Дольче Віта для двох: 17 цитат з книги, які вже допомогли тисячам пар стати щасливішими

«Дольче Віта для двох» – книга життя подружжя Волсіні, тренерів з емоційного інтелекту, одна із серії книг про почуття та стосунки. Новаторський підхід авторів дозволяє пов’язати разом знання про енергію тіла людини з подіями у її повсякденному житті та пояснити, як, керуючи почуттями, зробити свою пару міцною, щасливою та успішною.

Серце жінки – це безкінечний простір любові, в якому є місце для всіх, кого вона забажає туди впустити.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Жінці з відкритим серцем легко любити. Для цього їй не потрібно докладати зусиль, вмовляти себе і, тим більше, змушувати. Вона здатна відчувати любов не тільки до дорогих їй людей, але і любов як таку, всеосяжну – до всіх дітей, до всіх людей, до всього живого, до цілого світу.

Розвиток розуму в жінки має врівноважуватися таким же розвитком почуттів. Вцілому, чим сильніше розвинене мислення, чим більш високу позицію займає жінка в суспільстві, тим краще вона повинна бути розвинена у почуттях, якщо вона хоче залишатися жінкою.

Коли чоловік насилу розлучається з грошима заради жінки і лічить кожну витрачену копійку, він ніколи не отримає від неї любові, повної і щирої. Адже якщо жінці доводиться просити чоловіка про гроші, то незабаром йому доведеться благати її про кохання.

Чоловік, який звітує перед дружиною за кожну копійку, відчуває себе школярем, який виправдовується перед мамою за з’їдене морозиво.

Ніхто, крім самого чоловіка не повинен знати, скільки грошей лежить у нього в кишені або скільки коштів у нього зберігається на банківських рахунках.

Ми жартуємо над образом дружини з радянського минулого в безрозмірному халаті і з незмінними бігуді на голові і не усвідомлюємо, що самі відійшли не так вже й далеко.

Хоча в наші дні мало хто з дівчат розгулює по будинку в подібному вбранні, звичка добре виглядати на людях, а не в себе вдома, нікуди не поділася.

І річ навіть не в одязі і не в зовнішньому вигляді, а в настрої жінки, в її внутрішньому стані. Піднесений настрій, блиск в очах, усмішки, жарти, кокетство, бешкетництво – часто все це притримується для особливого випадку та не використовується вдома, для свого чоловіка.

Іноді легкість, безтурботність і деяка безпечність для жінки краще, ніж здобута освіта.

Чоловікові необхідно стежити за тим, щоб жінка поряд з ним не занудьгувала. Але тільки, не завантажуючи її додатковими справами і домашньою роботою так, щоб у неї не залишалося часу на «всякі дурниці», – такий підхід годиться тільки для солдатів.

Вам необхідно знати, що приносить радість саме вашій обраниці (а не усім жінкам в загальному), і створювати для неї відповідні обставини.

Не буває так, щоб ваш чоловік подобався і вам, і всім навколо. Він може подобатися або вам, або всім навколо. Вибирайте самі, що вам важливіше.

Ваше внутрішнє переконання, що найкраще повинно бути у когось, але не у вас, забирає у вас можливості та дарує їх іншим. Знайте, що якщо ви свято вірите в те, що всіх можливих благ достойна інша людина, то на енергетичному рівні ви віддаєте їй свої результати.

Хто слухає чоловіка, той прагне його зрозуміти. А хто чоловіка розуміє, тому до його серця рукою подати.

Коли ви розповідаєте людині про своє життя, ви немов берете її за руку і ведете за собою туди, де знаходитесь ви. Тому, як відбувається подібне спілкування між вами двома, залежить від вашого спільного руху.

Якщо з якихось причин ви ділитесь своїми почуттями не з партнером, а з кимось ще, то ви повинні розуміти, що саме ця людина «подорожує» з вами по житті, переймає ваш досвід, ділить вашу радість та горе. В цьому випадку можна з упевненістю стверджувати, що і у вашого партнера є такий же супутник, людина, яка розуміє його краще за вас.

І все-таки основна складність для жінок – це продовжувати любити чоловіка тоді, коли ним незадоволена її мама.

Сердечна повнота виникає не від безлічі справ, а від безлічі ситуацій, в яких жінка може відчувати добрі почуття – радіти, надихати, дивувати, сміятися та кохати.

Якщо чоловік говорить, що ніхто не любив його так, як мама, значить, він так і не дізнався, що таке кохання жінки.

Коли серце жінки відкрите до чоловіка і працює на повну силу, любов стає не ефемерним поняттям, а реальністю, відчутної силою, на яку пара може спиратися в житті і з допомогою якої може досягти всього, чого двоє для себе захочуть.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close