9 чоловіків відверто розповіли, що змушує їх ніколи не зраджувати

Причин, чому чоловік зважується піти на зраду, може бути безліч: починаючи від недостатньої кількості уваги, закінчуючи природою характеру і темпераменту. А ось що змушує чоловіків ніколи не зраджувати? Про це розповіли кілька чоловіків під час одного з громадських запитань щодо проблеми розпадів сімей в сучасному суспільстві.

1. Це виховання

“Мене так виховали. До того ж мій батько був адвокатом з сімейних питань, так що я з дитячих років міг спостерігати за тим, як зрада віддаляє людей і руйнує сім’ї, робить болісно дітям. Одного разу я дав собі слово, що ніколи не піду на зраду, і це слово досі тримаю».

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

2. Коли жінка любить його таким, яким він є

«Знаєте, для мене все не зводиться до інтиму. Так це важливо. Так, на цьому тримаються стосунки. Але, найголовніше для мене, це щоб мене приймали ось таким недосконалим: трохи товстим, трохи нудним, трохи дивакуватим. Мене таким вже прийняла моя дружина, отож мені не треба шукати іншого дому».

3. Зраджувати дорого

«Чесно кажучи, це дуже дорого. Мій друг на додачу до дружини і двох дітей утримує ще коханку і грошей навіть на пиво у нього ніколи немає».

4. Занадто багато переживань

«Іноді, коли я помічаю красиву дівчину і думаю про неї, ну, розумієте, в якому контексті, у мене починає частішати пульс і пітніти долоні. Справа не тільки в страху опинитися спійманим, але і в тому, що доведеться брехати, постійно. Навіть якщо зрадив один раз, брехати все одно доведеться до самого кінця. Ще й цю брехню запам’ятовувати. Я думаю, зрада позбавить мене відразу і сім’ї, і друзів, і поваги колег, і головне, сам себе після цього навряд чи зможу вважати гідним».

5. Наслідки гірші процесу

«Звичайно, завжди приємно, що не дивлячись на вік і перстень на пальці, ти залишаєшся привабливим для протилежної статі. Приємно і сама увага, і те, що тебе бажають, і може я сам вже стояв на межі… Але ж потім чекають наслідки, а вони страшніші за війну. І це нищівне почуття провини, яке так просто не пройде, якщо взагалі пройде».

6. Краще давати увагу своїй жінці

«Моя жінка – це мій вибір. Не бачу сенсу в тому, щоб задивлятися на перехожих, якими би вони красивими не були. А в цілому, я надаю перевагу витрачати душевні сили і гроші на улюблену жінку».

7. Більше нікого не хочу

«Для мене вірність існує тільки в двох категоріях: або я хочу інших жінок, але стримуюся, або ніяку іншу жінку, крім своєї дружини, я не хочу. Мені пощастило, моя вірність відноситься до другої категорії».
Коли я перебуваю в стосунках, я витрачаю свій час і енергію тільки на цю людину, і більше мені ніхто не цікавий».

8. Повага

«Зрада для мене в першу чергу приниження для себе. Потім якось, коли я буду робити покупки в супермаркеті разом зі своєю дружиною, пройде вона і я буду відчувати приниження і за себе, і за свою дружину, незалежно від того, знає вона про зраду чи ні».

9. Воно того не варто

«Seкs – це, звичайно, прекрасно. Але це лише seкs і він, розумієте, однаковий. Так, інша жінка може бути більш привабливою, ризикованою, готовою на експерименти, може бути досвідченою… Але по суті це все одне і те ж. Та й чи варте воно того, щоб трохи розважити себе в ліжку? Для мене ні”.

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker