in ,

Простий тест, який розповість про ваш психічний стан

Для діагностики особистості існують проективні тести, які схожі з асоціативними. Вони мають  в собі як глобальний підхід до оцінки особистості, так і виявлення окремих її рис.

Тутка підготував подібний тест, який допоможе дізнатися про стан психічного здоров’я і про те, що турбує вас саме зараз.

Подивіться на малюнок не довше 10 секунд і запам’ятайте, що ви побачили першим

Запам’ятали? Тоді можна перейти до прочитання результатів

1. Ви побачили печеру

Вас дуже складно вивести з рівноваги. Ви спокійна людина і в усьому намагаєтеся бачити тільки хороше. Завдяки внутрішній силі і оптимізму негативні ситуації не чинять на вас тиск. До таких людей часто звертаються за допомогою чи порадою.

Підтримуєте своїх близьких і діліться з ними позитивною енергією.

2. Ви побачили  тарілку, яка літає

Вам, здається, що ви постійно на межі і ось-ось вибухнете. З-за низького рівня сприйнятливості до стресу у вас виникають проблеми зі здоров’ям. Можливо, ви страждаєте від безсоння чи від нічних кошмарів.

Не потрібно постійно тримати все в собі і дратуватися з будь-якого приводу. Це може довести вас до мігрені, блювоти та інших ускладнень.

3. Ви побачили обличчя інопланетянина

Ви схильні знаходити проблему у всьому. З-за звички накручувати себе ви часто схильні до стресу.

Вам варто взяти себе в руки і припинити витрачати сили на безпідставні занепокоєння. Зіткнувшись зі складною ситуацією, спробуйте поглянути на неї з іншого боку. Щоб було легше боротися зі стресом, не нехтуйте дихальною гімнастикою, вона дійсно може допомогти. Зробіть глибокий вдих через ніс і повільно видихайте ротом.

Збіглися результати з вашим поточним станом? Розкажіть про це в коментарях.

За матеріалами

Сподобалось?

11 ілюстрацій про те, як змінюється життя чоловіка після одруження

11 ілюстрацій про те, що мами точно користуються магією