Чи можна довіряти людині – розглядаємо дрібниці, які вкажуть на це

Здавалося б – незначні ознаки, проте вони дадуть змогу побачити, як в тій чи иншій ситуації буде поводитися людина.

Дрібниці! Не варте уваги, несуттєво. Так десь приблизно кажуть люди і намагаються не звертати уваги на дрібниці. Люди жартували, коли Левенгук винайшов мікроскоп – що ви кажете, то там щось дрібне кишить?! До чого тут холера і чума? А, власне, оті маленькі “комашки” і викликають ці страшні хвороби. А казали – малюсінькі…

Маленькі вчинки відіграють вирішальну роль

Уявіть ситуацію: людина відмовилася від бізнес-співпраці з потенційним партнером. Арґументувала: остання персона постійно і систематично, щоразу на 10 хвилин запізнювалася на зустрічі.

Візьміть до уваги другу причину – сміх та й годі: остання особа, потенційний партнер, щоразу, коли його запитували: “Котра година?” відрікав: “Рівно шоста”, хоча годинник у нього на руці показував за три хвилини шоста. Годинник казав одне, а він заокруглював до иншого. Він казав неправду, прибріхував. А одного разу, позичивши в аеропорту гроші купити води, так їх і не віддав.

Здавалося б, яка дурниця – відмовитися від співпраці через такі дрібниці. Проте той чоловік був вмілим бізнесменом, через нього проходили великі суми грошей. Тому й керував великим бізнесом – бо звертав увагу на дрібниці. Він не зосереджувався на чистоті мундира солдата – який стосунок має одяг до бойових звитяг?

Так перевіряють людину: як вона вміє і чи вміє взагалі цінувати матеріальне і нематеріальне майно, любов, віру, таємницю, любов, дружбу… Через такі не суттєві ознаки маємо змогу розгледіти, чи людина до копійки залишиться чесною у грошових справах? Чи збереже інформацію і нікому її не вибовкає, чи зможе не підвести в найскрутнішій ситуації?

Недавно прочитали цікаву історію – як обирали на відповідальну місію майбутніх космонавтів.

Якось на рибалку зібралася групка чоловіків – претендентів на фах космонавта. Встановили собі правило: відпускати на волю рибок, довжина яких була меншою від 30 см – нехай росте молодняк! Їм роздали лінійки – вимірювати довжину рибин. Один із претендентів спіймав невеличку рибинку. Він і так вимірював, і так, проте не відпустив у воду, а кинув до сачка з виловом. Гадав – вона досить велика. Його не взяли до космонавтів, тестування він провалив.

Бачимо – такі незначні вчинки свідчать про те, що людині не варто довірити політ поза межі Землі чи керівництво великим бізнесом. Якщо говоримо про велику довіру – беріть до рук лінійку, мікроскоп, аптекарські ваги. У звичному житті можна забути віддати 100 гривень, запізнитися, щось не додати. Проте іноді довіра – питання життя і смерті. Або таємниці… в таких ситуаціях озброюйтеся вагами, зважуйте “до грама” і звертайте увагу на дрібниці. Навіть на мікроби.

Автор Анна Кір’янова

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker