Чоловікам треба говорити все ПРЯМО!

Натяки і надії на те, що він здогадається, чому ми мовчимо – не працюють. Так вже чоловіки влаштовані. Якщо щось треба – скажіть прямо.

Як я прямо сказала, лагідно і по-доброму, своєму чоловікові: “Купи мені шматочок піци, апельсиновий сік і морозиво. Я хочу шматочок піци, апельсиновий сік і морозиво”. Чітке, зрозуміле побажання.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Це в черзі було, я відходила подивитися і вибрати бажане. І під руку м’яко взяла. Неважливо, що це виявився зовсім незнайомий чоловік в точно такій же куртці, що і мій чоловік. Він все одно погодився мені все купити. Хоча здивувався, звичайно. “Звичайно, – каже. – Про що розмова? Може, ще пиріжок з вишнею хочете?”. Я вибачилася, звичайно. І ми розсміялися.

Але ось це правильний підхід до справи. Ясно викласти своє прохання та побажання.

І недарма Берн пише, що навіть алкоголіку замість складних прикладів й аналізу дитинства треба виразно сказати: “не пий!”. Це краще працює.

І замість десятка запитань на кшталт: “ти мене любиш?” краще один раз вагомо сказати: “ти мене любиш”.

Можна даремно і марно сподіватися, що чоловік по вашому незадоволеному обличчі та різких рухах здогадається про причини. І виправить їх. Або по туманних натяках зробить висновок, що давно нічого не дарував.

Ні, можливо,  що наше прохання не виконають. Буває. Але хоча б можна уникнути тривалої і виснажливої вистави з образами і розчаруванням: “він мене зовсім не розуміє”.

Скажіть прямо. Зрозуміє.

І купить шматочок піци, якщо потрібно. Чи не купить – але тоді можна до когось іншого звернутися. Про що можна теж прямо заявити…

Переклад Тутка автор Анна Кір’янова

Залиште свій коментар

коментарів

реклама

Пов'язані статті

Close

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: