25 ФОТО, де ви побачите, що відбувається з людиною, яка кидає пити

Дуже важко кардинально змінювати життя, особливо, якщо мова йде про звільнення від залежностей. Однак ті люди, яким вдалося це зробити, підтвердять: після цього все змінюється. Наступні історії людей, які звільнилися від алкогольної залежності, показують, що незалежно від того, які в людей мотивації чи прагнення, кінцева мета одна – краще і здоровіше життя.
Іноді важко побачити чи спостерігати успіхи людини на шляху до одужання, але знімки «до» та «після» – чудове підтвердження. Деяких осіб навіть важко впізнати на світлинах «після» – настільки сильний вплив на організм чинить алкоголь. До вашої уваги мотиваційні знімки наших героїв!

1. Фото зліва зроблене на світанку майже 17 місяців тому – я щойно повернувся з лікарні. Хтось мені сказав: «Ти ніколи не зможеш забути той час». Я його вже давно забув, а світлину публікую лише для того, щоб голосно сказати: різниця між здоровим життям і хворим – очевидна.

2. Зліва – я в реанімації після передозування. Я вирішила, що вже втомилась бути хворою та стомленою – зараз вже 6 місяців, як я не вживаю наркотиків взагалі.

3. Жінка, яка кинула школу в 14 років, поборола алкоголізм та депресію, через 15 років стала лікарем карети швидкої допомоги

4. 12 років під наркотиками, поставив на собі хрест – 3 тижні я вже взагалі не п’ю. Я схуд на 50 фунтів, знайшов улюблену роботу. Життя набагато краще, зараз я однозначно живу.

5. За 15 місяців я схуд на 105 фунтів. Спочатку перестав пити, через три місяці змінив режим харчування (вуглеводна дієта та суворі порції). Нарешті майже 12 місяців тренувань. Зміни можливі – твій вік не має значення.

6. Я кинув пити, коли моїй донечці виповнився 1 рік. 5 років – ні краплі.

7. Рік без випивки

8. Світлина, зроблена майже рік тому. День перед тим я випила пляшку вина, а на сцені перед людьми – до пів літри віскі. Зараз не п’ю майже рік.

9. Майже рік без алкоголю змінив моє життя. Я втратив 53 фунти та зараз почуваюся у 1000 разів щасливішим. Захотів відтворити мою товсту пику.

10. 11 місяців не п’ю – життя однозначно стало кращим. Я втратив 20 кілограмів!

11. Ось такі вони – 826 днів без випивки. Зліва – я, 11 червня 2014-го року, справа – я сьогодні. Вилікуватися – можливо!

12. Пишаюся своїм братом: він святкує 1-шу річницю звільнення від алкоголю і від… ще однієї людини. Просто неймовірно!

13. Я через рік без спиртного. Неймовірно, але один рік може зробити такі зміни!

14. 10 років. Ні краплі до рота. Гарне тренування. І справжнє покликання – стати супергероєм. Мій собака думає, що я ним вже є.

15. Аж самій смішно від тих змін, які зробив процес лікування. 4+ років без алкоголю.

16. До та після 307 днів без випивки.

17. Може, для вас це не багато, але ось така я за 100 днів без алкоголю. Не дозвольте страху бути осудженим перешкодити вам прямувати дорогою до кращого життя.

18. Результат тверезості. 24 години/1 рік. То самий день рік потому.

19. Знайшов на Фейсбук стару світлину – вже 9 місяців не п’ю…

20. 1 рік без випивки і 60 втрачених фунтів

21. Сьогодні – я 3 роки не п’ю. 1 день лікування та минулий тиждень мого життя. Яке полегшення знати – мені більше не треба пити!

22. Цього тижня минає рік, як я кинув пити. І втратив 35 фунтів.

23. Зліва – 2009 рік. 6 місяців пройшло від нового зриву, я покинула батька моєї дитини і переконала себе, що без нього я зможу впоратися з залежністю. Справа – 2017 рік, 7 років тверезості, нова вага, нове тіло, я насолоджуюсь своєю сексуальністю та своєю неповторністю.

24. Рік без алкоголю!

25. Втратив 170 фунтів за 18 місяців завдяки відмові від алкоголю, тренуванням та правильному режиму харчування.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker