15 істин про стосунки, які переживають важкі часи

Ці кілька істин у стосунках, які, можливо, спочатку буде досить важко прийняти, але, врешті-решт, вони допоможуть вам позбутися від неправильних дій у відносинах і тим самим звільнити місце для правильних.

І що не менш важливо, ви побачите хто дійсно, важливий для вас.

1. Одні стосунки можуть бути благословенні зверху, а інші можуть бути дані вам як урок. Іншими словами, ніколи не шкодуйте про те, що та чи інша людина була у вашому житті. Кожен, з ким ви зустрічаєтеся на своєму життєвому шляху, вчить вас чогось важливого. Одні люди вас перевіряють, інші використовують, а треті вчать. Але найголовніше, що обов’язково будуть і ті, які зроблять ваше життя яскравішим.

2. Коли настануть важкі часи, будьте готові до того, що хтось покине вас. Коли у вас в житті все добре, ваші друзі будуть поруч. Коли у вас в житті настає складний період, ви розумієте, хто ваш справжній друг. Під час білої смуги, вас завжди буде оточувати безліч людей, але зверніть увагу на тих, хто поруч з вами під час чорної смуги. Особливу увагу зверніть на тих, хто готовий для вас зробити багато тоді, коли ви цього особливо потребуєте. Саме ці люди – ваші справжні друзі.

3. Життя повне фальшивих людей. Дуже легко повірити людині, яка говорить те, що вам хочеться чути. Деякі люди приємні тільки для свого особистого комфорту. Вони телефонують, коли мають потребу в чомусь, приходять вам на допомогу, коли бачать в цьому користь для себе. Іноді ви просто повинні бути обмануті раз або двічі своїми близькими, своїми друзями для того, щоб знайшовши свою половинку, знайшовши справжніх друзів, ви змогли б оцінити відповідно їх  належності.

4. Люди легко можуть бути нещирі у своїх словах. Коли вас дійсно хтось любить, ця людина не обов’язково повинна говорити про це. Ви зможете зрозуміти це відповідно того, як вона до вас ставиться. Не забувайте, наші дії говорять гучніше, ніж наші слова. Людина може тисячу разів вибачатися, може говорити «Я тебе люблю» стільки разів, скільки завгодно. Але якщо вона не здатна довести, що це не просто слова, тоді не варто цій людині довіряти. Отже, якщо слова суперечать діям – вас обманюють.

5. Чим менше ви спілкуєтеся з деякими людьми, тим швидше ваше життя покращиться. Не погоджуйтеся просто бути чиїмось вільним проведенням часу. Якщо люди не здатні знайти час для вас, особливо, коли ви цього потребуєте, пам’ятайте вони не варті навіть вашого мізинця.

6. Іноді слова можуть завдати набагато більше серйозної шкоди, ніж фізичний вплив. Слова можуть поранити сильніше, ніж вам здається. Жорстокі слова залишають в серцях людей глибокі шрами. Перш ніж сказати щось, гарненько подумайте. Пам’ятайте, що ви говорите про оточуючих, створює повноцінну картину того, що можна сказати про вас.

7. Помилка – це не випадковість, а брехня – це не помилка. Брехня – це навмисний вибір. Досить виправдовуватися словами «помилка» і «пробач». І моя вам порада, тримайтеся далеко від людей, в лексиконі яких занадто часто зустрічаються ці слова.

8. Надмірні ревнощі ще не говорять про те, що ви сильно когось любите. Ревнощі говорять про те, як сильно людина незадоволена собою. І ніяка любов, ніякі обіцянки цього не виправлять. Щастя всередині кожного з нас.

9. Коли людям стає неприємно спілкування з вами, краще піти. Коли хтось обливає вас брудом, не варто звертати на це увагу і брати близько до серця. Насправді вони говорять не про вас, а про самих себе. І неважливо, що вони роблять і що говорять, ніколи не опускайтеся до їх рівня, не варто відповідати їм тим же. Зрозумійте, ви вище цього.

10. Люди будуть ставитися до вас так, як ви їм це дозволите. Ви не можете контролювати людей, але ви в силах контролювати, з чим вам миритися, а з чим ні. Як тільки ви віддалитеся від негативних людей, тут же відбудеться щось прекрасне. Це не говорить про те, що ви ненавидите їх, просто ви поважаєте самого себе.

11. Одне з найважчих завдань в життя – це видалити когось із серця. Але пам’ятайте, ніякі стосунки не є марною тратою вашого часу. Неправильні стосунки вчать нас не здійснювати більше помилки в майбутньому.

12. Образа шкодить вам, а не іншим. Подякуйте тим людям, які залишилися з вами, а так само тим, хто пішов з вашого життя. Одні зрозуміють, наскільки сильно ви їх цінуєте, а інші дізнаються, що ви так само досить цінуєте власне щастя, щоб не дозволити образі зруйнувати його.

13. Мовчання і посмішка допоможуть вам приховати свій біль від навколишнього світу. Приділяйте особливу увагу тим людям, про яких ви піклуєтеся. Іноді коли ваш друг говорить: «У мене все добре», вам потрібно заглянути в його очі, ніжно обійняти і сказати: «Я знаю, що це не так».

14. Де є любов, там немає місця маніпуляціям. Справжня любов там, де ви більше дбаєте про те, хто поруч з вами насправді, а не про те, яким він повинен бути. Любов – це коли ви не боїтеся відкритися і стати вразливим. Щоб створити щирі, справжні стосунки, потрібне бажання обох партнерів. Якщо ви все ще не знайшли свою людину, не впадайте у відчай. Десь там є людина, яка розділить з вами любов.

15. Навіть найкращі відносини не тривають вічно. Життя не обходиться без втрат. Кожен когось втрачає, того, кого потребує. Як би це прикро не звучало, але всі ми смертні. Цінуйте те, що у вас є зараз, цінуєте тих, хто любить і піклується про вас. Тому що ми чомусь цінуємо тільки тоді, коли втрачаємо.І пам’ятайте, якщо щось не може тривати вічно, зовсім не означає, що це не варто вашого часу.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker