У скрутні часи потрібно добре виглядати – з усіх сил (злидарям не дають гроші)

Як би вам не було погано й сумно, які б життєві вихори не проносилися над вами – приведіть себе в порядок, якщо вам потрібні гроші та визнання.

Якщо потрібна повага. Увага. Допомога. Приведіть себе в порядок і одягніться в усе найкраще. Це врятує.

Це трохи сумно, але це так. Злидарі мають менше шансів на допомогу і увагу. Один психолог одягнувся в дорогий костюм з краваткою, взяв шикарний кейс і став на вулиці просити гроші у людей. Мовляв, у нього гаманець вкрали. І, знаєте, люди охоче давали йому гроші. Розмовляли із співчуттям і повагою. Руку тиснули, бажали успіху. І поривалися викликати йому таксі, і це таксі оплатити.

Наступного дня він знову просив допомоги на іншій жвавій вулиці. Тільки був неголений і одягнений в лахміття. Декілька жалісливих людей подали йому дрібні монети, інші навіть не глянули на нього…

А знаменитий музикант, який отримував нечувані гроші за свої концерти, грав свою музику в метро одного разу. Прекрасну музику на скрипці Страдіварі… Він був одягнений у светр і джинси, дуже демократично. За день він заробив 32 долари. Тому що грав у метро і був одягнений дуже просто. Занадто просто. Його навіть й не слухали особливо; часу немає у людей слухати якогось бідного скрипаля. Їх повно в метро грає. І що з того?

Так влаштоване суспільство. Так влаштовані люди. Якщо наш зовнішній вигляд показує наші невдачі та бідність, наше погане становище в житті, у кращому разі нам кинуть дрібну монету – лови! Купи собі дешевої локшини, бідолашний! А в гіршому – нас просто проженуть, тому що люди не люблять тих, хто своїм виглядом псує їм настрій. І скрипка бідного волоцюги звучить надокучливо. Навіть якщо це скрипка Страдіварі…

Так що в будь-яких обставинах потрібно зберігати свій зовнішній вигляд. Жалість непродуктивна, якщо йдеться про гроші й успіх. Все залежить від того, скільки ви хочете отримати і чого досягнути. Якщо є мета і прагнення до кращого – носіть свій найкращий костюм і найкращу сукню. Нехай зносяться. Потім ви заробите і купите собі сто костюмів або суконь. Світ не настільки добрий до бідних невдах, на жаль. Але саме це спонукає нас піклуватися про свій зовнішній вигляд і про свою гідність.

Автор – Ганна Кір’янова

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker