in , ,

15 прикладів креативного використання звичайних предметів у побуті

Переважна більшість людей звикли до того, що речі можна використовувати тільки за прямим призначенням. Однак, якщо докласти трохи фантазії, то можна буде заощадити чимало грошей, використовуючи для різних цілей підручні засоби.

1. Пакетики від чаю як аерозоль для будинку

Не варто поспішати викидати використані пакетики від чаю. Якщо зібрати їх в банку, яку поставити в холодильник, то пакетики будуть вбирати практично всі запахи.

2. Наповнювач котячого туалету в якості «спасіння» для телефону

Якщо телефон намок, не варто панікувати, можна скористатися котячим лотком. Треба витягнути акумулятор і SIM- карту, потім висушити телефон і вставити його в шкарпетку, зав’язати його і помістити в ємність, наповнену наповнювачем для котячих туалетів. Через три дні телефон буде сухий.

3. Дитячі вологі серветки в якості миючого засобу для гаджетів

Перед тим, як йти в супермаркет і купувати дорогі засоби для електроніки, потрібно пам’ятати один нюанс. Дитячі вологі серветки працюють нітрохи не гірше.

4. Перекис водню в якості засобу для виведення плям

На жаль, поява відбілювача змусила забути про перекис водню. Це речовина, яка зазвичай сьогодні використовується в якості антисептика, може бути дивним дезинфікуючим засобом для виведення плям.

5. Оцет в якості косметичного засобу для тварин

Це не помилка. Потрібно просто змішати чашку білого дистильованого оцту з одним літром води, потім намочити в суміші руки і протерти ними хутро домашнього вихованця. Він стане буквально виблискувати.

6. Харчова сода в якості кухонного миючого засобу

Перед тим, як витрачати гроші на засіб для прочищення раковини, варто спробувати звичайну харчову соду. Спочатку потрібно залити близько 1 чашки розчину харчової соди в раковину. Потім потрібно додати трохи білого оцту і залишити так на п’ять хвилин. І, нарешті, влити в раковину 3,5-4 літра окропу. Результати здивують.

7. Кориця в якості репеленту

Можна забути про дорогі пестициди. Якщо потрібно позбутися від мурашок в будинку, то все, що знадобиться, це кориця. Варто просто насипати трохи кориці там, де водяться ці комахи.

8. Зубна паста в якості універсального миючого засобу

Можна заощадити багато грошей, використовуючи зубну пасту для чищення раковини, світильників, та й практично всього в будинку. Вона також усуне часниковий запах з рук після приготування їжі.

9. Алка Зельцер в якості приманки

Як не дивно, якщо кинути кілька пігулок Алка Зельцер у воду біля місця, де зібралися порибалити, це приверне рибу краще за будь-яку приманку.

10. Банани в якості миючого засобу для столового срібла

При цьому, навіть не потрібно буде «витрачати» смачні банани, адже знадобиться їх шкірка. Потрібно просто протерти столове срібло внутрішньою частиною бананової шкірки і… назавжди забути про дорогі чистячі засоби.

11. Мед в якості вбивці бактерій

Деякі сорти меду можуть бути використані в якості досить ефективного антибактеріального засобу. Також вони можуть зменшити утворення рубців на ранах.

12. Аспірин в якості препарату проти свербіння

Напевно, не знайдеться людини, яка любить комарів. Але що ж робити, коли ці бридкі комахи вже вдосталь попили кровиночки. Можна подрібнити кілька таблеток аспірину і змішати їх з кількома ложками води. Якщо розтерти цією сумішшю місця укусів, то це зменшить свербіж.

13. Харчова сода в якості зубної пасти

Про це не скаже жоден виробник зубних паст. Але мало того, що сода освіжає подих, вона ще й відбілює зуби.

14. Деревне вугілля як освіжувач повітря

Неважливо куди класти трохи вугілля — в холодильник або в автомобіль. Він у будь-якому разі підтримуватиме повітря свіжим і чистим.

15. Алюмінієва фольга як точила для ножиць

Необхідно просто скласти аркуш фольги кілька разів. Вуаля — готова точилка для ножиць.

За матеріалами

Сподобалось?

Кавоманам на заміну: напої, якими можна замінити каву

Вражаюча архітектура пташиних осель