in , , , ,

24 найкращі у світі вигадки від батьків

Виховання дітей – справа, яка вимагає багато самовідданості, важкої праці та самопожертви, однак це – одне із найблагородніших завдань у житті. Якщо не звертати увагу на деякі обов‘язкові неприємності (діти пісяють в ліжко), доклавши трошки фантазії та креативності можна знайти шляхи, щоб полегшити навіть важкий процес виховання дітей. Ми в Тутка зібрали перелік батьківських вигадок та лайфхаків, які викликають одну думку: «Чому я не додумався до цього раніше?»

Гортайте серію вниз і обирайте найкращі для себе!

1. Як розрізнити близнюків

2. Як легко навчити додавання

3. Татковий винахід з мангалом

4. Я взяв прямокутний контейнер для їжі і ми виготовили «снігові цеглинки» для іглу. Синові так сподобалося!

5. Якщо ми сказали дочці не бігати по парковці, це не означає, що вона нас послухала. Я купила цей магніт для авто і він зробив свою справу. Вона так полюбила торкатися ручкою до кольорової поверхні, поки чекає на маму і так старається, щоб її пальчики співпадали з рукою на магніті.

6. Мій син 30 хвилин бавився цими магнітами для вікон, коли ми летіли в літаку. З ними легко пакуватися, гратися і вони такі дешеві!

7. Якщо мусите завозити візочок всередину будинку, на колеса причепіть шапочки для ванної – так бруд не буде розноситися в приміщенню!

8. У чистий горщик покладіть памперс, якщо подорожуєте авто. Якщо дитині захочеться в туалет, а такого не буде, розгорніть памперс і застеліть ним горщик. Коли дитина зробить свою справу – загорніть памперс. Все – жодного бруду.

9. Якщо даєте дітям ліки, напишіть на етикетці баночки з медикаментами усі заплановані дати і по одній закреслюйте. Цей метод допоможе не забути дотримання інструкцій лікаря.

10. Хочете трошки відпочити і звільнити руки? Покладіть дитину перед пральною машиною – повністю новий світ розваг їй забезпечений.

11. Намалюйте уявну автостраду на килимі, щоб дитина гралася машинками.

12. Попросіть дитину розкласти маленькі предмети у формочки від кексів – кульки або кольорові макарони

13. Скористайтеся соскою від пляшки як медичним дозатором

14. Якщо ваша дитина ходить в ходунцях, закріпіть на низ страхувальні жилети для купання – так ви вбережете стіни і кути

15. Насипте трохи кориці у пісок – жуки втечуть від вас назавжди

16.  Коли збирається відвідати лікаря, візьміть з собою олівці. Дитина буде мати забавку, поки чекатиме на прийом.

17. Мийте прості іграшки у посудомийній машині.

18. Малюємо підлогу у пожежній станції.

19. А хтось користується ванною (без води) як мольбертом, коли ви приймаєте душ?

20. Валіза – це ще одне ліжко.

21. Мамина вигадка: йогурт+їстівні фарби= ще одна безпечна фарба

22. Якщо ви виходите з авто на автостраді або на парковці, попросіть дитину триматися за місце, куди подається бензин. Особливо корисно для тих, які мають багато дітей – і всі вони хочуть кудись бігти!

23. Я часто мушу ховати вівсянку в банані, щоб дитина її з‘їла! Так, сьогодні зранку він їв вівсянку і… однаковий шматок банана!

24. Використовуйте паски у продуктовому візку супермаркету, щоб закріпити поїлку малюка.

За матеріалами

Сподобалось?

19-річний індієць малює в жанрі гіперреалізм. Його роботи зламають ваш мозок

Я покажу вам суттєвий контраст між двома світами, в яких ми живемо (ФОТО)