Жаба чи принцеса? 7 заклять, які час розчаклувати

Кожна жінка народжується принцесою, і тільки потім починається чаклунство: несприятливі умови дорослішання, хворобливі переживання, зрада, розлучення – все це змушує її закритися в собі, надіти жаб’ячу шкіру. Бути жабою просто – сиди в тепленькому болоті, підгодовуйся комарами-образами, квакай про нелегку долю. Правда, в цьому образі не бачити вам ні принца, ні подорожей в золотій кареті, ні чарів. Щоб змінити долю, доведеться попрацювати. І ми готові розкрити таємницю, як заново стати принцесою!

7 заклять, з яких час зняти чари, щоб повернути корону

1 закляття: любов до стоячої води

Жаби обожнюють болото, там завжди затишно, тепло, а головне – ніхто не лізе в душу. Водяному можна поскиглити про те, які далекі зірки. З кикиморами посперечатися про політику ставка, який з кожним роком меншає. Черв’яків змішати з намулом, відчуваючи себе справжньою господинею глечика. Сірість і безпросвітність цього місця затягує, вводить в сон. Щоб розчаклувати заклинання, доведеться вистрибнути з насидженого місця і впустити в нудне життя небезпечні зміни, піти на пошуки чистої джерельної води. Тільки серйозні нововведення зможуть змусити зелену шкірку злиняти від нових вражень!

2 закляття: всеїдність

«Ковтати все підряд без розбору, а то раптом не залишиться комарів» – типовий жаб’ячий девіз. Вона хапається за будь-які пропозиції зі страху втратити щось вартісне, не вміє відмовляти, всюди суне носа, а потім шкодує себе біля розбитого корита. Тому що не хоче думати наперед, не любить вчитися на помилках. Щоб розчаклувати це прокляття доведеться добре попрацювати над собою, привчити себе бути розбірливою. Де ви бачили принцесу, яка всюди готова бути затичкою? Справжня леді прискіпливо підходить до вибору кола друзів, роботи, стосунків, вона обережно зав’язує знайомства і вже точно не покладе в рот що попало! Нехай краще її назвуть примхливою.

3 закляття: метушливість

Помічали, як рухаються жаби? Вони не вміють плавно плисти, але скачуть ривками від одного пункту до іншого, маршрут їх завжди хаотичний. Ця особливість жаб’ячої натури виявляється у всьому: вони, як торнадо, встрибують у стосунки, проблеми або конфлікти, а потім точно так само з них вистрибують без пояснень і слізних прощань. Жабам складно вибудувати потрібну дистанцію з об’єктами. Зняти чари допоможе звичка жити без суєти, неквапливо. Принцеси теж вміють бігати і скакати, але воліють не робити цього без необхідності, контролювати рухи, отримуючи задоволення від повільного шляху. А ще принцеса ніколи не бере на себе всю дорогу, вона залишає оточуючим можливість йти їй назустріч.

4 закляття: відсутність шиї

Знаєте, чому жаби такі приземлені і вперті? Можливо вони хотіли б побачити зірки, але злі чаклуни позбавили їх цієї здатності. Жаби не можуть вертіти головою по сторонах, від цього не бачать різноманіття навколишніх пейзажів, не вірять розмовам про інші світи, висміюють птахів-романтиків. Вони сконцентровані на своїй калюжі, та піднімають паніку через кола на воді. Розчаклувати заклинання допоможе звичка дивитися по сторонах, піднімати голову до сонця. Потрібно пам’ятати, що світ не обмежений рамками одного болота і декількома очеретами, є щось більше, до чого потрібно прагнути. Принцеси вміють помічати красу навколо себе, вони знають, який великий навколишній світ, і гнучко до нього підлаштовуються.

5 закляття: багато шуму, мало результату

Жаба не вміє чекати, їй потрібна постійна видимість активних дій – кудись пливти, перебирати лапками, тікати від крокодила. Проблема в самому слові «видимість». Для жаб не стільки важливий результат, скільки звичка борсатися без аналізу загальних енерговитрат. Вона роздуває величезні бульбашки активності, які лопаються так само, як і її мрії. А потім розчаровано зітхає: «Я так багато сил вклала даремно». Щоб вибратися з колеса проблем, доведеться вчитися спостерігати і аналізувати, припинити слідувати за першим зустрічним комаром і довіритися внутрішньому натхненню. Принцеси не виходять з царських палат без мети, вони заздалегідь продумують свій маршрут, а з будь-яких промахів витягують корисний досвід.

6 закляття: балакучість

На жаль, вміння мовчати зовсім не властиво жаб’ячої натурі. Вона або їсть або спить, або перемиває кістки черговий подрузі, яка тільки вчора зухвало гріла пузо в самому центрі ставу. Постійні «ква-ква» займають 90% її часу, то і справа залучаючи до жаби болотних хижаків або перелітних птахів. Щоб розчаклувати злощасне квакання доведеться вчити себе не розкидатися словами на вітер, говорити і відповідати по справі. Принцеси виділяються серед натовпу саме небагатослівністю, такий підхід додає цінності їх словами, змушує навколишніх слухати навіть шепіт.

7 закляття: комплекс неповноцінності

Остання відмінність принцеси від жаби прихована у ставленні до себе. Після дії зілля жаба подивившись в дзеркальні води і жахнулася, побачивши чуже їй тіло. Вона зненавиділа свою ущербність, почала вважати себе неповноцінною і негідною хорошого життя. І даремно. Прибрати дію прокляття до кінця, можна тільки полюбивши себе, ось таку зелену і в злощасних бородавках. Принцеси ніколи не занижують свої достоїнства, вони з любов’ю ставиться до інших, поважають індивідуальність і внутрішній світ кожного. Змініть стосунки з собою – ось наша остання підказка. Потрібно бути справедливою і турботливою не тільки до інших, але і до себе.

Перетворитися в принцесу нескладно, якщо згадати, що шкіра ніколи вам не належала, ви народилися без вад! Головне в цій справі – перестати чекати принца, який розчарує, знайти в собі сили жити так, як ви завжди хотіли.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close