12 неймовірно простих секретів щасливих взаємин

На деякі пари дуже приємно дивитись, – між ними панує споріднення душ, повага та ніжність. Мудрі партнери – ніби дороге вино: їхнє кохання з часом стає тільки міцнішим, відкриваючи більш глибокі межі почуттів та емоцій.

Тутка відкриє вам невелику таємницю таких пар, список корисних звичок, що приносять гармонію у взаємини.

Будьте собою. Будьте щирі

Ми стараємося краще виглядати: приховуємо неприємні історії, свої помилки. Не потрібно старатись бути ідеальним. Краще будьте тим. ким ви є насправді. Багато-хто з нас носить маски, боячись показати людям себе справжнього. І, по-перше, це дуже втомлює, а по-друге, заважає чесним і простим стосункам.

Дуже важливо бути щирими. Не бійтеся відкривати ваші почуття партнеру – це ваша найближча людина. Якщо вас щось турбує чи вам чогось не вистачає, скажіть про це. Ніхто не вміє читати ваші думки і перший крок до вирішення проблеми – це поговорити про неї.

Позитивно дивіться на життя

Життєрадісні люди дарують позитив і щастя. З такою людиною хочеться бути поряд. І навпаки, постійне невдоволення, скарги і скиглення породжує негативні емоції, псує настрій і стосунки між людьми.
Підтримуйте позитивне ставлення до життя і не дозволяйте партнеру хнюпити носа. Будьте оптимістами, адже щоб не сталося, ви маєте найголовніше – одне одного. Над невдачами можна пожартувати, посміятися разом, зробити висновки і рухатись далі!

Будьте співчутливими, підтримуйте одне одного

У кожного бувають моменти невдач, котрі псують настрій і втрачають почуття власної гідності. Дайте партнеру відчути вашу підтримку, проявіть розуміння. Це зовсім не важко, а ваша половинка почуватиметься набагато краще.

Також звертайте увагу на бажання і потреби коханої людини. Ви повинні визнати, що вона не є ні вашим відображенням, ні вашою власністю. Сприймайте з розумінням її бажання, котрі відрізняються від ваших.

Проявляйте свої світлі почуття

Важливо завжди нагадувати партнеру, наскільки ви захоплюєтесь тим, що він робить для вас. Дякуйте навіть за незначні вчинки. Не потрібно сприймати все добре між вами як дане, говоріть коханій людині, як ви цінуєте її.

Висловлюйте прив’язаність. Не соромтесь дарувати тепло і турботу, адже це так важливо для створення сильного і глибокого зв’язку між вами.

Дайте частіше відчути своїй половинці те, що вона для вас особлива.

Дайте одне одному право на вільний простір

Дві людини не можуть і не повинні бути разом 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Не перешкоджайте захопленням коханої людини і самі також не відмовляйтесь від своїх. Ви полюбили свого партнера таким і вас він полюбив з вашими захопленнями і звичками – не треба зараз жертвувати ними заради стосунків. Цього ніхто не оцінить.

Ваш партнер не хоче бути об’єктом ваших жертв. І не захоче чути докори: «Я заради тебе…». Просто будьте щасливі разом. Ваші взаємини мають дарувати вам обом нові межі, а не відбирати уже наявні.

Поважайте одне одного

Потрібно поважати думки і рішення коханої людини, навіть, якщо ви не згідні з ним. Потрібно поважати його друзів і сім’ю. Повага призводить до глибокої довіри в парі.

Не забувайте про це. Навіть, коли ви сваритесь – поважайте одне одного. З’ясування стосунків нерідко супроводжується взаємними докорами. Будьте обережні зі своїми словами. Ви охолонете, але образи залишаться. Незалежно від того, як ви будете вибачатися після сварки, різкі слова залишать шрами на душі коханої людини.

Не впускайте ревнивість до ваших сердець

Спробуйте не ревнувати – так ви визнаєте свої страхи бути залишеним, свої комплекси, свою невпевненість. Не потрібно звинувачувати і вимучувати ревнивістю свою половинку – своєю недовірою ви ображаєте кохану людину. І підштовхуєте її до того, чого так патологічно боїтесь.

А якщо кохана людина ревнує вас? Спробуйте її заспокоїти: частіше демонструйте свою любов, з гумором пожартуйте над її побоюваннями – хай вона побачить абсурдність своїх страхів.

Не дайте ревнивості шансу зруйнувати ваші відносини.

Приймайте одне одного такими, якими ви є

Не намагайтесь змінити кохану людину, прийміть її особливості та звички – вона є унікальною тільки завдяки цим дрібничкам. А особливо, не варто ображатися на партнера через його «жучки в голові». Якщо звичка погана і добре було б її позбутися – завжди можна обговорити те, що не подобається і скоректувати це.

Прощайте одне одному недоліки. Не докоряйте партнерові, а краще звертайте увагу на позитивні риси характеру вашої половинки. І не соромтесь робити компліменти з цього приводу.

Створюйте спільні спогади

Ніщо не зробить вас більш близькими, ніж спільні переживання і спогади. Подорожі, уроки танців, підводне плавання, участь в конкурсах – частіше разом робіть все, що є веселим і вас  захоплює.
Наповнюйте ваше життя чимось яскравим. Адже спільний перегляд телевізора навряд чи залишить щасливий слід у вашій пам`яті.

Перевтілюйте життя в казку

Дивуйте свою половинку приємними дрібницями. Намагайтесь частіше урізноманітнювати стосунки.
Сюрпризи, невинні записочки, приємні знаки уваги, невеликі святкування на двох без приводу – робіть щасливою кохану людину, створюйте романтичну казку, прикрасьте ваше повсякденне життя любов’ю.

Проводьте час з близькою людиною

Не відволікайтесь, коли ви проводите час з близькою людиною. Робота і повсякденні турботи забирають занадто багато часу, тому коли ви разом, вимкніть телевізор, відкладіть телефони в сторону і насолоджуйтесь одне одним.

А протягом дня демонструйте свою любов і прив’язаність на відстані. І навіть напружений графік роботи не повинен заважати вашому зв’язку. Зовсім не важко написати тепле смс під час перерви.

Мрійте разом

Разом працюйте над завданнями. Подумайте, пофантазуйте, чого б ви хотіли досягнути через 5,10 чи 20 років.

І не ставте собі мету, виходячи із загальноприйнятих уявлень про щастя і успіх в суспільстві. Зосередьтесь на тому, що зробить саме вас і вашу кохану людину по-справжньому щасливими.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close