24 найкращі у світі вигадки від батьків

Виховання дітей – справа, яка вимагає багато самовідданості, важкої праці та самопожертви, однак це – одне із найблагородніших завдань у житті. Якщо не звертати увагу на деякі обов‘язкові неприємності (діти пісяють в ліжко), доклавши трошки фантазії та креативності можна знайти шляхи, щоб полегшити навіть важкий процес виховання дітей. Ми в Тутка зібрали перелік батьківських вигадок та лайфхаків, які викликають одну думку: «Чому я не додумався до цього раніше?»

Гортайте серію вниз і обирайте найкращі для себе!

1. Як розрізнити близнюків

2. Як легко навчити додавання

3. Татковий винахід з мангалом

4. Я взяв прямокутний контейнер для їжі і ми виготовили «снігові цеглинки» для іглу. Синові так сподобалося!

5. Якщо ми сказали дочці не бігати по парковці, це не означає, що вона нас послухала. Я купила цей магніт для авто і він зробив свою справу. Вона так полюбила торкатися ручкою до кольорової поверхні, поки чекає на маму і так старається, щоб її пальчики співпадали з рукою на магніті.

6. Мій син 30 хвилин бавився цими магнітами для вікон, коли ми летіли в літаку. З ними легко пакуватися, гратися і вони такі дешеві!

7. Якщо мусите завозити візочок всередину будинку, на колеса причепіть шапочки для ванної – так бруд не буде розноситися в приміщенню!

8. У чистий горщик покладіть памперс, якщо подорожуєте авто. Якщо дитині захочеться в туалет, а такого не буде, розгорніть памперс і застеліть ним горщик. Коли дитина зробить свою справу – загорніть памперс. Все – жодного бруду.

9. Якщо даєте дітям ліки, напишіть на етикетці баночки з медикаментами усі заплановані дати і по одній закреслюйте. Цей метод допоможе не забути дотримання інструкцій лікаря.

10. Хочете трошки відпочити і звільнити руки? Покладіть дитину перед пральною машиною – повністю новий світ розваг їй забезпечений.

11. Намалюйте уявну автостраду на килимі, щоб дитина гралася машинками.

12. Попросіть дитину розкласти маленькі предмети у формочки від кексів – кульки або кольорові макарони

13. Скористайтеся соскою від пляшки як медичним дозатором

14. Якщо ваша дитина ходить в ходунцях, закріпіть на низ страхувальні жилети для купання – так ви вбережете стіни і кути

15. Насипте трохи кориці у пісок – жуки втечуть від вас назавжди

16.  Коли збирається відвідати лікаря, візьміть з собою олівці. Дитина буде мати забавку, поки чекатиме на прийом.

17. Мийте прості іграшки у посудомийній машині.

18. Малюємо підлогу у пожежній станції.

19. А хтось користується ванною (без води) як мольбертом, коли ви приймаєте душ?

20. Валіза – це ще одне ліжко.

21. Мамина вигадка: йогурт+їстівні фарби= ще одна безпечна фарба

22. Якщо ви виходите з авто на автостраді або на парковці, попросіть дитину триматися за місце, куди подається бензин. Особливо корисно для тих, які мають багато дітей – і всі вони хочуть кудись бігти!

23. Я часто мушу ховати вівсянку в банані, щоб дитина її з‘їла! Так, сьогодні зранку він їв вівсянку і… однаковий шматок банана!

24. Використовуйте паски у продуктовому візку супермаркету, щоб закріпити поїлку малюка.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker