in , ,

Їй 69 років і вона не лише супермодель!

У цьому році 69 річна Мей Маск написала в своєму інстаграмі: “Я дуже рада стати офіційною CoverGirl. У мене троє дітей, десять онуків. І я насилу намагалася тримати цю таємницю в секреті до сьогоднішнього дня.”

Розкішна, ставна леді, зачаровує своєю силою волі. На питання Huffington Post про те, чому Ілон навчився у неї, вона відповіла:

«Сподіваюся, що він перейняв мої погляди на життя. Я була ботаніком, а син Ілон – суперботанік. Найбільше я хотіла, щоб діти навчилися наполегливо працювати, робота робить людину щасливою і не дає старіти. Чим більше працюєш, тим більш успішним стаєш. Я працювала з п’ятнадцяти років, Мені доводилося добре вчитися, щоб доводити, що я не дурна, адже багато хто саме так звикли думати про моделей. Я всюди носила з собою книги і зберегла звичку постійно читати. Мої діти-трудоголіки. Я ніколи не читала їм нотацій, особистим прикладом показувала, яким нелегким є шлях до успіху. Я ніколи не допомагала моїм дітям. У 1989 році разом з дітьми ми перебралася в Торонто. Щоб якось зводити кінці з кінцями, я працювала одночасно на п’яти роботах! ».


Коли Мей виповнилося 50 років, у її дітей не було грошей на розкішні подарунки.

Мей розповідала:

“Вони подарували мені маленький іграшковий будинок і маленьку іграшкову машинку розміром із сірникову коробку і сказали:« Коли-небудь ми купимо тобі справжній». І, звичайно, вони стримали свою обіцянку.”

Цій приголомшливій леді скоро-сімдесят, жінка, яка привила дітям вміння вчитися і працювати для досягнення мети, виховала в них неймовірну усвідомленість і любов до людства, заради якого вони трудяться, сама займається десятками проектів до сьогоднішнього дня. У свої 69 років вона працює в божевільному графіку. Мей Маск, як відомий дієтолог, виступає з лекціями про здорове харчування по всьому світу, вона написала книгу Feel Fantastic. Ця красива мати трьох дітей і бабуся десяти онуків виростила приголомшливе плем’я людей, які не просаджують батьківські мільйони, а змінюють цей світ із завидною завзятістю.

Мей так зафіналіла інтерв’ю про сина:

“Ілону не потрібні яхти і дорогі речі, тому що він жив в складних економічних умовах. Мета Ілона – використовувати знання фізики, щоб зробити цей світ кращим. Люди думають, що їм рухає корисливий мотив. Це не так . І мене дуже засмучує, коли люди говорять про сина: «о, так він просто хоче побільше заробити». Гроші для нього ніколи не були важливі. він просто одержимий своєю ідеєю зробити світ кращим! ».

Так так, ця жінка – мама саме того Ілона Маска


Фото заголовку
За матеріалами

Сподобалось?

25 причин, чому варто зайнятися йогою.

10 найкасовіших фільмів світу, які вийшли в 2017 році