Одна-єдина вправа, яка допоможе виправити вашу поставу

atv.az

Психологічне дослідження виявило, що люди, які ходять і сидять з прямою спиною, відчувають себе щасливішими за тих, хто постійно сутулиться.

Так що справа не тільки в тому, що погана постава зіпсує вам здоров’я. Вона зіпсує вам життя! На щастя, є спосіб все виправити.

По суті, для цього, потрібно лише зміцнити м’язи спини. Ось вправа, яке вам допоможе.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Лягніть на живіт, чоло покладіть на підлогу (краще нехай це буде килимок для занять йогою або мат). Витягніть руки вздовж тулуба і притисніть долоні до стегон. Випряміть руки в ліктях. Ноги разом, носочки злегка відтягнуті.

Тепер на видиху піднімайте голову, груди і верхню частину живота. При цьому положення рук і ніг повинно залишатися незмінним. Підніміться настільки високо, наскільки зможете – але так, щоб вам у той же час було відносно комфортно. Не варто перестаратися, особливо, в перші рази.

На вдиху повільно опустіть тулуб і голову у вихідне положення.

Для початку почніть робити по 10 повторів. Через кілька днів, коли ввійдете в ритм, робіть цю вправу по 10 хвилин в день. Бажано вранці. Який результат ви отримаєте? По-перше, станете ходити рівніше, і, як наслідок, краще виглядати! По-друге, ваш повсякденний настрій помітно покращиться. Нарешті, по-третє, покращиться робота всіх внутрішніх органів: ви станете повільніше втомлюватися і в цілому відчувати себе набагато краще.

Фото заголовку
За матеріалами