10 безглуздих на перший погляд причин, які привели до розлучення

У суспільстві прийнято вважати, що спонукати сімейну пару до розлучення можуть лише дуже серйозні причини, наприклад, зрада або постійні сварки. Але іноді подружжя вирішує розірвати шлюб через таку дурницю, в яку просто складно повірити.

Тутка зібрав безглузді, але дуже реальні причини, які довели родину до розлучення.

10. Соцмережі

У сучасному світі ми всі багато часу проводимо у соцмережах. Але у деяких це вже схоже на божевілля. Так, наприклад, мешканка Індії вирішила розлучитися з чоловіком через те, що після весілля він не змінив сімейний стан в своєму акаунті на Facebook

9. Брудний посуд

Як часто ви сперечаєтесь зі своєю другою половинкою через брудний посуд? Чи ви повірите в те, що брудна чашка в раковині може стати причиною розлучення? Метт зі США теж так не думав. Однак його дружина подала на розлучення, тому що Метт не ставив чашки в посудомийку, а залишав їх біля раковини. Жінка вважала, що таким чином він проявляє до неї байдужість. «Кожного разу, коли вона заходила на кухню і бачила склянку біля мийки, вона готова була виїхати з цього будинку або подати на розлучення. Я навіть не здогадувався про це», – коментує засмучений колишній чоловік.

8. Ігнорування

Наступного разу, коли просто прочитаєте повідомлення і вирішите на нього не відповідати, подумайте двічі, адже це може бути використане проти вас у суді. Так, одна жінка з Тайваню подала на розлучення, тому що чоловік не відповідав їй в месенджері після прочитання повідомлення. Лін навіть надала свою переписку з чоловіком як доказ в суді.

7. Погані манери

Жінка родом з Кувейту вирішила розлучитися через тиждень після весілля, бо вона дізналася, що її чоловік не користується вилкою, коли їсть квасолю. Чоловік вживав їжу з хлібом. За словами дружини, вона була шокована його поганими манерами.

6. Прання

Футбольний фанат розлучився зі своєю дружиною через прання. Ніл Дьюхарт колекціонував автографи улюблених гравців на одній футболці. Дружина вирішила випрати її, і в підсумку всі підписи розмилися.

5. Макіяж

Через кілька днів після весілля чоловік подав на розлучення зі своєю дружиною, після того, як побачив її на пляжі без макіяжу. 34-річний наречений вирішив, що його кохана вже не така красива, як до весілля. Він звинуватив 28-річну дівчину в жорстокому обмані, вказавши при цьому, що проти нього як потерпілого використовували накладні вії і різні косметичні продукти.

4. Політичні погляди

Мешканка Каліфорнії вирішила розлучитися з чоловіком після 22 років спільного життя. Причиною стало те, що чоловік на президентських виборах у США проголосував за кандидатуру Дональда Трампа. Гейл Маккормік каже, що відчула себе зрадженою в той момент: «Мені здавалося, що я сама себе дурила весь цей час. Ця проблема торкнулася запитання, з яким ми раніше не стикалися».

3. Будівництво

У 2009 році німкеня подала на розлучення, хоча прожила з чоловіком 15 років. Жінка каже, що її чоловік схиблений на чистоті й порядку і вона думала, що вже змирилася з цією його особливістю. Але після того, як чоловік зламав стіну в будинку, а потім заново почав її будувати, аргументуючи це тим, що стіна була занадто брудною, терпінню дружини прийшов кінець.

2. Любовні листи

В Італії 99-річний чоловік вирішив зруйнувати шлюб, в якому жив зі своєю дружиною більше 70 років. Причиною послужило те, що італієць знайшов любовні листи, які дружина писала своєму коханцеві ще в 1940 році. Дружина слізно просила вибачення, щоб чоловік не руйнував сім’ю, в якій вони виховали 5 дітей, але чоловік був непохитним.

1. Запис в телефоні

У 2009 році жінка з Саудівської Аравії подала на розлучення після 17 років шлюбу, після того як дізналася, як записана у чоловіка в телефоні. Одного разу, коли чоловік забув телефон вдома, дружина зателефонувала йому і випадково побачила на екрані телефону текст: «Гуантанамо» – саме так називається військова в’язниця в США. Через образливе прізвисько жінка подала на розлучення. І як чоловік не запевняв улюблену, що це всього лише дурний жарт, переконати так і не зміг.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker