18 фото, кожне з яких – найкоротший тест на те, чи є у вас серце

Немає нічого більш зворушливішого, ніж любов і щирість. Вони можуть проявлятися по-різному: в ніжному і трепетному відношенні до найближчих, у добрих вчинках і словах, у виконанні чиєїсь мрії або в турботі про когось, у бажанні йти одне з одним крізь усе життя, міцно взявшись за руки.

Саме такі історії стоять за кожним фото з добірки, підібраної Тутка спеціально для вас. Ми хочемо, щоб ви теж зігрілися душевним теплом, яке вони випромінюють.

“Батько 4 роки просив собаку, і ось нарешті моя мама дозволила йому завести цуценя”

Після захисту диплома інженера син рикші везе своїх батьків додому

“Кожен місяць ми з чоловіком вибираємо вихідний, щоб роздати 100 гамбургерів за 100 хвилин тим, хто цього потребує”

“Я повинна була вийти заміж за свою другу половинку ще 30 років тому! Після невдалих шлюбів ми все ж таки отримали одне одного”

Так тато вирішив підтримати дочку на концерті

“Усі думали, я божевільний, коли першим вихованцем я вибрав 10-річного собаку. Через 6 років він все ще ганяє м’яч, любить пригоди і гратись з приятелями”

“Прості речі. Моя 24-річна дочка приїхала в гості з-за кордону. Я знайшла цю записку у своєму блокноті через 2 дні після її від’їзду”

“Мамо, сподіваюся, ти знаєш, як сильно я тебе люблю. Шенні”.

“Мій тато не визнає цього, але я думаю, що йому подобаються кошенята моєї сестри”

“Мої батьки залишилися у мене в гостях на тиждень. Вони намагалися не заснути до 11 вечора, щоб зустріти мене вдома після довгої зміни”

“Я завжди повертаюся додому після роботи в 17:30. Чоловік відправив фото нашого собаки, після того, як я не прийшла в 18:00. Я у від’їзді, ще 4 дні страждань…”

“Батьки повинні були відмінити своє весілля через діагноз батька. Його шанс вижити складав 3 %, і він не повинен був мати дітей. Через 39 років тато веде мене під вінець”

Так (ліворуч) Такер виглядав і почував себе в притулку. А так (справа) – коли знайшов свою домівку

Навіть найкрасивіший і найдорожчий торт не зміг би викликати таку хвилю теплих емоцій, як зроблений татом

Коли твої друзі знають, наскільки сильно ти потребуєш собаки

Послання, до якого не можна було залишитися байдужим

“Не міг би хто-небудь, будь ласка, кинути за мене цю троянду в озеро? Прах мого покійного чоловіка розвіяний над озером, а я більше не можу підібратися до берега на своєму інвалідному кріслі, до того ж ворота замкнені. Мені треба повертатися на північ увечері. Спасибі”.

“Зазвичай я не фотографую інших людей, але ці двоє приходять сюди і грають в шахи кожну неділю, і це зігріває моє серце”

Вода затопила затишне місце, де були цуценята, але мама відчайдушно боролася за кожного з них і врятувала

Ця в’єтнамська пара одружена вже 70 років

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close