Дослідження підтверджують, що чоловіки завдають своїм дружинам стресу більше, ніж діти, і причини для цього є досить серйозними

Заміжні жінки зазнають більшого стресу, ніж самотні представниці прекрасної половини людства. Вони несуть на своїх плечах величезне навантаження: роботу, батьківство та шлюб. Дружини частіше відчувають головний біль, втому та гнів. Бути батьками – геть не спокійний статус, погодьтеся. Однак дивує те, що чоловіки значно частіше є причиною жіночого стресу, ніж діти. Згідно з дослідженням, 46% дружин кажуть, що діти створюють менше проблем, ніж їхні чоловіки, і це не пов’язане з подружньою зрадою чи насиллям.

Тутка хоче сказати вам, як чоловіки впливають на своїх дружин і як уникнути таких негативних наслідків, як стрес.

Чоловік поводиться як ще одна дитина.

Так, чоловіки поводяться як діти, поки їм не виповнилося 43 роки. Це виражається не лише в їх легковажному ставленні до деяких запитань, їхній поведінці, а й у взаємодії з дітьми. “7-річна дитина, яка поводиться, як 7-річна – це нормально. Але 35-річний чоловік, який поводиться як 7-річна дитина, створює більше проблем – він мав би про це вже знати”, – сказав один із учасників під час цього дослідження.

Найчастіше татусі «дуріють» з дітьми. З цього випливає сприйняття батька як друга, товариша і співучасника з веселими ідеями, який дозволяє все. Матері більше стурбовані питаннями, пов’язаними з вихованням, дисципліною, здоров’ям та освітнім розвитком дитини. Жінки більше слідкують за повсякденною поведінкою дітей, дають їм вказівки і забороняють багато пустощів. Мами, в свою чергу, виглядають як “поганий поліцейський”. Це впливає на їхні стосунки з дітьми і може призвести до конфлікту між обома батьками.

  • Яке вирішення:

Краще дотримуватися єдності. Якщо один з батьків забороняє щось для дитини, другий повинен підтримати це рішення. Необхідно діяти разом і погодити заборони та дозволи, які ви накладають на своїх дітей.

Важливо також порівну розділити відповідальність за щоденну турботу про дітей. Дитина не може вступити до команди плавців, обрати собі вітаміни чи призначати зустріч із лікарем самостійно, але тато та мама можуть це зробити. І ось тут чоловік може допомогти і полегшити завдання дружині. Тоді самі матері можуть зупинитися на тих помилках, які роблять діти, перестаючи намагатися контролювати все, а іноді брати участь у дитячих іграх з чоловіком.

Жінка бере на себе більшість домашніх справ.

Дослідження підтвердило, що кожна з 5 матусь впевнена: недостатня допомога від свого чоловіка/дружини є основним джерелом щоденного стресу. Дружини проводять більше часу, пораючись вдома, а чоловіки проводять більше часу відпочиваючи. До обов’язків жінок входить не лише приготування їжі та прибирання, а й оплата рахунків, покупки продуктів харчування та планування бюджету. Ці заходи дуже важливі для сімейного укладу, але вони можуть стати надмірними лише для однієї людини.

Це не найпростіша і найприємніша робота. Домашні справи завдають обидвом партнерам більше стресу, ніж робота в офісі – там вони відчувають себе більш потрібними. Якщо дружина самотужки піклується про побут, її стрес зростає.

  • Яке вирішення:

Найпростішим і найбільш очевидним рішенням є бажання чоловіка допомогти дружині в домашніх справах. Однією з основ успішного шлюбу є рівноправні обов’язки у сім’ї.

Обидва партнери повинні оцінити зусилля іншого. Будь-яка робота є цінною, навіть якщо вона не приносить прибутку. Якщо рутинні справи поділити наполовину, вони зробляться швидше, а час, що залишився, можна провести одне з одним.

Жінка відчуває себе винною і не має вільного часу.

Зважаючи на всі обов’язки дружин, зазначені вище, вони можуть відчувати, що їм не вистачає вільного часу. Особливо, якщо вони також працюють повний робочий день. Увечері, після роботи, вони повинні приділити увагу кожному члену сім’ї та виконувати всі свої домашні справи. Це почуття призводить до побоювання, що ти нічого не встигаєш, від чого тривожність лише зростає. Жінки намагаються робити все, що відбувається протягом 24 годин, але через поспіх іноді можуть допускатися помилок.

Відповідальність за дітей, чоловіка та домашні справи лягає важким тягарем на жінку, і вона може відчувати себе винною, якщо щось піде не так. Стрес може бути спричинений провиною. Один з респондентів сказав: “Мені здається, що я багато питань виховання в сім’ї вирішую без участі мого чоловіка. Це так мене хвилює, адже коли щось іде не так – це все моя вина”.

  • Яке вирішення:

Для того, щоб дружина не тривожилася через нестачу часу та провину, чоловік може розділити з нею не лише домашні справи та догляд за дітьми, а й відповідальність за сім’ю в цілому. Сім‘я – це двоє дорослих, а не лише одна дружина. Коли подружжя обговорюють проблеми, приймають рішення разом і відповідають за них, це допомагає їм об’єднатися і вирішити багато проблем.

Жінки можуть розвивати свої навички управління часом. Пам’ятайте, що стрес може призвести до розлучення і негативно вплинути на здоров’я. Тому важливо випробувати усі засоби, щоб створити менший стрес у житті улюбленої сім’ї.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker