Ви приваблюєте людей не зовнішністю, а внутрішнім світом

© phototalents

Дослідження доводять: ми насправді шукаємо таку людину, котру будемо розуміти.

Усі ми переживаємо моменти, коли відчуваємо себе дуже непривабливими. Тут немає нічого дивного: підрихтовані фотошопом красуні дивляться на нас зі сторінок глянців, моделі з досконалою фігурою – з екранів телевізорів. Хоч-не-хоч, але причини для суму знайдуться…

Ми ще більше засмучуємося через всі спроби відповідати «стандартам»: одяг наш – скажімо, не з найновішої колекції, зачіска – не бездоганна, а за зиму ми знову погладшали на кілька кілограмів. І думки наздоганяють: «Не дивно, що я досі самотня (самотній)».

Послухайте мене – ніколи так не думайте. Відкиньте схожі думки далеко і надовго. Не дозвольте, щоб так звані соціальні стандарти впливали на вашу самооцінку.

Як не дивно, наші фізичні показники та зовнішність – це не ті речі, що роблять нас привабливими в очах інших людей. Для людей важливіше те, що знаходиться всередині, в нашому серці та душі.

«Краса – не обличчя. Краса – це світло в душі», – Халіль Джебран.

Якщо між двома людьми виникає симпатія, то обличчя, фігура, волосся і т.д. не грають такої важливої ролі. Хоча, мабуть, багато людей серед нас не так легко погоджуються з такою думкою.

Правда в тому, що привабливими в очах інших людей нас роблять не бездоганні риси обличчя або фігури, але те, як ми висловлюємо свої емоції. Коли ми починаємо зустрічатися з кимось, ми надіємось, що ця людина розділить з нами наші думки та переконання.

Ми всі шукаємо ту людину, котру будемо розуміти…

Психологічні досліди запевняють, що все відбувається саме так. Професор Сілк Андерсон з університету Любека в Німеччині, котра вивчає соціальну та емоційну нейробіологію, зробила такий дослід. Вона запропонувала групі волонтерів переглянути відео, де жінки висловлюють сум або страх за допомогою емоцій.

Результати підтвердили прямий зв‘язок: жінки подобались чоловікам більше, якщо ті краще розуміли їх емоції. Найвищі оцінки отримали ті пані, котрі виявили свої почуття найбільш щиро та відкрито.

В ході дослідження було також встановлено, що ті ділянки головного мозку, які відповідають за виникнення відчуття симпатіі, у волонтерів були більш активними тоді, коли останні переглядали відео жінок, яких краще розуміли.

Особливості психології людини пояснюють, чому ми шукаємо стосунків з тими, кого розуміємо. Взаємна симпатія між обома, насправді, залежить від того, чи люди розмовляють «однією мовою» чи не розмовляють. Те, що ми розуміємо свого партнера, означає те, що ми можемо йому довіряти.

«Я зрозумів, що відчуваю себе набагато впевненіше, коли не намагаюся наслідувати якийсь ідеальний образ, але залишаюся собою», – Ремінгтон Міллер.

Всі наші хвилювання через те, чи досить ми є привабливими в очах інших людей, викликають постійне хвилювання та страх, що нас будуть осуджувати. Якщо ми починаємо аналізувати, як нас можуть побачити інші – впевненість наша зникає, немов дим. А разом з нею випаровується і щастя.

Який висновок потрібно зробити? Те, як ви побудуєте стосунки із зовнішнім світом, залежить тільки від вас. Ви повинні дати іншим зрозуміти, що вас не хвилює їхня думка щодо вас. Припиніть забивати собі голову подібними речами та постійно про це думати.

Звичка все обмірковувати (особливо, перед сном) лише додає невпевненості та тривоги. Якщо ви зустрічалися з кимось і розійшлися – забудьте про це. Не думайте, не аналізуйте. Перегорніть цю сторінку вашого життя та ідіть вперед. Не нервуйте та не сумуйте, адже зараз це вже не має для вас значення. Жодного. Цю книгу ви вже прочитали, а ще раз ви перечитуєте лише добрі книжки.

Якщо ви припините хвилюватися про це, ви станете активними – і в професійному, і в особистому житті. Ваші вчинки стануть іншими, це додасть впевненості в собі, яка й буде притягувати інших людей до вас.

Психологія привабливості є дуже простою: ваш зовнішній вигляд не має значення. Не хвилюйтеся про те, чи вдало ви підібрали помаду та чи підходять ваші туфлі до сумочки. Жоден із цих чинників не зробить вас привабливою. Ваша впевненість в собі приваблює людей, ваша справжність і те, наскільки щиро ви виявляєте свої емоції.

Пам’ятайте про це: ваша краса – зсередини. Ваша людина обов`язково побачить ваше душевне світло.

Фото заголовку
Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close