Річ в тобі

© technopat.net

Милий мій, рідний і дорогий. Будь ласка, вислухай мене. Ти повинен змінитися, поки ще не пізно. Пройдуть роки, і ти зрозуміє, що я мав рацію, і пошкодуєш про згаяний час та можливості. Але час не повернути назад, як не вернути ріки і вітри.

Але допоки ти ще не дійшов до цього спізнання, повір мені на слово або подивися на мільйони прикладів, що підтвердять мою правоту. Все, про що я тебе прошу, потрібно в першу чергу тобі або тільки тобі.

Я тебе дуже люблю і дуже хвилююся за тебе, але якщо ти мене не почуєш, то я не зможу вже потім допомогти. Я готовий віддати за тебе все, але це вже не вирішить проблему. Ти зіпсуєш собі та своїм близьким життя, але в першу чергу собі.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Стільки людей мріють повернути час назад і вчинити правильно. Я не хочу, щоб ти опинився в їх числі. Єдине, що ніколи не зрадить, але рухається безповоротно – це час.

Я не знаю, що ще сказати і як пояснити тобі наскільки важливе твоє рішення, твій обраний шлях. Багато тобі скажуть, що немає приводу для хвилювань і все ще можна буде виправити. Але ніхто не любить тебе так, як я, тому я змушений говорити тобі правду, а не те, що ти хочеш почути.

Зрозумій, я не перестану любити тебе, щоб не сталося. За це ти можеш не хвилюватися. Але зараз, сам для себе, ти повинен вибрати правильний шлях. Я пройшов свій шлях  і прийняв своє рішення вчасно – тепер твоя черга.

Чи доводилося Вам звертатися до когось такими словами?

Ні, тоді дарую ці слова. Вони знадобляться в житті не раз і не два. Тільки повірте на слово, це красиво звучить в кіно й абсолютно непридатне в реальному житті.

Людина не змінюється ніколи, як не намагайтеся. Але іноді зміни відбуваються, і ми ставимо собі запитання – як?

Не думайте, що комусь вдалося зігнути ложку поглядом.
Просто важливо було усвідомити, що ложки немає.
Не вона гнеться, а Ви змінюєтеся.

Уявіть: Василь безпробудно пиячив і бив дружину, а потім кинув пити, влаштувався на роботу і ходить з дружиною в театр і кіно.

Василь не змінився ні на йоту, але щось сталося в його навколишньому Всесвіті, хтось навмисно або випадково змінив його конфігурацію, і наш герой діє вже зовсім по-іншому, хоча виходить з набутих життєвих принципів і переконань.

Що послужило причиною цих доленосних перетворень – можливо дружина Василя зробила макіяж і зачіску, одягла сукню і т. д., як у Анжеліни Джолі, а наш піддослідний міг би і далі безбожно пиячити з дружиною.

Давайте також проілюструємо те, що трапилося на геометричному прикладі. (див. малюнок).

Циліндр як був, так і залишився циліндром. Просто рука творця перемістила джерело світла, замінила всесвіт циліндра, і він відповідно відкидає різні тіні (проекції): квадрат і коло.

Можна було сто років переконувати циліндр перестати бути собою або хоча б припинити відкидати квадратну тінь – і все марно. А можна за 1 секунду змінити кут освітлення – і зміни очевидні.

Тут виникає дві проблеми.

Перша: циліндр сам не знає, що потрібно змінити в довколишньому Всесвіті. Адже він не відчуває себе квадратом або колом, так ми його бачимо. Для себе він просто циліндр.

І друга – нам вкрай важко змінити всесвіт циліндра, так як ми конкретно не знаємо, що і як треба змінювати. Або, як і куди перемістити джерело світла, щоб відображення циліндра нас краще нам подобалося.

Часто для людини є можливість змінюватися самостійно.

Ось Анжела, дружина Василя, розумниця і красуня. Працювала, доглядала, за дітьми, варила смачний борщ, а Вася – вештався. А стала його Анжеліною, і Вася сам варить борщ і робить уроки з дітьми.

Нам не під силу змінювати людину, як і природу речей. Ми не віддалимо Місяць і наблизимо Сонце, не очистимо світові океани і не відродимо льодовики крейдяного періоду.

Єдиною можливістю для нас змінювати чиюсь систему координат – це змінювати себе.

Все сказане суперечить природі звичайної побутової логіки.

Приходить наша Анжела додому, стомлена і затуркана після трьох робіт.
Уроки, готування, прання. Додому прийшла пішки, а не на лексусі примчала.
І що, змінюйся ще для чоловіка-алкоголіка?
Ні сил, ні бажання щось робити для цього створіння.
Думає мабуть собі: «Вбила би його – сяду у в’язницю за вбивство людини.
Але шлях самобичування не приведе до зміни циліндра Василя.

Психологи та екстрасенси знають цю хитру (не хитру) істину і заробляють цим знанням собі на хліб.

Але найчастіше їх сила не безмежна, тому людина повертається до свого дому в звичне середовище і все повторюється циклічно.

Не можна прагнути змінити себе самого, коли ти бачиш, що біля тебе є людина, якій теж потрібні зміни – це подібно до того, як купувати євро, коло його курс падає стосовно долара. Адже будь-який грамотний дилер скаже Вам, що купувати треба при падінні, а не при зростанні валюти.

Досвідчений водій скаже Вам, що коли вас занесе на дорозі, кермо потрібно повернути в бік занесення, а не навпаки, як підказує інстинкт.

Нам вкрай важко прийняти рішення проти своєї здорової життєвої логіки, але процес зміни кого б то не було вимагає від нас саме такого вчинку.

Що ж змінювати в собі, коли чоловік повинен кинути пити або дитина не робить уроки?

Я не підкажу Вам відразу, та й навряд чи знайдеться такий порадник. Але деякими міркуваннями точно можу поділитися.

Можна почати змінювати себе на краще – завжди прагнути до більшого. Читати більше книг, стежити за собою, відмовитися від шкідливих звичок, зайнятися спортом і (або) схуднути … Цей список можна продовжувати нескінченно.

Ви у виграші в будь-якому випадку, ну, по-перше, Ви самі стали кращими, красивішими, розумнішими, здоровішими, а по-друге, з’явився хоча б один теоретичний шанс, що зміниться Ваш об’єкт і його відображення.

Не вийде з першого разу, вийде з другого.

Головне прийняти для себе, що Ви через неприйняття, біль і страх повернули кермо в бік занесення – по-іншому авто не скеруєш в правильний бік.

Знаєш, це не ложка гнеться під поглядом, все обман.

Річ в тобі.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close