Чоловікам треба говорити все ПРЯМО!

Натяки і надії на те, що він здогадається, чому ми мовчимо – не працюють. Так вже чоловіки влаштовані. Якщо щось треба – скажіть прямо.

Як я прямо сказала, лагідно і по-доброму, своєму чоловікові: “Купи мені шматочок піци, апельсиновий сік і морозиво. Я хочу шматочок піци, апельсиновий сік і морозиво”. Чітке, зрозуміле побажання.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Це в черзі було, я відходила подивитися і вибрати бажане. І під руку м’яко взяла. Неважливо, що це виявився зовсім незнайомий чоловік в точно такій же куртці, що і мій чоловік. Він все одно погодився мені все купити. Хоча здивувався, звичайно. “Звичайно, – каже. – Про що розмова? Може, ще пиріжок з вишнею хочете?”. Я вибачилася, звичайно. І ми розсміялися.

Але ось це правильний підхід до справи. Ясно викласти своє прохання та побажання.

І недарма Берн пише, що навіть алкоголіку замість складних прикладів й аналізу дитинства треба виразно сказати: “не пий!”. Це краще працює.

І замість десятка запитань на кшталт: “ти мене любиш?” краще один раз вагомо сказати: “ти мене любиш”.

Можна даремно і марно сподіватися, що чоловік по вашому незадоволеному обличчі та різких рухах здогадається про причини. І виправить їх. Або по туманних натяках зробить висновок, що давно нічого не дарував.

Ні, можливо,  що наше прохання не виконають. Буває. Але хоча б можна уникнути тривалої і виснажливої вистави з образами і розчаруванням: “він мене зовсім не розуміє”.

Скажіть прямо. Зрозуміє.

І купить шматочок піци, якщо потрібно. Чи не купить – але тоді можна до когось іншого звернутися. Про що можна теж прямо заявити…

Переклад Тутка автор Анна Кір’янова

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close