20+ жінок, які перестали фарбувати волосся і довели, що сивини не варто соромитися

Більшість людей вважають, що сиве волосся у жінок – певна ознака в’ялості та наближення старості. Але зовсім інакше думає 26-річна Марта Труслоу Сміт, яка вже 2 роки не зафарбовує свою сивину. Вона створила інстаграм-аккаунт, в якому жінки без ніяковості демонструють свої природні попелясті локони і розповідають, як змінилося їх життя з сивиною у волоссі.

Тутка не зміг пройти повз цих сміливих жінок, яких зовсім не хвилює думка оточення. Своїм прикладом вони показують, якою привабливою може бути природна краса.

Та сама Марта Труслоу Сміт

“Я не фарбувала волосся вже 4 роки і просто в захваті від свого сивого кольору”!

“Важко було прийняти сивину в 13 років, але до 23 років я полюбила своє волосся”!

“Сивина змінила моє життя. Тепер у мене абсолютно інший погляд на старіння”

“Бути собою, обіймаючи свої срібні пасма, – найкраще рішення, яке я коли-небудь приймала”

“У 32 роки я перестала фарбувати волосся і полюбила їх природно-сивий колір”

“У мене з’явилася алергія на фарбу. Тому прийшов час стати тією, хто я є. Зараз мені 42, і мене не хвилює громадська думка”

“Впродовж 4 місяців, поки я серйозно хворіла, просто не фарбувала своє волосся. І вирішила до цього більше не повертатися. Шалено рада, що прийняла таке рішення”!

“Думаю, стереотип про те, що сиве волосся зістарює, пора забути назавжди”

“Зараз мені 53 роки, і я майже 2 роки не фарбувала волосся. Ніколи ще не почувала себе настільки живою”!

“Мені 55, і я ставлю питання: коли люди вирішують, що пора перестати фарбувати волосся? У 65 років? У 75? Ми всі старіємо. Чому я повинна наслідувати моду, щоб виглядати молодшою, якщо мені й так добре”?

“Я ніколи не фарбувала волосся. Навіть не думала про це. Я просто люблю себе такою, яка я є. Сірий – найкрасивіший колір в моєму житті. Я почуваю себе щасливою”

“Я часто чую: “Хотіла б я бути такою ж сміливою, як ти”. А я їм відповідаю: “Що ви! Досить купувати брехню, яка уявно приховує ваш вік. Ви прекрасні”!”

“Після 22 років фарбування волосся я вирішила зупинитися. Я зробила стрижку піксі та ні про що не шкодую”

“Іноді я ставлю собі питання: “Це дійсно моє волосся”? І тут же собі відповідаю: “Так, дівчинко. І ти виглядаєш приголомшливо”!”

“Думаю, що відрощування сивого волосся у віці 43 років вимагає значно більше сміливості, ніж все, що я робила досі. Це я через 4 місяці без фарбування”

“Пройшло 9 років відколи я останній раз фарбувала волосся”

“Проста і зрозуміла елегантність. Правда”?

“Я вирішила більше не фарбувати волосся 4 роки тому, коли дізналася про вагітність 4-ою дитиною. Ніколи не була так задоволена своїм волоссям, як зараз”

“Мені 47 років, вже 2 роки як я вільна від фарбування волосся. І так, це мої натуральні кучері”

“Майже 2 роки без кольору! Мені 29 років. Якщо ви втомилися ганятися за сивими коренями, дайте шанс своїй природній красі”

“Я почала фарбувати волосся ще у 8-му класі. 3 роки тому я перестала це робити. Визнаю, мені пощастило з тим, наскільки “срібло” пасує до мого обличчя”

“Справа не в тому, виглядаєш ти молодшою чи старшою, кращою чи гіршою. Мова про те, чи відчуваєш ти себе самою собою і чи готова приймати подарунки старіння”

А ви б змогли відмовитися від фарбування волосся на користь природного кольору?

За матеріалами Instagram

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker