14 історій про те, що справжня любов часто народжується за дивних обставин

Природа любові – дивна штука. Але ми помітили одну закономірність: найчастіше історії стосунків не починаються зі звичайного знайомства, а неодмінно супроводжуються дивовижними, незручними і надзвичайними ситуаціями, про які можна знімати фільми.

Тутка підготував добірку реальних розповідей про те, як зародилися найміцніші та щасливі стосунки.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

 • Мій чоловік знайшов мене на смітнику. Осінь, дощ, мій пес запаскуджений в калюжі і заляпав мене. Іду до смітника викидати собачі какашки і бачу під навісом між сміттєвими баками скарб – коробки з книгами. Промоклі, але деякі цілком читабельні. Він побачив мене там же, між баками, в брудному мокрому одязі, з брудним псом поруч; вирішив, що я шукаю їжу і мене треба погодувати, а застав з оберемком книжок в руках, коли я перегортала томик Екзюпері. Каже, що тоді одразу закохався. Одружені більше 10 років.
 • Був викладач у нас в університеті – чоловік середніх років, за зовнішністю не доглядав, дивний в спілкуванні, студентів завжди вимучував до останнього. Одним словом, чудовисько. Закохалася в нього його студентка – мила і проста дівчинка. До випуску всі підколювали її, тому що її симпатія була очевидна. Посміялися і забули. Волею долі через 5 років занесло назад в університет, і на виході я зустрів усміхнену пару: доглянутий чоловік в явно дорогому костюмі, а під руку його тримала молода і чарівна дівчина, яка дзвінко сміялася над жартом свого супутника. Це були вони. Пізніше через плітки дізнався, що вони стали зустрічатися відразу після випуску. Через рік одружилися. Він за цей час став великим начальником, веде свої розробки. Вона навчалася за кордоном і повернулася допомагати своєму вже чоловікові зі справами. Студенти тепер його обожнюють, натовпами ломляться до нього на наукову роботу.

 • Мої батьки познайомилися в травмпункті: мама – медик, а батька привезли після бійки. Йому було 22, їй – 29, і вона була вдовою 2 місяці. Він закохався, став залицятися, зустрічав з роботи, дарував квіти, оберігав. Вона його не проганяла, але завжди була зовні холодною і байдужою. У неї були великі психологічні проблеми після втрати першого чоловіка, він її витягнув. Через 3 роки вона вперше змогла сказати йому: «Я тебе люблю». Разом 27 років, 3 дітей.
 • Коли я хворію, моя шкіра покривається синцями і стає червоною. Загалом, видовище не для людей зі слабкими нервами. Хлопці, дізнавшись, що у мене є така особливість, відразу ж тікали, кажучи, що я хвора і заражу їх. Нещодавно зустріла чоловіка. Він не тільки не втік, а ще й купував ласощі, говорив, що я найкрасивіша і мене ця моя особливість абсолютно не псує. Сказав, що це моя родзинка. І я зрозуміла, що це моя доля.
 • Мені завжди подобалися високі кароокі брюнети з підкачаними м’язами. Такий собі брутальний мужик. Але одного разу мені зустрівся ВІН – рудий і в ластовинні, невисокий, худорлявий чоловічок, який інтелігентно поправляв окулярчики і в якого я закохалася з першого погляду та без роздумів вийшла за нього заміж. Ні про що не шкодую, люблю шалено, а всі ці брутальні мужики нехай заздрять моєму лапочці, що я дісталася саме йому.
 • Збиралася у відпустку, за кілька тижнів до цього втратила батька. Вся сім’я вмовляла все-таки їхати. Поїхала. У спробі уникнути двох нав’язливих чоловіків на вулиці забігли з подругами до клубу, хоча через смерть тата не збиралася розважатися. Підійшов познайомитися іноземець. Гуляли всю ніч, базікали, коли прощалися – тремтіли коліна. Навіть не думала, що знову побачимося. Написав СМС, приїхав до з іншої країни. Уже багато років разом. Якби не смерть тата, ми б не зустрілися. Життя – дуже дивна штука.

 • Мої дідусь і бабуся працювали разом в горах. Дідусь був закоханий в бабусю, але не міг зізнатися. Одного разу він пішов кудись один, упав в печеру і зламав ногу. Його не могли знайти, бабуся шукала разом з усіма. Він просидів там 4 дні без води, став вже помирати і раптом подумав, що хоче перед смертю сказати, що він її любить. І вона його почула! Вона відчула, що він її кличе і «по голосу» дійшла до нього. Прожили разом 58 років і навіть в старості світилися любов’ю одне до одного.
 • Подруги довго намагався домогтися один хлопець. Ну я побачила, що він сильно мучиться, і вирішила допомогти, бо хоч все і було взаємним, але із порозумінням у них була конкретна проблема. Підсумок: тепер ми з ним по вуха закохані одне в одного, а подруга вважає мене зрадницею. Ну пробач мені, що в ті дні, коли ти на рівному місці влаштовувала драму і викликала у нього ревнощі, я просто його у всьому підтримувала і завжди допомагала. Ні краплі не шкодую.
 • Сиділи в компанії, обговорювали на той момент минулу сесію. До нас підходить незнайомий хлопець, симпатичний, але обличчя було все в величезних прищах, пухирях і каже, що проводить опитування «Чи важлива зовнішня краса в людині?». Запитує нас, дівчат: змогли б його поцілувати в щоку? Подруги почали кривитися, відразу відмовилися. А я вирішила поцілувати, гріх відмовлятися, хлопець сподобався. Підсумок: зустрічаємося вже більше року, любимо одне одного шалено. А прищі виявилися гримом.
 • Помітила якось на пляжі красивого хлопця. Стала і дивлюся на нього. Раптом він несподівано повертається і дивиться просто на мене. Я, звичайно, такого повороту не очікувала, як і того, що від хвилювання голосно і виразно почну щикати… Думаю, все, а тут помічаю, що він, сміючись, підходить і каже: «Отже, так тепер дівчата хлопців зваблюють?» Посміялися, поспілкувалися. Часто згадуємо цю історію з тепер уже чоловіком.

 • У виші був закоханий в одногрупницю, і одного разу вона мені приснилася. Уві сні ми з нею кохалися. На парі вона підсіла до мене і сказала, мовляв, ти мені сьогодні снився, я говорю: «Ти мені теж сьогодні». Поділилися в результаті, що кому снилося. Хоч сценарії відрізнялися, зате сюжет був у нас однакової спрямованості… Одружені, виховуємо доньку. Не думаю, що це містика, швидше за все, обробка денних переживань уві сні. Ну і неймовірний збіг.
 • В юності у мене і моєї найкращої подруги були хлопці – перше кохання. У стосунках були близько 3 років, але розбіглися. Пам’ятаю, сидимо якось з нею в парку, бачить вона свого вже колишнього, відходить покурити, а він сідає до мене. Тактовно прошу його піти. Повз проходить жінка років 50, зупиняється і каже йому, вказуючи на мене: «Бережи її, доля твоя». Ми посміялися і забули. Минуло 18 років, я вийшла заміж за цього колишнього бойфренда подруги, а вона – за мого колишнього.
 • Ще в студентські роки у мене були два шанувальники – два колись кращі друзі. В один прекрасний момент вони домовилися про бійку через мене. Приходжу я туди вся така горда королева, там стоїть третій. Окинувши мене презирливим поглядом, з єхидною запитав хлопців: «І це все через це?» Бійка не відбулася, розтягували вже нас двох. Одружені 5 років. А ця велика трійця досі дружить.
 • Свою дружину я виховав сам. Вона молодша сестра мого найкращого друга. Я знаю її з народження, знаю, як вона плакала через зламану ляльку, як раділа, коли я її лагодив. Знаю її «першу любов» в дитячому садку, малюнок на шафці й найкращу подругу. Допомагав з уроками в початковій, потім і старшій школі. Напам’ять вивчив її звички, принципи і погляди на життя. Я бачив, як моя дівчинка росла. Від немовляти до дорослої дівчини. У нас різниця у віці 10 років. Люблю її більше, ніж життя.

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close