Зазирніть в себе: як навчити підсвідомість вирішувати ваші проблеми

Автор Thrive Global Бенджамін Харді доводить, що підсвідомість – зовсім не сліпа сила: нею можна керувати!

«Ваша підсвідомість працює безперервно, поки ви не спите і поки ви спите»

Наполеон Хілл

Ваша підсвідомість ніколи не відпочиває і завжди знаходиться на чергуванні, тому що вона контролює ваше серцебиття, кровообіг і травлення. Вона контролює всі життєво важливі процеси і функції вашого тіла і знає рішення всіх ваших проблем.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Те, що відбувається на підсвідомому рівні, впливає на те, що відбувається на рівні свідомому. Іншими словами, те, що відбувається всередині, навіть несвідоме, врешті стає реальністю. Хілл каже: «Підсвідомість перетворюється в його фізичний еквівалент найбільш прямим і практичним методом».

Отже, ваше завдання – спрямувати підсвідомість на результати, до яких ви прагнете. Крім того, ви можете підключитися до підсвідомості, щоб вивільнити приховані зв’язки і рішення ваших проблем і проектів.

Ось проста процедура.

Десять хвилин перед сном

«Ніколи не лягайте спати без запиту до підсвідомості» – Томас Едісон

Це звичайна практика багатьох найуспішніших людей світу – навмисно спрямовувати роботу своєї підсвідомості під час сну.

Як?

Виділіть декілька хвилин перед тим, як лягти спати, щоб помедитувати і записати те, чого ви намагаєтеся досягти.

Поставте собі безліч запитань, пов’язаних з цією справою. Якщо говорити словами Едісона, зробіть кілька «запитів». Напишіть ці запитання і думки на папері. Чим конкретніші запитання, тим яснішими будуть відповіді.

Поки ви спите, ваша підсвідомість почне працювати над цими запитаннями.

Через десять хвилин після пробудження

Дослідження підтверджують, що мозок, особливо префронтальна кора, найбільш активний і креативний відразу після пробудження. Ваша підсвідомість була розсіяною, поки ви спали, створюючи контекстні і тимчасові зв’язки. Творчість створює мости між різними частинами мозку.

У недавньому інтерв’ю Тіму Феррісу Джош Вайцкіна – колишній шаховий вундеркінд і чемпіон світу з тайцзіцюань, розповідає, які ранкові звички спрямовані на те, щоб виявити підсвідомі прориви і зв’язки, випробовуються під час сну.

На відміну від 80% людей у віці від 18 до 44 років, які перевіряють свої смартфони протягом 15 хвилин після пробудження, Вайцкін йде в тихе місце, медитує і робить записи в щоденнику.

Він «звалює думки» в щоденник протягом декількох хвилин. Таким чином замість того, щоб приділити увагу вхідній інформації, як більшість людей, які перевіряють повідомлення, Вайтцкін зосереджується на вихідній інформації. Саме так він проникає в більш високі сфери ясності, навчання і творчості – те, що він називає «кристалізованим інтелектом».

Якщо ви не досвідчений журналіст, ідею «скидання думок» може бути важко реалізувати. З мого досвіду, потрібно постаратися вільно спрямувати думки у напрямку до своїх цілей.

Розгляньте «запити», які ви звернули до своєї підсвідомості перед сном. Дайте собі безліч запитань. Думайте про те, чого намагаєтеся досягти і записуйте це. А насамперед зранку, коли ваш мозок найбільш творчо налаштований, після його підсвідомого тренування під час сну, почніть записувати все, що спадає на розум про ці речі.

Я часто саме так знаходжу ідеї для статей, які збираюся писати. У мене з’являються ідеї про те, як я можу стати більш гідним чоловіком або батьком моїх трьох прийомних дітей. Мені стають більш зрозумілими цілі, яких мені необхідно досягти. Я отримую інформацію про людей, з якими мені потрібно зв’язатися або про те, як я можу поліпшити свої нинішні стосунки.

Звичайно, вам потрібно попрактикуватися в цій навичці. Вам може знадобитися кілька спроб, перш ніж ви їх опануєте. Але з часом досягнення творчих й інтуїтивних сплесків стане легким і автоматичним.

Висновок

«Людина не може вибирати безпосередньо обставини, але вона може вибирати думки і таким чином опосередковано, але твердо формувати обставини»

Джеймс Аллен.

Ментальна творчість завжди передує фізичному творінню. Перш ніж будівля буде побудована фізично, створюється план.

Ваші думки – це план життя, яке ви будуєте крок за кроком. Коли ви навчитеся направляти своє мислення – і свідомо, і підсвідомо, – ви створите умови, які зроблять досягнення ваших цілей неминучим.

Ви – будівельник своєї долі. Ця проста звичка допоможе вам прояснити, куди ви хочете рухатися, і як вам туди потрапити.

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close