Медсестра наочно показала, що робить паління з вашими легенями

 

Страшно дивитися!

Безумовно, курці знають, що їх звичка може серйозно нашкодити здоров’ю, але намагаються не думати про це. Саме тому така важлива наочна антиреклама паління, впевнені в Power of positivity. Страшні наслідки дії паління можуть змусити кинути палити багато людей, особливо, якщо вони побачать це своїми очима.

Як паління шкодить вашому здоров’ю.

Передусім, паління сигарет впливає на імунну систему, роблячи людину сприйнятливішою до вірусів і застуди. Воно може привести до важких і смертельних захворювань, таких як емфізема, пневмонія і рак легенів. Паління провокує 84% смертей від раку легенів і 83% смертей від хронічної обструктивної хвороби легенів (ХОБЛ).

Паління звужує дихальні шляхи і руйнує легеневу тканину, що ускладнює дихання. Люди з ХОБЛ при навантаженнях страждають від задишки, хронічного кашлю з мокротою і частих бронхолегеневих інфекцій.

Від паління виникає рак слизової оболонки рота і/або горла. Паління викликає більше 93% орофарінгіального раку (рак в частині горла).

Паління щодня може привести до запалення в легенях, що ускладнює дихання і обмежує повітряні проходи. У легенях є крихітні повітряні мішечки або альвеоли, які допомагають з обміном кисню. Паління руйнує ці повітряні мішечки, і вони не ростуть, тому, коли ви палите, ви завдаєте своїм легеням постійних збитків.

Курці частіше страждають від застуди, тому що паління паралізує і навіть вбиває вії, крихітні волоски на ваших дихальних шляхах. Ці волоски очищають слиз і бруд, тому ваші легені залишаються здоровими. Якщо їх немає, то забруднювальні речовини вільно осідають в легенях.

У курців відмічений більш високий ризик смертності, чим у тих, хто не курить. Згідно з дослідженням журналу BMJ, чоловіки і жінки з Норвегії, які палили 1-4 сигарети в день, мали значно більш високий ризик смерті від ішемічної хвороби серця і від раку легенів.

Тепер ми покажемо вам, як виглядатимуть ваші легені після паління щодня впродовж 20 років.

Аманда Еллер, медсестра з Північної Кароліни, вирішила завантажити відео в Facebook, ілюструючи, як виглядають легені курців і тих, хто не курить через 20 років.

У першому відео вона вдихає повітря в легені курця, щоб проілюструвати, що відбувається з ними від паління. Потім вона вдихає повітря в легені того, хто не курить. Ви легко зможете відрізнити здорові легені від хворих.

Як бачите, легені курців розширюються дуже погано, на відміну від легенів того, хто не курить.

Незважаючи на очевидну шкоду паління, багато людей все ще палять через стрес або за звичкою. Під час паління в організм потрапляє більше 5000 різних хімічних речовин, включаючи смолу й нікотин.

Тому краще знімати стрес зайняттям йогою або спортом, і ці методи допоможуть вам зробити це без шкоди для здоров’я.

Ми сподіваємося, що ця стаття і відео допоможуть вам або вашій коханій людині відмовитися від сигарет і стати здоровішими, тому що ви того варті!

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker