Про чоловічі борги

© kleo.ru

Люди зустрічаються, люди закохуються, люди насолоджуються одне одним, а потім настають суворі реальності життя, в яких чоловік і жінка із закоханих перетворюються у боржника і коллекторшу.

Милі жінки, хто вам вбив у голову, що чоловік вам щось винен лише тому, що він вибрав вас з безлічі жінок?

Типові “борги” чоловіків

1. Чоловік повинен утримувати жінку

У кожного в родині своя територія тримання в сім’ї. Жінка тримає будинок в порядку – задає правила внутрішнього простору, але разом чоловік і дружина утримують будинок.

Утримувати жінку – означає з’єднати образи стосунків: він платить, а вона виконує всі його забаганки. Утриманка і дружина – це різні ролі жінки апріорі. Дружина – партнер, який разом з чоловіком утримує сім’ю.

Чоловік може зробити вибір утримувати сім’ю, а не жінку. Це також різні моменти. Утримувати сім’ю – вносити внесок у забезпечення умов спільного проживання.

2. Чоловік повинен вміти читати думки своєї жінки, щоб вгадувати і реалізовувати всі її примхи

Мало того, що чоловік не зобов’язаний це робити. Скажу вам більше – він на це просто не здатний, так як і жінка не здатна читати думки свого чоловіка і реалізовувати його примхи. Та й примхи зовсім інше, ніж потреби.

Чоловік у стосунках може бути орієнтованим на реалізацію потреб жінки і то не тому, що він мусить, а тому, що він цінить її і йому хочеться бути поряд з нею = він закриває свої потреби в першу чергу. В принципі, як і будь-яка інша людина, завжди в першу чергу орієнтована на реалізацію своїх потреб.

3. Чоловік повинен викреслити зі свого життя всіх друзів відразу, як тільки в його житті з’явилася жінка

З чого б це? Звідки взагалі ця безглузда ідея про те, що друзі = вороги вашим стосункам?

Якщо ви позбавляєте свого чоловіка можливості спілкуватися з друзями = ви наносите йому шкоди, позбавляючи його можливості чоловічого спілкування, не завантаженого діловими, робочими рамками.

Чоловіче спілкування — це особливе таїнство, яке дуже потрібно чоловікові для його психологічного здоров’я. Якщо ж ви бачите в друзях чоловіка алкоголіків, гуляк і т. д., які збивають його з вірного шляху, то ви явно забуваєте, що друг = іншия я. І якщо ваш чоловік “такий самий”, як його друзі, то не важливо чи є вони в його житті, він завжди знайде з ким випити або з ким вам зрадити. Тоді постає питання – а навіщо ви вибрали такого чоловіка?

4. Чоловік повинен викреслити зі своєї реальності свою батьківську сім’ю, ну або матусю обов’язково

Ви про що взагалі? Напевно, це одне з найбільш не розумних бажань жінки в тому, щоб чоловік вибирав між мамою і дружиною. Позначивши цей вибір, ви занадто високо себе оцінюєте і свою значимість у житті чоловіка.

Мама в житті кожного чоловіка – єдина, на жаль так не можна сказати про жінок, серед яких і ви опинилися.

Психологічно дорослий чоловік прекрасно розуміє, що робити вибір між мамою і жінкою те ж саме, що робити вибір між сорочкою чи штанами, одягаючись вранці на роботу. Приклад можливо не вдалий, зате показує абсурдність вибору.

Всьому своє місце і час. У чоловікові безліч ролей, і ролі “син” і “чоловік” рівнозначимі. Ревнувати до мами також безглуздо, як ревнувати вас до вашого батька. У вас свої завдання розвитку у стосунках з чоловіком – краще направте увагу на наповнення їх якістю – гарними результатами.

5. Чоловік повинен відповідати вашому образу чоловіка-мрії

Це не чесно по відношенню до нього, як мінімум. Тобто, ви не приймаєте чоловіка, який поруч з вами, і прагнете його підігнати під ваш образ, надуманого типу чоловіка-мрії? А навіщо ж вам такий СКЛАДНИЙ шлях?

6. Чоловік повинен терпіти всі жіночі емоції та не має права проявляти свої емоції

У запалі сварки жінці дозволено абсолютно все: ображати чоловіка, принижувати його, навіть можна вдарити чоловіка. Чоловік же повинен бути твердим як скеля, не вестися на емоції жінки, бути спокійним і розважливим, і не опускатися на рівень жінки. Звучить начебто логічно, але і абсурдно.

Жінка не зобов’язана уміти керувати своїми емоціями і виявляти повагу до чоловіка навіть у запалі сварки, а чоловік зобов’язаний та має??? Так хто так вирішив?

Список чоловічих боргів можна продовжити, і повірте, якщо почати згадувати всі жіночі претензії на адресу невиконаних боргів чоловіками, то образ-жінка плавно перетворюється в образ безпринципного колектора поза законом, який нічим не гребує у досягненні своїх цілей. А чоловікові це треба і навіщо?

Ніхто ні кому нічого не мусить – це золоте правило взаємодії з будь-якими людьми в цьому світі, що з близькими, що з далекими. Лише ваша внутрішня мотивація на якісну взаємодію з людиною може привести вас до гарного результату спілкування з кимось. Але ніяк не чужі повинності.

А якщо ви досі впевнені в тому, що вам хтось винен – це гарний привід попрацювати з фахівцем, бо ця впевненість є прояв інфантилізму – психологічної незрілості.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker