Формула “10-3-2-1-0” подарує вам міцний сон і бадьорий ранок

За допомогою цієї методики ви навчитеся повноцінно відпочивати вночі і завжди прокидатися у хорошому настрої.

Будь-яка людина знає, що продуктивність дня багато в чому залежить саме від ранкового настрою. Якщо ви добре виспалися, встали вранці з прекрасним самопочуттям і позитивною енергією, то весь день у вас пройде легко і будь-які завдання будуть по плечу. Якщо ж ви пізно лягли спати, встали з хворою головою, то тоді вам взагалі захочеться від усіх сховатися під ковдрою і не бачити цей жахливий світ.

Існує безліч методик, створених для того, щоб забезпечити собі правильний нічний відпочинок і легкий приємний підйом. Ми в Тутка неодноразово писали про них.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Досить багато з цих рекомендацій носять досить розпливчастий характер і важкий навіть для запам’ятовування, а не те, що для дотримання. Тому ми хочемо представити просту, як арифметику, і чітку, як армійський статут, формулу, яка допоможе вам завжди якісно висипатися і вставати вранці у хорошому настрої. Називається формула “10-3-2-1-0”,а придумав її тренер з фітнесу Крейг Баллантайн (Craig Ballantyne).

  • 10 годин перед сном: ніякого кофеїну;
  • 3 години перед сном: ніякої їжі й алкоголю;
  • 2 години перед сном: ніякої роботи;
  • 1 година перед сном: ніяких екранів;
  • 0: кількість натиснень на кнопку “Відкласти” на будильнику уранці.

Ці рекомендації виглядають дуже просто і цілком розумно. Автор методики стверджує, що за допомогою його порад вже безліч людей повернули собі нормальний сон вночі та стали набагато продуктивнішими вдень.

Перевіримо?

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker