7 вагомих причин цінувати стосунки з мамою

© creu

Погана мама: навіщо її любити? Легко любити ідеальну, добру, лагідну, успішну маму легко. А реальну матір — матір, залежну від алкоголю або маму, яка карала і била, — складно і, здається, навіть неможливим. Невже таку погану маму можна любити, поважати, бути вдячними??? Я відповім так: «Не тільки можна, а й важливо любити!» І потрібно в першу чергу не мамі, а нам самим. Тому, що коли ми не любимо і не поважаємо свою маму, то робимо гірше не мамі, а собі.

Відкидаючи свою неідеальну маму, свою найближчу та найріднішу людину, ми закриваємося від любові та всіх благ, які дає нам світ, ми закриваємося від самого світу і життя. Виставляючи мамі рахунок, ми закриваємо своє серце, — і кохання, щастя, здоров’я в нашому житті стає менше. Особливо це актуально для жінок, тому що довірливі стосунки з мамою — це основа щастя і гармонії.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Ось сім причин дорожити стосунками з мамою:

1. Прямий шлях до жіночого щастя!

Скажіть мені, які у Вас стосунки з мамою, — і я скажу, наскільки Ви щаслива жінка. У цьому я переконалася, консультуючи найрізноманітніших жінок, також і мій особистий досвід говорить про те ж. Зараз багато тренінгів для розвитку жіночності. Проте я переконана, що починати потрібно з початку — з вибудовування своїх стосунків з мамою. Це основа жіночого щастя. Чому саме з мамою, а не зі своїм чоловіком, наприклад? Бо мама — це земне реальне вираження жіночого початку.

Поважаючи і цінуючи маму, ми всередині себе плекаємо цінність жіночності, спокою, умиротворення. Через маму ми єднаємося з жіночим початком нашого роду, якому багато мільйонів років. Ми починаємо цінувати почуття, емоції, стан спокою і наша свідомість відкриває нам те, що раніше було закрито.

2. Красиве і здорове тіло

Здорове тіло — вірна ознака любові до себе, красиве тіло — це ще і відображення цінності миру і любові в серці жінки. Жіночі хвороби — це серйозний знак напружених стосунків з мамою, яку ми відкидаємо, не приймаємо, на яку ми ображаємося. Якщо звинувачувати батьків у тому, що Вас неправильно виховували, не прищепили Вам цінність жіночого початку, нічого хорошого з цього не буде. Батьківський прояв в цьому житті — це їхня карма і доля, а Ваша карма — це Ваша реакція на їх дії, це Ваші думки і дії.

Чим раніше Ви почнете брати на себе відповідальність за те, що відбувається з Вами, тим раніше станете жити дорослим щасливим життям.

3. Теплі та близькі стосунки зі свекрухою

Уявіть мудру зрілу жінку. Вона – уособлення любові та спокою. Вона налаштована на позитив, на довіру до світу, і світ, що несе їй все найкраще. Іноді на її шляху зустрічається агресія, образа — за цими негативними емоціями і проявами іншої людини вона бачить її слабкість та біль. Як жінка, вона може прийняти цей біль і пережити його в своєму серці. Саме біль, який є життєвим уроком і вчить відкривати своє серце. Якщо ви уявите таку жінку, то подумайте, чи може вона лаятися з іншою жінкою, наприклад, зі свекрухою? Сварки бувають, якщо у цих жінок є перекіс з боку чоловічих енергій і вони бачать одна в одній суперниць. Вони за негативними проявами не можуть розгледіти звичайної людської болі.

Головний жіночий м’яз — це серце і важливо вміти відкривати його, поважати і, цінуючи при цьому себе і своїх близьких.

4. Матеріальний достаток у сім’ї

Всі ми мріємо про те, що чоловік буде багато заробляти, забезпечувати сім’ю. А що ми для цього робимо? Критикуємо, даємо поради, наводимо приклад сусіда на Лексусі. А результату – ніякого. До того, ми самі втрачаємо спокій та мир. Та є інший шлях — шлях любові.

Створюючи всередині себе цінність жіночності, перебуваючи в стані любові і умиротворення, жінка інтуїтивно починає правильно поводитися: не критикувати, а надихати чоловіка, не турбуватися про гроші, а вірити в успіх чоловіка! Перебуваючи в стані конфлікту зі своєю мамою, не можна зрозуміти, які величезні внутрішні сили дає справжня любов — терпляча і всепроникна. Навіть просто холодні напружені стосунки з мамою вже блокують потік жіночої енергії, який тече через нас.

Відкрийте своє серце назустріч своїй мамі і ви відчуєте, як світ став добрішим до вас, як добробут входить у вашу родину!

5. Затишний будинок, щаслива сім’я

Що таке відпочинок? Це не поїздка в гори або на море, це відчуття, що тебе приймають, коли ти справжній душею і тілом. Саме про це мріють наші близькі. Де ж знайти в собі сили, щоб приймати слабкості своїх близьких — чоловіка та дітей? Я знаю тільки одну відповідь — через прийняття і повагу до своєї мами, схиляння перед нею як перед старшою і мудрішою.

Через розуміння її слабостей і прийняття їх з любов’ю, без осуду і зарозумілості. Саме в стосунках з мамою ми вчимося любити, відкривати своє серце, вчимося приймати чужі недоліки спокійно і з любов’ю. Ці жіночі якості — основа щасливої родини. Це сім’ї, де дружина поважає свого чоловіка, а він з радістю бере на себе відповідальність, де діти поважають своїх батьків.

6. Жіночий успіх

Любов до мами робить нас м’якшими, розслаблює нас, наповнює любов’ю зсередини. Ми починаємо слухати своє тіло, свою інтуїцію. І в цьому дуже жіночному стані легко вирішувати питання: працювати чи не працювати, а якщо працювати, то де і як. Почніть з маленького кроку до свого успіху, до своєї внутрішньої гармонії — подумайте з теплотою і вдячністю про свою маму. Будувати, покращувати свої стосунки з мамою ніколи не пізно, скільки б вам не було років.

Близькість з мамою окрилює жінку, у неї з’являються сили і нові можливості в житті — ті, про яких вона раніше і не підозрювала.

7. Тривалі стосунки

Багато жінок вміють зачарувати чоловіка, справити яскраве враження, а разом з тим час залишатися чарівною протягом хоча б декількох років спільного життя, не кажучи вже про десятиліття, вміють лише одиниці. І це найголовніший показник жіночності. Чим більше у нас жіночої енергії, тим простіше нам будувати тривалі стосунки з чоловіком і з іншими людьми.

Для того, щоб збільшити кількість енергії в тілі, варто більше доглядати за собою, своїм обличчям і тілом, можна танцювати, співати. Способів багато, важливо як отримувати енергію, так і утримувати її в собі. І близькі, довірливі стосунки з мамою допомагають це зробити найкраще. Якщо при думці про маму у вас виникає образа, злість, то вся накопичена енергія відразу ж випаровується з тіла. Залишається порожнеча, роздратування. І навпаки: лише промінчик любові, який ви випромінюєте з свого серця в бік мами, стабілізує, зберігає жіночі енергії в тілі.

Якщо ви хочете поліпшити ваші стосунки з мамою, спробуйте почати з простого — поговоріть з мамою про її справи, життя, розпитайте про її здоров’я. Перед розмовою виконайте вправу на єднання і близькість з мамою. Вона зніме напругу з ваших стосунків, звільнить ваше серце від тягаря минулих образ і допоможе прийняти з любов’ю всі слабкості та недоліки вашої мами.

Закрийте очі й уявіть вашу маму перед собою. Подивіться їй в очі й уявіть собі, що ви повільно йдете до неї. Наближаєтесь, все зменшуючись, і ось Ви зовсім маленька — завбільшки з її серце. Уявіть, як мама бере вас, маленьку, і дбайливо кладе собі в серце. Пориньте в серце своєї матері й відчуєте, як добре бути з мамою. Тепер уявіть, як ваша мама йде в свою чергу до вас, зменшуючись і перетворюючись в зовсім маленьку фігурку, розміром як ваше серце. Візьміть свою маленьку маму та покладіть її у своє серце. Відчуйте, як добре тримати маму в своєму серці та любити її. Все, що раніше було стіною між Вами, все це насправді не має ніякого відношення до Вашої близькості та єдності.

Навіть, якщо зараз Ви цінуєте і поважаєте свою маму, в любові завжди є вищий рівень, який дає ще більше щастя, достатку і чудес! Брати чи не брати – Ваш вибір!

Фото заголовку
Автор: Олена Кондрашук

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close