будуєте з себе важкодоступну снігову королеву, насправді ж, ви залишаєтеся жінками, готовими на все, на будь-яку комедію, лиш аби їх полюбили.

Як ви думаєте, чому це не спрацьовує – тому що ви не навчилися любити себе, звертати увагу на свої бажання, поважати свої потреби, в тому числі і в сексі. І навіть, якщо ви досягнете успіху – станете другою Мерилін чи третьою Анджеліною Джолі, внутрішньо ви не змінитеся. Як я вже казав, щасливішими ви не станете, навіть, якщо у вас під вікнами вишикується ціла футбольна команда шанувальників.

Що ж робити?

Запам’ятайте три прості речі:

  1. Прекрасно бути красивою, багатою та відомою, але ці речі не є запорукою щастя. Щастя не передбачає готових сценаріїв.
  2. Любов може бути лише безумовною. Можна милуватися красою, цінувати таланти, поважати жіночність. Але люблять безумовно: навіть, якщо немає краси, талантів чи жіночності, а до цього ще є нестерпний характер чи інші не ідеальні риси.
  3. Ви не станете щасливими, якщо не полюбите себе, навіть, якщо вас будуть любити всі оточуючі. Полюбити себе такою, яка ти є – без варіантів.

Дорогі мої, навчіться, зрештою, себе поважати, а  не корчити з себе неприступну стіну чи вивищуватися. Більше навпаки – не іти всупереч своїм бажанням, щоб сподобатися. Навчіться цінувати свою точку зору, свої бажання, свою зовнішність – такою, як є. Розпочніть з цього і все неодмінно зміниться. Я вам обіцяю.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close