Вас не чекатимуть вічно

Запам’ятайте кілька важливих речей і якщо це можливо, виправіть їх вже сьогодні.

Вас ніхто не буде чекати вічно. Ніхто. Поки ви десь гуляєте або розтринькуєте своє життя, сподіваючись, що хтось вас дочекається – не дочекається. Приїдете до людини, а вона вас вже давно не знає. Ви їй повністю чужі. Змініть це зараз.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Будь-яка людина має точку кипіння. Наскільки б вас не любили і не божеволіли від вас – це рано чи пізно закінчиться. Не цінуєте? Знущаєтесь? Смішно вам? Скоро буде не до сміху. Змініть це.

Я ненавиджу мовчання. Адже завжди є що сказати. Ніколи не повірю, що зовсім нічого. Люди відмовчуються і втрачають одне одного. Мовчати не можна – потрібно розмовляти. Змінюйтесь. Телефонуйте, пишіть, зізнайтеся нарешті в чомусь. Боятися – немає чого, зовсім.

***

Чим старшими ви будете, тим рідше від вас будуть чути слово «назавжди». Закохати вас буде дуже важко, зачарувати зовнішністю або красою – майже неможливо.

Перш ніж щось сказати, ви спочатку будете довго мовчати, обмірковуючи кожне слово, а потім, можливо, так нічого і не відповісте…

Ви будете оцінювати людей повністю за іншими якостями. Недовіра стане вашим близьким другом. І коли вже ви когось полюбите, то це буде дуже надовго, а, може, і на все життя… Думаєте, це дорослішання, передчасна старість? Нічого такого – це звичайний життєвий досвід.

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close