Маніфест близькості

Близькість – це можливість витримати себе та іншу людину в максимальній відкритості, чесності та вразливості.

Якщо ми з тобою близькі, це не означає, що ми однакові. У нас є різні грані, одна з яких торкається, а інші можуть бути окремими.

Якщо ми близькі з тобою, це не означає, що я завжди буду робити те, про що ти просиш. Я можу не погоджуватися з тобою, і це не применшує нашої близькості.

Якщо ми з тобою близькі, це не означає, що між нами немає кордонів і правил. Навпаки, вони повинні бути набагато більш зрозумілими, ніж з іншими, тому що ми з тобою щільніше взаємодіємо.

Якщо ми з тобою близькі, це не означає, що я не маю право злитися на тебе. Це означає, що часто у мене набагато більше приводів.

Якщо ми з тобою близькі, це не означає, що ми повинні проводити весь час разом. Як ти, так і я, маємо право на особистий простір.

Якщо я обіймаю тебе, це не означає, що я обов’язково хочу з тобою переспати. Є багато варіантів близькості крім сексуальної. Якщо я зараз не хочу тебе або відмовляю тобі, це не означає, що я тебе не люблю.

Якщо ми близькі з тобою, це не означає, що я не можу бути близький з кимось ще. Я не твоя власність.

Якщо ми з тобою близькі, це не означає, що ми повинні розуміти один одного без слів. Нам доведеться обговорювати наші бажання, очікування і потреби.

Якщо ми втратимо близькість, ми можемо повернути її, коли обоє захочемо і будемо готові.

Якщо я чогось не хочу, ти не зможеш нічого з цим вдіяти. Якщо ти чогось не хочеш, я не можу нічого з цим вдіяти. Я прошу поваги до свого небажання і поважаю твоє небажання.

Якщо я зараз чогось не хочу, це може змінитися, але може і залишитися назавжди. Зараз – повноправний представник вічності.

Я не хочу зламати тебе, але це не означає, що я не буду намагатися, бо я не ідеальна людина. І ти сам відповідаєш за свою безпеку.

Якщо я зараз захищаюся від тебе, це не означає, що ми не може бути близькі.

Якщо ми близькі з тобою, значить ми обоє цього хочемо. Я відповідаю за свої дії навіть якщо буду намагатися довести тобі, що це не так.

Якщо ми близькі з тобою, це не означає, що я відповідаю за твоє щастя, а ти за моє. У кожного своє щастя і своя доля.

Якщо ми з тобою близькі, це не означає, що у нас не повинно бути таємниць один від одного. Але ми можемо до цього прагнути.

Якщо ми з тобою близькі, це може не вписуватися ні в які соціальні стереотипи.

Я люблю тебе за те що ти – це ти. А не за те, ким ти зможеш бути. І не за те, що ти задовільняєш мої потреби.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker