7 рекомендацій для харчування і способу життя від американського брокера, який схуднув на 100 кг без дієти

Джон Габріель (John Gabriel) – брокер з Уолл-стріт, який зумів схуднути на 100 кг без дієт і посилених фізичних тренувань. Сьогодні його поради допомагають позбавитися від зайвої ваги тисячам людей в 60 країнах світу. Його клієнти втрачають десятки кілограмів, коли борються із стресом за його системою та налагоджують гормональний фон.

Ми в Тутка зацікавилися методом Джона і вирішили поділитися ним з вами. Цей спосіб схуднення простий і легкий у застосуванні. Проте радимо з обережністю виконувати рекомендації сьомого пункту, особливо якщо у вас є захворювання шлунково-кишкового тракту.

Джон почав набирати вагу з 1990 року. Це відбувалося без видимої причини.

У 2001 році чоловік важив більше ніж 180 кг. До цього часу він перепробував безліч дієт, особисто працював з провідними дієтологами, такими як Аткінс і Притикін, але тільки даремно згаяв час і гроші. Скинувши 5 кг, він незабаром набирав 7, знову скидав вагу, але кілограми поверталися швидко і в ще більшій кількості. Тренування теж не дали результату, оскільки після інтенсивного фізичного навантаження Джон відчував сильне почуття голоду.

11 вересня 2001 року він випадково пропустив рейс з Нью-Йорка, який був захоплений терористами. Ця подія змусила його переоцінити своє життя. Габріель зрозумів, що вбивав себе на ненависній роботі, замість того щоб жити в своє задоволення. Він вирішив більше ніколи не сидіти на дієтах, а замість цього розібратися в особливостях людського організму. Джон годинами читав, як впливають гормони, нейротрансмітери і ферменти на зростання маси тіла.

Габріель дійшов висновку, що дієти не працюють. Коли ми обмежуємо себе у харчуванні, організм вважає, що ми голодуємо. Тому відразу після відмови від дієти він починає посилено набирати вагу і робить це із запасом.

Для схуднення необхідно відмовитися від підрахунку калорій і створити правильне гормональне середовище. А оскільки стрес, переживання і проблеми можуть порушити внутрішній баланс, необхідно піклуватися не лише про тіло, але і про душевний спокій.

Переїдання, підкреслює Джон, – не причина набирання ваги, а лише наслідок емоційних переживань. Робочий стрес, конфлікти з партнером, фінансові труднощі – ось що привело його до ожиріння.

І ось 7 дій, які допомогли Джону стати струнким та впевненим в собі.

1. Він повністю відмовився від дієти

Джон дізнався, що його тіло відчуває нестачу в деяких поживних речовинах, таких як якісні білки і кислоти омега- 3. Він забезпечив своє тіло усіма необхідними речовинами. І помітив, що організм навчився віддавати перевагу здоровій, багатій на вітаміни і мінерали їжі.

2. Налагодив роботу травного тракту

Одна з причин, чому тіло відчуває нестачу поживних речовин, – це порушене травлення. Проблеми з шлунково-кишковим трактом примушують організм накопичувати жир.

Джон почав їсти більше ферментованих продуктів і приймати пробіотики. Найбільш корисними для здоров’я кишківника він вважає квашену капусту, кімчі, кокосовий кефір і горіхові сири, а також кісткові бульйони, оскільки вони містять в собі колаген.

3. Впорався з емоційними проблемами

Деяким людям схуднути заважають емоційні травми або відчуття незахищеності. Вони несвідомо відчувають себе у більшій безпеці із зайвою вагою. Таких людей досить багато. “Приблизно 65-70 % людей, з якими я працюю, використовують вагу як форму захисту. Я називаю це емоційним ожирінням”, – стверджує Джон.

Він сам працював з дуже агресивним і складним партнером. І одного разу усвідомив, що відгороджується від нього зайвою масою. Джон почав використовувати візуалізацію, яка допомогла йому вирішити внутрішні проблеми і перестати використовувати вагу в як броню. Він представляв себе в ідеальній фізичній формі й оточував себе в уяві непроникним стовпом світла. Після того, як він перестав сприймати зайві кілограми в якості бар’єру між собою і навколишнім світом, вага помалу почала йти.

4. Нормалізував сон

Нестача сну або неповноцінний відпочинок підвищують рівень гормону кортизолу, який посилює тягу до нездорової їжі. У Джона був порушений сон через нічне апное – хропіння. Лише після того, як він звернувся до лікаря і позбувся від цієї проблеми, він зміг повноцінно висипатися і почав відчувати прилив енергії. Крім того, брокер перестав відчувати бажання перекусити чимось калорійним і марним на зразок солодощів або піци.

Варто відзначити, що ви можете навіть не здогадуватися про те, що страждаєте від хропіння і набираєте через це вагу. Запитайте близьких: вони, напевно, про це знають більше вас.

5. Позбавився від стресу

Стрес також сприяє викиду кортизолу та інших гормонів, що відповідають за набір запасних кілограмів. Використання медитації і візуалізації допомогло Джону позбавитися від постійної напруги і зробило щасливішим. За його словами, хоча проблеми і не зникли з його життя, змінилося відношення до них. В результаті гормони стресу стали менш активними, а разом з ними пропало і сильне відчуття голоду.

Для внутрішнього заспокоєння Джон також рекомендує використати цигун (це система вправ, яка заснована на цілісному сприйнятті людини, яке охоплює духовну, енергетичну і фізичну складові, – прим. перекл.) або йогу. Або будь-яке інше заняття, яке приносить вам душевний комфорт.

6. Став вести спокійніший спосіб життя

Джон переїхав у доступніший будинок, позбавився від зайвих витрат і став почувати себе більш спокійним і врівноваженим. Він почав вирощувати власні овочі та фрукти. Тепер замість того, щоб піддатися спокусі з’їсти щось малокорисне, він міг зірвати свіжий овоч і зарядитися здоровою енергією.

А остаточно відмовитися від солодощів Габріелю також допомогла візуалізація: він уявляв собі цукор шматками скла, а цукерки і печиво – в огидному вигляді. За короткий термін у нього виробилася стійка неприязнь до цих продуктів, він зміг легко обходитися без них. Смачні та корисні страви Джон готує за власними рецептами.

Проте якщо ви з’їли щось некорисне, Джон радить не засуджувати себе і віднестися до цього спокійно. Продовжуйте рухатися у вибраному напрямі й забудьте про цей неприємний інцидент.

7. Збагатив організм живими вітамінами

Джон втратив 81 кг, але після цього стрілка ваг немов завмерла, а декілька зайвих кілограмів ніяк не хотіли йти. Тоді він додав  у раціон більше їжі, багатої вітамінами: салатів із зеленню, паростків рослин і овочевих соків. У великій кількості пив воду з лимоном. В результаті останні 19 кг він втратив набагато швидше, ніж перші.

Чи допомагали вам дієти і якщо так, то які? На які жертви ви б пішли заради красивої фігури?

За матеріалами Instagram

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker