in , ,

8 доказів, що Facebook знає, коли у вас почнеться новий роман

Виявляється, існує група вчених, які вивчають любов у Facebook. Завдяки їхнім дослідженням штучний інтелект здатний краще психолога передбачити, коли у вас почнуться романтичні стосунки.

Тутка зібрав кілька цікавих висновків і ознак, за якими можна дізнатися, які стосунки пов’язують двох звичайних користувачів соціальної мережі.

Аналізуючи чужі пари, Facebook вивчає любов

Не всі користувачі публічно підкреслюють статус своїх стосунків. Але це не означає, що Facebook не здогадується про те, що їх пов’язує. Соціальна мережа вивчає поведінку тих, хто вже вказав статус своїх стосунків і знаходить збіги в спілкуванні з іншими користувачами.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Якщо Facebook вирішить, що вас з кимось пов’язує міцна дружба чи любов, то:

  • ви почнете бачити частіше новини від цієї людини в своїй стрічці;
  • цей користувач буде з’являтися в чаті вище інших контактів як більш пріоритетний;
  • соціальна мережа запропонує вам влаштувати зустріч, щоб організувати вечірку з нагоди дня народження цієї людини;
  • соціальна мережа буде іноді нагадувати вам про те, що вас об’єднує і пропонувати поділитися у своїй стрічці спільними спогадами, загальними публікаціями і фотографіями.

Читає, про що пишуть закохані

Приблизно за 100 днів перед тим, як поставити статус «У стосунках», користувачі починають частіше використовувати слова «любов», «милий» і «щасливий» в повідомленнях і публікувати щось на стінах у своїх симпатій – в середньому по 2 публікації протягом 12 днів. Публікуючи щось в мережі, вони віддають перевагу позитивним новинам.

Знає вік вашої майбутньої половинки

Чим старшим є користувач, тим нижчі шанси на те, що він зав’яже чергові стосунки з кимось із однолітків. Якщо у 20 років різниця між партнерами всього 1-2 роки, то після 45 років це в середньому 5-6 років. Винятки зустрічаються: жителі Скандинавії воліють зустрічатися з однолітками, чоловіки в Єгипті обирають жінок на 8-10 років молодших.

Знає місяць, коли ви розпочнете нові знайомства

Щорічно в серпні у користувачів збільшується кількість друзів, які в основному проживають в інших країнах. Ця тенденція легко пояснюється: саме в серпні більшість користувачів вирушає у відпустку. Відпочиваючи в інших країнах, люди створюють нові знайомства.

Знає, коли з’являється віртуальна любов

Припустимо, вам більше 23 років і ви вирішили поставити статус «У стосунках». Виявляється, якщо обидва користувачі протримаються в цьому статусі довше 3 місяців, то велика ймовірність того, що їх близький зв’язок триватиме від 4 років і більше. Чим довше пара разом, тим менша ймовірність розриву.

Знає періоди, коли люди частіше сваряться

Більшість пар в Facebook розриває стосунки в літню пору (з травня по липень) і в лютому. Існує версія, що це пов’язано з Днем святого Валентина, невдалим Новим роком і літньою відпусткою, яку хочеться провести без чергових скандалів.

Передбачає поведінку перед розлукою

Приблизно за тиждень до розриву користувач починає активніше спілкуватися з друзями і близькими: обмінюватися повідомленнями і залишати коментарі під публікаціями. У день розлуки кількість взаємодій з іншими користувачами зростає на 225%: це реакція підтримки з боку друзів і близьких в складну для людини хвилину.

Упевнений, що любов продовжує життя

Люди, які використовують Facebook для спілкування з рідними, живуть довше за тих, хто обмежується лише живим спілкуванням. Річ не тільки в прямому спілкуванні, коли немає можливості зустрітися особисто, але і в мотивації, почутті підтримки, турботі та можливості відчути свою вагомість в житті інших людей.

Переклад Тутка за матеріалами

Сподобалось?

Колишніх дружин не буває

Скільки коштує робота мами? 47 тисяч! Українка порахувала і збурила інтернет