8 непристойних звичок, які насправді виявилися не такими й поганими

Незважаючи на думку,  якщо звичка триватиме 21 день, то вона автоматично стане навичкою, ця заява фактично не доведена на практиці. Згідно з останніми дослідженнями, вам знадобиться щонайменше 66 днів для того, щоб новий спосіб поведінки став автоматичним. Однак не всі наші невідповідні звички дійсно настільки жахливі, як ми звикли їх розглядати.

Тутка склав перелік найпоширеніших «непристойних» звичок, які ми всі маємо, але котрі насправді корисні для нашого здоров’я.

8. Пісяти в душі

Можливо, недоречно говорити про випорожнення в душі голосно, але дослідники виявили, що майже 75% людей зробили це хоча б раз за життя.

Насправді, нічого не варто соромитися – сечова кислота і аміак у вашій сечі можуть допомогти запобігти грибковим інфекціям на пальцях. Крім того, якщо ви захочете зробити “це” під час прийняття душу, ви можете заощадити гроші на рахунку за воду і на туалетному папері.

7. Плювати

Плювати може виглядати огидно, особливо, якщо це зроблено в громадських місцях. Однак коли ви тренуєтеся, це допоможе вам легше дихати.

Як правило, ми дихаємо через ніс – у носі повітря зігрівається, робиться більш вологим, дозволяючи тілу ефективніше поглинати кисень. Але коли ми тренуємося, ми схильні дихати через свій рот, і це призводить до того, що він виробляє більше слини, що перешкоджає нашому диханню. Отже, абсолютно нормально позбутися надмірного слизу, виробленого після занять спортом, просто його виплюнувши.

6. Жувальна гумка

Незважаючи на те, що гумка не має поживних властивостей, науково доведено, що вона забезпечує краще керування розумом для навчання, ніж кофеїн. Жувальна гумка може допомогти вам зосередитися, покращити пам’ять, зменшити стрес та збалансувати гормони, підвищивши рівень кортизолу.

5. “Бруднити повітря”

Навіть якщо ви не знаєте про це, ваш організм виділяє гази приблизно 14 разів на день і приблизно 3-5 разів під час сну. Як правило, травний тракт починає виробляти вуглекислий газ і метан приблизно через 6 годин після їжі, а випускання газів допомагає тілу позбутися від них. Якщо ви намагаєтеся утримувати гази, це може викликати біль або здуття живота.

4. Відрижка

Гарна відрижка після величезного прийому їжі насправді корисна для шлунку, оскільки допомагає звільнитися від зайвого повітря. Пригнічення відрижки і підтримання газу всередині шлунку може призвести до вихлюпування шлункової кислоти у стравохід, що, у свою чергу, може викликати біль у грудях.

Але якщо ви занадто сильно відригаєте протягом дня, вам необхідно звернутися до лікаря, оскільки це може бути симптомом кислотної рефлюксної хвороби.

3. Гризти нігті

Коли ви гризете нігті, то разом з ними з’їдаєте і бактерії, які є на них і під ними. Це змушує імунну систему виробляти білі кров’яні тільця, які допомагають боротися з цими бактеріями. Ваш організм також реєструє бактерії в банку пам’яті, тому, якщо певна мікроба зустрічається вдруге, у вас вже є лімфоцити, які здатні перемогти її.

Більше того, деякі дослідження підтверджують, що діти, які смокчуть свої пальці або покусують нігті, рідше страждають від алергії.

2. Колупаємося в носі та їмо свої соплі

Згідно з деякими дослідженнями, ця жахлива звичка може насправді допомогти підвищити імунну систему, оскільки соплі, які ви їсте, містять слинні муцини, котрі можуть боротися з бактеріями, що викликають неприємний запах в порожнині рота. Коли ви їсте соплі, ви запускаєте імунну систему і виробляєте білі кров’яні тільця, щоб захистити себе від бактерій цього типу.

1. Пропускаємо прийом душу

Якщо ви приймаєте душ кожного дня, ви змиваєте деякі олії зі своєї шкіри та волосся, які необхідні для того, щоб вони були зволоженими та захищеними. Навіть гаряча вода без мила може знищити багато корисних бактерій, завдяки яким ваша шкіра повинна залишатися сяючою і пружною. Отже, цілком природно і навіть корисно пропустити душ раз або двічі на тиждень.

Чи є у вас певні “грубі” звички? Що ви думаєте про звички в цій статті?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker