8 речей, які робить жінка, якщо вона розлюбила

Іноді стосунки заходять у глухий кут, але людині так складно зробити вирішальний крок, незважаючи на те, що любов зникла.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Тутка знайшов 8 ситуацій, які підкажуть, що почуття вичерпалися.

1. Їй стало байдуже, як ви проводите час

Якщо раніше дівчина буквально випитувала, як у вас пройшов день, то зараз їй абсолютно нецікаво, що у вас відбувається. Один або два рази таку неувагу можна пропустити через зайнятість, але якщо така байдужість стало системною, варто замислитися.

2. Вона перестала вас ревнувати. Взагалі

Будь-якій людині притаманно хоч трошки, але ревнувати. Тим більше, якщо раніше ваша половинка виявляла жвавий інтерес до тих людей, які вас оточують.

3. На ваші повідомлення і дзвінки вона відповідає рідко

Мова йде не про те, що ваш партнер дійсно зайнятий, а про те, що його повідомлення стали набагато рідшими, коли ви точно знаєте, що він міг би і відповісти. А тим більше, якщо і самі повідомлення стали беземоційними, це тривожний дзвіночок.

4. Раптово ваше спільне захоплення стало їй нецікавиМ

Ваша половинка все частіше стала відмовлятися від спільного проведення відпочинку? Якщо ви стали помічати це, задумайтеся, чому ваше товариство стало їй вже нецікавим. Адже раніше її тішили ваші спільні проведення часу.

5. Вона перестала будувати спільні плани на майбутнє

Найтривожніший пункт. Якщо ваш партнер хоче бути з вами все життя, то звичайно. ви будете в його планах на майбутнє. А якщо вас там немає, то це привід для серйозної розмови.

6. Її явно щось турбує, але вона не хоче нічого з вами обговорювати

Якщо раніше ви могли говорити цілими ночами про все, що вас турбує, а зараз партнер явно уникає вас, хоча ви відчуваєте його напруження, то краще обережно з’ясувати, що ж послужило приводом для такої поведінки.

7. Вона не хоче, щоб ви їй допомагали

Раніше ви були їй необхідні в деяких ситуаціях, і вона з радістю приймала вашу турботу. Тепер вона не тільки прекрасно справляється без вас, але навіть відштовхує руку допомоги, коли ви її подаєте. Поговоріть з нею, може, таке ставлення викликане вашою минулою реакцією на її прохання або у неї немає бажання зайвий раз вас бачити.

8. Вона перестала сміятися над вашими жартами

Ви точно знаєте, що раніше ваша дівчина реготала з будь-якого вашого жарту і її очі горіли справжнім зацікавленням, коли ви їй розповідали кумедні історії. Але куди все поділося? Як окремий пункт це не так страшно – можливо, вона втомилася, але разом з попередніми «симптомами» наштовхує на певні думки.

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker