in , ,

29 коміксів, де відображене правдиве життя з кішками

Хто краще зрозуміє господаря кота, ніж інший господар кота? В порівнянні з іншими домашніми улюбленцями, котики – зовсім не такі, з ними так легко не налагодити контакт, ба й не ви ініціатори, а вони. Саме вам прийдеться слухатися нового “господаря”. Коді Стоун Стоув кілька років тому завів пухнастика, і одразу почав малювати комікси про тваринку. Справді, коти і комікси так пасують одне одному, як фільм “Гра престолів” виробництва каналу HBO та розчарування, отож Корал (котик) швидко став зіркою малюнків.

1.

“В 2016 році, коли я почав жити у своєму домі, я зрозумів – настав час завести першого улюбленця”, – поділився Коді. “Коти завжди вважалися ідеальними тваринами через свою невибагливість в утриманні (що зовсім неправда). Першим котом, якого ми побачили, був Корал, він стрибнув мені на спину, добряче її подряпав, – отак він вибрав мене”.

2.

“Я знав, що кішки – саркастичні тварини. Вони дуже сильно імітують людей: примружують і закочують очі, дивляться з-під лоба. І тут, і там, з кожного боку – поле для творчості безмежне”.

3.

Створювати комікси Коді почав, щойно забрав до себе Корала. “Я часто малював карикатури фломастером на екрані на роботі, і мій співробітник, помітивши їх, порадив не закопувати талант в землю”. Так Коді почав свою творчість. “Спочатку я хотів створювати відео на Youtube, але такий спосіб заробляти гроші дещо мені не підійшов. Отож, почав малювати комікси на Facebook: розпочав зі сторінки WeFlaps, де просто публікував свої роботи. Вони були безкоштовними, я не боявся плагіату і воно якось швидко мені вдавалося. Літо пролетіло, і сторінка набрала більше 15 тисяч лайків від підписників. Фанати допомогли налагодити мені продаж авторського контенту – і так хобі стало роботою.

4.

“Коли я лиш розпочинав створювати комікси, мене надихали роботи Метью Інмана. Гумор – моя стихія, і малюнки цього чоловіка відкрили мені, що комікси не мусять бути надто детальними чи реалістичними. Навпаки – чим вони простіші, тим веселіші для публіки. Мої перші роботи передають таку думку, але пізніше я почав додавати більше елементів та кольорів. Білі герої мені остогидли, я перепробував багато стилів, і коли створив свій, – читачі його справді оцінили”.

5.

Я хочу розширити свій бренд коміксів, не обмежуючись лише ними. Проте Корал назавжди залишиться невичерпним джерелом натхнення для мене. Ми живемо разом вже три роки, і щотижня нові смішні ситуації, а попереду – ще цілі роки.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

За матеріалами

Сподобалось?

Не модна любов

Як зміниться ваше тіло, якщо ви будете їсти по 3 фініки кожного дня протягом тижня