Якщо ви думаєте, що після 50 вже пізно — прочитайте цю історію!

© pxhere.com

Стільки всього хочеться пізнати, але час біжить невблаганно… І настає такий момент, коли здається, що вже занадто пізно що-небудь починати. Вік не той, здоров’я, сил ні на що не вистачає… Але, як сказав один мудрець: «Людині дається рівно стільки енергії, наскільки великі її цілі!»

Є люди, які з віком не тільки не опускають руки, але і розширюють свої горизонти.

Прочитайте і дійте! Зараз — найкращий час!

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

В день, коли Вікі Морон виповнилося 50, вона зрозуміла, що більше не можна відкладати! Якщо ще почекати, то можливості виконати свої мрії точно вже не буде.

Вікі склала список з своїх заповітних бажань і приступила до їх здійснення.

Проблема полягала в тому, що бажання у Вікі Морон були практично нездійсненні.

По-перше, вивчити англійську мову. З нуля, в п’ятдесят років?!

По-друге, співати і виступати з концертами. Звичайно, співати і виступати Вікі хотіла з самого дитинства. Але, завдяки родичам, твердо знала, що у неї немає ні голосу, ні слуху. Вона і в 20-ть років боялася, що якщо заспіває, то виставить себе на посміховисько. А вже в 50 так і поготів пізно починати співати!

По-третє, море підкорити. Вікі завжди мріяла навчитися керувати вітрильним човном. Але тільки вона смертельно боялася води.

Нарешті, по-четверте, Вікі дуже хотілося спробувати себе в ролі акторки. В молодості якось не склалося. Потім не було часу. Прикро звичайно, що так і не вийшло. Але намагатися зараз? В її-то віці, без досвіду?!

Простіше кажучи, мрії у Віки були абсолютно нездійсненні. Та це її зовсім не бентежило.

Для початку Вікі, за професією медсестра, перейшла на роботу на півставки, та ще з пониженням. Грошей і кар’єрних перспектив від цього стало значно менше, зате вільного часу набагато більше.

Потім, не довго думаючи, пішла і просто записалася в мовну школу. З’ясувалося, що її вік зовсім не заважає вивченню мови. Через рік занять вона говорила не без труднощів, але зовсім не гірше, ніж інші студенти, які починали разом з нею.

З другою мрією виявилося складніше. Навчитися співати і виступати з концертами — це не англійську вивчити.

«Я завжди думала, що просто не народжена для співу, — зізнається Вікі. — І, щоб займатися музикою, потрібно бути не мною, а кимось іншим».

Вікі знайшла вчителя і стала брати уроки гри на фортепіано — благо часу у неї тепер було багато. Потім, насилу подолавши страх, прийшла записуватися в хор. І її з задоволенням прийняли!

Сьогодні Вікі співає і успішно виступає з концертами. Звичайно, це безкоштовні концерти, які Вікі з друзями організують заради власного задоволення. Ну і що? Радості від цього не менше. І публіки збирається більше, ніж достатньо.

Одним словом кажучи, з’ясувалося, що для того, щоб здійснити свою мрію — навіть найнеймовірнішу— потрібно просто спробувати це зробити і не хвилюватися про думку оточуючих.

Вікі згадала, що у неї є давня знайома, яка працює в рекламному агентстві.Зателефонувала їй і прямо поцікавилася, чи немає ролі для жінки її віку? Виявилося — є. Вікі Морон пройшла кастинг і знялася в рекламі Кока-Коли, а потім в телемагазині, а потім в рекламі одного з найбільших іспанських банків. «Зйомки в рекламі були суцільною розвагою, — каже Вікі. — Ну і, звичайно, коли мене почали впізнавати пацієнти у лікарні і просто люди на вулицях, було страшенно приємно».

Осмілівши, Вікі Морон зважилася подолати свій страх моря. Вона купила собі човен — маленький одиночний вітрильний катамаран. Поступово навчилася  ним керувати, і тепер кожні вихідні виходить під вітрилом в море на кілька годин — зовсім одна. Вікі більше не боїться води. І навіть бере участь у змаганнях. І навіть в них перемагає. Одиночний катамаран, до речі, виявився одним з найбільш швидкісних способів переміщення під вітрилом. І Вікі, натренувавшись, тепер літає по морю із завидною швидкістю. І не особливо нервує навіть тоді, коли з-за високої швидкості її катамаран перевертається на поворотах.

Зараз Вікі Морон 56 років. Завдяки рішенням, прийнятим у 50, її життя сьогодні набагато повніше й щасливіше, ніж раніше. Сама Вікі вважає, що в 50 вона почала нове життя. Вона так і каже — «моє друге життя». Нове життя відрізняється від попереднього тим, що Вікі почала робити все для втілення своїх бажань. І тепер — так і живе, щодня отримуючи величезне задоволення від життя.

— Це раніше я думала, розмірковувала, оцінювала перспективи і можливості, — каже вона, — А зараз просто, як захочу чого-небудь, так одразу піду і спробую!

В неділю, якщо Вікі не йде в море на вітрильнику, вони з чоловіком їдять паелью на березі. Паелья страшно смачна, досить жирна і важка, з креветками та іншою морською живністю. Доївши паелью, Віки з чоловіком обов’язково випивають по чашці міцної кави, щедро розведеної лікером Бейліс.

— Разом з лікером потрібно додавати в каву молока, — пояснює мені Вікі, — Тоді ще смачніше виходить! Ми додаємо молока. Дійсно, смачніше!

— Ну, що, по морозиву? — запитує Бой Руїс, чоловік Вікі, коли їх чашки порожніють.

Недільного ранку на березі, після паельї і кави, 56-річна Вікі і 59-річний Бой Руїс їдять морозиво з вафельних стаканчиків, дивляться на море і посміхаються, цілком задоволені життям.

Вони разом вже тридцять шість років.

Вікі Морон тренується майже кожні вихідні в клубі Maritim Cubelles

Правила щастя Вікі Морон

  • З віком на своєму досвіді розумієш, що більшість проблем у підсумку можна вирішити, якими б складними вони не здавалися. Тому можна не нервувати.
  • Не чекайте відповідного моменту, щоб робити те, що вам подобається. Після п’ятдесяти для цього всі моменти — відповідні.
  • Після п’ятдесяти, якщо ти чогось хочеш, значить, ти це можеш.

Фото заголовку
Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

реклама

Пов'язані статті

Close

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: