Як ваші ноги можуть видати те, про що ви думаєте

Виявляється, наші ноги теж беруть активну участь у так звані «мові тіла». Причому чим далі від мозку знаходиться частина тіла, тим менше ми усвідомлюємо те, що вона робить і про що «говорить». Погодьтеся, адже ми часто більше стежимо за своєю мімікою і руками?

Отже, як вас можуть видати ваші ноги?

Ноги на відстані означають домінування

Коли ви міцно стоїте обома ногами на землі, рівномірно розподіляючи вагу, це дає чіткий сигнал про те, що ви не маєте наміру йти. До речі, ви стоїте на обох ногах рівно чи трохи виставляєте вперед одну з них?

Якщо ноги знаходяться на невеликій відстані, це найчастіше означає домінування, оскільки підкреслена область тазу. Отже, якщо ви хочете надати собі вагу і випромінювати впевненість, використовуйте цю позицію. Але будьте обережні і не використовуйте її «не в тій» ситуації, щоб не виглядати надто загрозливим чи розгніваним.

Схрещені щиколотки означають, що людина нервує

Така поза – це аналог покусування губ. Вона може говорити про те, що ви стримуєте негативні емоції, нервозність або внутрішню невизначеність. Якщо ви підтягуєте ноги під стілець, це виглядає так, як ніби ви замкнуті і відсторонені. Якщо ви спостерігаєте за своїм співрозмовником, і він сидить саме в такій позі, задавайте йому позитивні питання, і, можливо, він автоматично змінить положення ніг.

Одне дослідження 319 пацієнтів дантиста показало, що 88 % з них сиділи зі схрещеними щиколотками в очікуванні прийому лікаря, якщо лікування передбачалося серйозне. Пацієнти, які прийшли тільки для огляду або чищення зубів, схрещували щиколотки в 68 % випадків. Іншими словами, ці люди, швидше за все, дуже нервували, як і більшість з нас перед кабінетом стоматолога. Тому, навіть якщо ви нервуєте, зміна такої позиції або «розблокування» ніг може трохи вас підбадьорити, надати сміливості і зробити більш відкритими.

Поза у вигляді цифри 4: людина готова сперечатися

Навмисно чи ні, але ця поза вказує, що ви готові сперечатися і відстоювати свою позицію, якщо це необхідно. Хоча в деяких випадках ця поза може бути виправданою, важливо знати, що її слід уникати, якщо сперечатися ви не збираєтеся.

Сигнал пози у вигляді цифри 4 посилюється, якщо ви захоплюєте або упираєтеся в ногу однією або обома руками. Це утримує «цифру 4» в постійному положенні, надаючи вам вид жорсткої, впертої людини, який відкидає будь-які протилежні думки.

Поза стоячи зі схрещеними ногами: різне значення для чоловіків і жінок

Схрещені ноги для жінок – це те ж, що «ноги на відстані» для чоловіків. Поза дуже ясно показує, що жінка має намір залишатися саме там, де вона є. Це поза домінуючого авторитету. Крім того, це ще й повідомлення про відмову в доступі.

Для чоловіка ця поза також показує небажання зрушуватися з місця, але ще й свідчить про відчутті небезпеки для області паху; він явно не хоче, щоб йому зацідили!

Ноги разом

Це дуже нейтральна позиція, вона демонструє вашу байдужість: вам все одно ви плануєте залишитися чи піти. Якщо в такій позі дитина розмовляє з учителем, то це увага і повага. Отже, це, як правило, досить безпечна позиція, якщо ви не хочете нікого образити чи зачепити.

Напрямок, в якому вказують носочки ніг, означають ваше прагнення йти в тому напрямку

Положення чиїхось стоп може бути дуже показовим. Наприклад, якщо ви стоїте в групі, зверніть увагу на те, як у людини поряд з вами розташовані носочки ніг. Зазвичай наша ведуча нога підсвідомо прямує у бік найцікавішої або фізично привабливої людини. А якщо у співрозмовника нога повернута у бік виходу, це вірна ознака того, що він готовий вже піти.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close