10 ознак того, що ви зустрічаєтеся з психопатом

Якщо в цій статті ви впізнали свою другу половинку, у нас для вас погані новини.

Один відсоток всього населення Землі – психопати. Психопат не та людина, який чекає вас із заточкою в темному під’їзді. Це не серійний вбивця і не мешканець лікарні для душевнохворих. Це може бути ваша колега, якій сходять з рук будь-які викрутаси на роботі. Чиясь «ідеальна» колишня, яка одного разу раптом втекла з іншим. Або зовсім звичайний хлопець, який приготував вам вранці каву.

Між нормальною людиною і психопатом є тільки одна різниця – у психопатів немає совісті. Вони роблять болісно і не відчувають ні найменшого почуття каяття або провини. Вони вміють імітувати нормальні людські емоції, але не відчувають їх насправді. Співчуття, любов, довіра, прощення – ці емоції роблять вас вразливими, а психопати тільки використовують їх, щоб впливати на вас.

Будь-який сторонній спостерігач не зможе виявити психопата. Часто вони симпатичні, доброзичливі та чарівні люди. Але якщо ви зближуєтеся з такою людиною, то життя перетворюється на жахіття. Казкові стосунки мутують в місиво з жорстоких інтелектуальних ігор. Вам здається це знайомим? Ось 10 тривожних дзвіночків, які попереджають, що ви зустрічаєтеся з психопатом. Дані зібрані на підставі реальних історій і опитувань на сайті Psychopath Free.

1. Він оточує вас зізнаннями в коханні та компліментами. Вам здається, що це ідеальний партнер для вас

Коли ви вперше зустрічаєте психопата, події розвиваються стрімко. Він переконує вас, що у вас багато спільного, що ви ідеальні одне для одного. Як хамелеон, він відображає ваші надії, мрії, страхи, щоб сформувати довірливі відносини, що хвилюють. Він постійно хоче спілкуватися з вами і, здається, зачарований вами повністю. Ваша стіна в Facebook буде завалена піснями, компліментами, віршами і милими жартами, зрозумілими тільки вам двом.

2. Він полює за вашими емоціями, розповідаючи жалісливі історії

Ви швидко знайдете містечко в своєму серці для жалості до нього. Адже він такий милий і невинний. Зовсім не схожий на кіношні образи психопатів – жорстоких чоловіків з презирливою посмішкою в дорогому авто. Напевно, він згадає про свою колишню, яка ще досі в нього закохана. Але ж все, що йому хочеться, – це мир і спокій, він ненавидить драми. Втім, скоро ви помітите, що драматичні історії постійно оточують його самого і близьких до нього людей.

3. Він вплутує вас в любовний трикутник

Після того як ви опинилися на гачку, ви потрапите в любовний трикутник і навіть багатокутник. Психопат оточить себе колишніми і потенційними коханками і всіма, хто звертає на нього увагу. Будуть і колишні, про які він розповідав вам раніше і запевняв, що ви у всьому їх перевершуєте. Ви будете почувати себе ніяково, і у вас складеться враження, що він завжди потрібен протилежній статі.

4. Він постійно спотворює реальність і поводиться ненормально

Психопат завжди заперечує, що він маніпулює вами та ігнорує навіть фактичні докази цього. Він реагує критично і зневажливо, якщо ви намагаєтеся спростувати його казки фактами. Він перекладе вину за ситуацію на вас: ви занадто вразливі і неадекватно сприймаєте ситуацію. Він переконає вас, що проблема не в ньому, а у вашій неправильній реакції на нормальні події.

5. Він звинувачує вас в емоціях, які сам і провокує

Психопат скаже, що ви занадто ревниві, хоча відверто фліртував з колишньою, часто навіть в соцмережах, щоб це бачили всі. Він скаже, що ви занадто прискіпливі, хоча навмисно ігнорував вас кілька днів. Він провокує вашу реакцію, щоб показати іншим своїм мішенях, які ви істеричні, і викликати співчуття до себе. Вам здавалося, що ви спокійна людина? Зустріч з психопатом змінить вас до невпізнання. На щастя, тимчасово.

6. Ви помічаєте патологічну брехню і відмовки

У нього завжди є відмовка, навіть в ситуаціях, коли в ній немає потреби. Він вигадує чергову брехню швидше, ніж ви встигаєте поставити запитання. Він постійно звинувачує інших, сам же завжди ні при чому. Він витрачає час на вигадування пояснень своєї поведінки, а не на її поліпшення. Навіть спійманий на відвертій брехні , він не висловлює каяття або збентеження. Іноді здається, що він хотів, щоб ви його спіймали.

7. Він провокує ревнощі та суперництво, зберігаючи маску невинності

Спочатку вся увага психопата зосереджена на вас. І ви не розумієте, що відбувається, коли він раптом перемикається на іншу людину. Він постійно робить речі, які змушують вас сумніватися, що ви щось для нього значите. Якщо він активний в соцмережах, то приманює колишніх піснями, фотографіями, жартами, які були значимі для їх пари. Він ніби в активному пошуку партнера і при цьому ігнорує вас.

8. Він утримує вашу увагу та підриває самооцінку

Спочатку він обвалює на вас збиваючий з ніг потік захоплення, а потім ви стаєте йому нецікаві. Вам прикро, адже ви вже загорілися цими пристрасними стосунками . А тепер відчуваєте себе домашньою робітницею при ньому і не більше.

9. Психопат егоїстичний і вимагає невпинної уваги до себе

Він висмоктав з вас всю енергію і заповнив собою все ваше життя. Він вимагає постійного поклоніння собі. Ви думали, що ви єдина людина, здатна зробити його щасливим, але тепер розумієте, що на цю роль підійде будь-хто, у кого б’ється пульс. Але істина в тому, що ніхто не може заповнити порожнечу в душі психопата.

10. Ви не впізнає себе

Ваша любов і співчуття перетворилися у  паніку та занепокоєння, що пригнічують. Ви вибачаєтесь і плачете більше, ніж будь-коли в своєму житті. Ви погано спите і прокидаєтеся в поганому і тривожному настрої. Ви не можете зрозуміти, що трапилося з вами, де тепер ця весела, невимушена, спокійна особистість? Після спілкування з психопатом ви відчуваєте, що виснажені, спустошені та позбавлені адекватного сприйняття світу. Життя котиться шкереберть: ви витрачаєте гроші, розриваєте зв’язки з друзями, близькими і постійно шукаєте причину цих дій.

Стосунки з психопатом – чорна діра. Як би вам не було болісно, завжди і у всьому будете винні ви. Він ігнорує ваші найкращі якості, і у вас росте невпевненість в собі, ви змінюєтеся до невпізнання. Ви довго будете заліковувати травми від цих стосунків, вам здасться, що вже ніколи не буде у вас все добре.

Але ви можете привести свої нерви в порядок. В першу чергу викресліть всі контакти з психопатом: листування, листи і навіть «підглядання» за ним в соцмережах. Спочатку вам буде нестерпно важко, але з часом прийде полегшення. Ви відчуєте, що до вас повертається розважливість і хаос йде з вашого життя. Цей досвід в кінцевому підсумку може бути навіть корисний. Ви навчитеся цінувати себе і встановлювати межі для психопатів, щоб вони більше ніколи не порушували ваш спокій.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker