Гід по вітамінах, які відповідають за жіночу красу (І де їх знайти)

Тривалий осінньо-зимовий період часто б’є по жіночій красі, і весняний образ можуть зіпсувати тьмяне волосся, ламкі нігті, висипання на обличчі та проблеми з зубами. Щоб цього не сталося, рекомендуємо збагатити свій раціон вітамінами. Шукати їх будемо в холодильнику.

Тутка продегустував продукти, в яких ховаються вітаміни, потрібні для підтримки краси, і хоче поділитися викриттями і паролями.

1. Вітаміни для росту волосся

Жирні, солодкі та смажені страви можуть негативно впливати на стан волосяної цибулини. В результаті після розчісування можна побачити стільки волосся, яке випало, що можна робити собі перуку. Часто волосся страждає від нестачі вітамінів групи B. Саме вони відповідальні за правильний обмін речовин, пігментацію і ріст волосся.

2. Вітаміни для зміцнення нігтів

Нігті – один з індикаторів загального стану організму, на їхнім станом можна навіть діагностувати захворювання. Звичайні скарги, що стосуються нігтів: ламкість, відшарування, рідше – дивні білі плями. Найчастіше так нігті реагують на нестачу вітамінів і мікроелементів у організмі. Ви можете швидко відновити резерви.

3. Вітаміни для покращення стану шкіри

Навіть якщо ви постійно тішите свою шкіру дорогими кремами та лосьйонами, це не гарантує ідеального кольору обличчя. Краса, як відомо, йде зсередини. Скорегувавши своє харчування, можна в близькому майбутньому побачити, що шкіра помітно покращилася.

4. Вітаміни для здоров’я зубів та ясен

Зуби і ясна пов’язані з усім організмом і служать своєрідним барометром здоров’я людини. Від стану зубів і ясен залежить не тільки краса посмішки, але й загальне самопочуття. Ми в змозі допомогти собі, додавши до раціону «правильні» продукти

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker