Поруч не кохана людина, якщо…

Третій рік я вже відповідаю на п’ятничні запитання дівчаток, і весь цей час мене турбує один момент. В середньому п’ятничні запитання бувають трьох видів.

Перше – у мене немає коханого, мені погано і страшно, я змучилася боротися за життя плюс мене всі ображають, що робити, де взяти чоловіка?

Друге – у мене є коханий, але мене всі ображають, я змучилася боротися за життя, мені погано і страшно, що робити?

Третє – у мене є коханий, але він мене ображає, мені погано і страшно, плюс я замучилася боротися за життя, що робити?

Питання термінології

Виглядає це так, ніби мова йде про різні ситуації. У першому випадку проблема зрозуміла – немає коханого. Нікому допомогти, нікому заступитися, нікому втішити. Тому погано і страшно. В інших випадках коханий є, тобто мається на увазі, що проблема у людини не ця. А якась інша. І погано, і страшно людині через якусь іншу причину. А цієї проблеми у людини немає, це інший випадок.

Таким чином, ситуація “погано і страшно” розпадається на три випадки. Погано і страшно, тому що немає коханого. Погано і страшно, тому що коханий є, але нічого не робить. Погано і страшно, тому що коханий є, і він робить погано і страшно.

Якщо всі три рівняння коректні, і при цьому у них збігається перша частина – це означає, що другі частини цих рівнянь теж рівнозначні. “Коханий є, але все одно погано і страшно” і “коханий є, і тому погано і страшно” дорівнює “коханого немає”. Це не три різні випадки. Це один і той самий випадок, і дорівнює він визначенню «коханого немає».

Якщо вам погано і страшно, це означає, що коханого у вас немає. В термінологію закралася помилка.

Якщо ваш чоловік не заробляє грошей, і ви крутитесь, мов білка в колесі, сама заробляючи на всіх – біля вас немає коханої людини. У вас комунальний сусід, що краде їжу з вашого холодильника.

Якщо ваш співмешканець заробляє лише на себе, а ви мучитеся самі, щоб прогодуватися – у вас немає коханої людини. У вас в будинку гостює знайомий.

Якщо вам терміново потрібні гроші, а ваш бойфренд жваво відповідає, що у всіх бувають важкі часи і все налагодиться – у вас немає коханого. У вас є приятель, і навіть не дуже близький.

Якщо у вас серцевий напад, а ваш коханець по телефону командує “терміново біжи до лікаря” – у вас немає коханого. У вас ніжний і співчутливий френд з Фейсбук.

Якщо ви плачете, а ваш коханий радить не переживати через дурниці і не накручувати саму себе – у вас немає коханого. За ступенем близькості це приблизно як таксист.

Якщо людина має чоловічу анатомію і навіть час від часу її прилаштовує біля вас – це не називається “у вас є коханий”.

Визначити, чи є у вас коханий, дуже легко. Якщо він у вас є, вам не погано і не страшно.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close