Перед тим, як подавати на розлучення, поставте собі ці 4 запитання!

Я - адвокат з розлучень і знаю, про що говорю.

Цікава історія з’явилася на Beecatholic.com. Рафаель Гонсалвес, сімейний адвокат, що спеціалізується на розлученнях, опублікував на Facebook зміст записки, яку він дав одній зі своїх клієнток. Там перераховані документи, необхідні для офіційного початку розгляду в справі про розлучення.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Але увагу інтернет-спільноти привернув постскриптум, в якому він просить пару відповісти на чотири запитання, перш ніж повернутися і продовжити процес.

Коментатори почали розпитувати, навіщо цей постскриптум. Гонсалвес пояснив: розмовляючи з клієнткою, він зрозумів, що та любить свого чоловіка і захотів допомогти.

Адвокат з розлучень, який проти розлучень?

«Можливо, я втратив одну клієнтку, але зробив набагато більше для всіх інших пар, що розлучаються» – пояснив Рафаель.

Ці чотири питання повинні були змусити пару замислитися, перш ніж почати процес розлучення.

Це був нестандартний хід для людини, хліб якого полягає в розриві шлюбів. «Не думаю, що я зробив щось особливе і, на мій погляд, всі мої колеги повинні перейняти мій досвід».

4 запитання, які змушують замислитися

Ось ті питання, які Рафаель написав своїй клієнтці:

  • Чи зробила я все що могла, щоб врятувати мій шлюб?
  • Чи справді найкращий вихід – це розлучення?
  • Хто в моєму оточенні найбільше впливає на мене?
  • Через які труднощі ми разом пройшли і як ми познайомилися?

На наступний день пара повернулася до нього. Вони заявили, що припиняють процес розлучення. Подружжя поговорили і вирішили дати одне одному другий шанс.

Молодий юрист так висловився з цього приводу:

«Ніхто не починає зустрічатися з думками, щоб розійтися і ніхто не одружиться, плануючи розлучитися. Ми живемо в суспільстві, яке вважає за краще викинути, а не відремонтувати зламану річ і це, на жаль, відноситься і до стосунків».

Метод Гонсалвеса

“Часто подружжя ініціюють розлучення в розпалі емоцій і вони не уявляють, що їх чекає попереду. У випадку моєї клієнтки розлучення було передчасним – до такої міри, що вони досі разом» – сказав Гонсалвес.

У деяких випадках відтермінування допомагає подружжю охолонути і змінити своє рішення. Бажаючи допомогти й іншим парам, Гонсалвес вирішив опублікувати свою публікацію у соціальних мережах.

Новий гуру стосунків?

Отримавши визнання і 330 000 лайків на Facebook, Рафаель Гонсалвес відкрив власну сторінку, на якій будь-який охочий може обговорити свої проблеми в стосунках. І у вільний від роботи час Рафаель Гонсалвес дає їм юридичні та філософські поради.

А які запитання поставили б ви?

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close