«Ваш чоловік – чудовий тато» — мене так дратують ці слова! А вас хіба ні?

© callmynamesally.blogspot.com

Чому цьому надається так багато значення?

Колумністку і стендап-коміка Мередіт Гордон дуже ображає той факт, що хороших татів просто обожнюють, а їх чудове ставлення до дружин та дітей вважають чимось надзвичайним. Ось як вона пише про це:

“Кожну п’ятницю мій чоловік відвозить дітей в школу. Вони – його діти, тому для нього це не є складним. Минулої п’ятниці його побачила моя подруга, після цього я почула: “Тобі так пощастило. Я не можу змусити чоловіка підвезти дітей в школу, він зробить це тільки тоді, коли я потраплю в лікарню”.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Це не вперше, коли я чую таке. Це прекрасний комплімент, який говорять дружини і мами, щоб поскаржитися на своїх чоловіків.

Мені говорять, як же мені поталанило: мій чоловік мене обожнює і навіть погоджується зайнятися з дітьми чимось цікавим, коли мене немає, він підтримує моє прагнення будувати кар’єру і згоден підстрахувати мене, коли я на зустрічі або затримуюся на роботі.

Тобто, мені пощастило ось в чому: мій чоловік робить те, що зобов’язаний робити кожен батько для своєї дитини або кожен чоловік для своєї дружини.

У мене дійсно чудовий чоловік. Він хоче брати участь у вихованні дітей. Тим більше, що у нього є на це і сили, і енергія. Він вірить в мене більше, ніж я сама вірю в себе.

Він не забороняє мені проводити час в спортзалі або в клубі з друзями. Він планує час так, щоб відвідати усі заходи в дитячому саду, в яких беруть участь наші діти.

Але це не тому, що мені поталанило. Я не стала переможцем лотереї, отримавши головний приз. Я багато працювала, щоб наші стосунки були саме такими. І будь-хто, кому так само “пощастило”, скаже вам те саме.

В першу чергу треба зробити правильний вибір. Я готова була сидіти і чекати, поки не знайду відповідного хлопця. Я зустріла такого, але він не був ідеальним. Ми зійшлися, навчилися підтримувати одне одного, ділити батьківські обов’язки.

Але він спочатку був хорошим для того, щоб я  не вийшла заміж за того, хто таким не є.

І він став хорошим чоловіком, тому що ми багато працювали над нашими стосунками. Це важка і клопітка робота.

Чи вдячна я йому за те, що він робить? Так. Чи пощастило мені? Ні!

Ніхто ніколи не говорить чоловікові, як йому поталанило, що він одружився на своїй дружині, якою хорошою дружиною і матір’ю вона є.

Вважається, що шлюб і материнство – це чисто жіноче зайняття, чоловік же має вибір – бути йому хорошим батьком або ж займатися дітьми за бажанням. Вважається, що знайти хорошого чоловіка і батька – справа випадку. Таке припущення образливе не лише для чоловіка, але і для жінки.

Маму, яка забуває приготувати дітям ланч в школу або не пам’ятає, коли треба було розбудити дитину, вважають незібраною і неорганізованою. Тата, який зробить те ж саме, звинувачувати не будуть – адже для нього це і так подвиг, скажіть дякую, що він взагалі проявив ініціативу.

Жодна людина не стала хорошим батьком тільки тому, що так зійшлися зірки на небі. Він хороший чоловік або батько, тому що він хоче бути таким і тому, що його дружина вимагає від нього цього. От як потрібно це сприймати.

Виховання дітей – це не жіноча робота, це не лише тягар дружини. Це те, у що ми втягнулися разом, разом, як пара.

У цьому немає ніякої удачі”.

Фото заголовку
Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close