Варто поїхати з мамою відпочивати принаймні раз на рік – розкажемо чому

Для деяких з нас подорож з мамою не є привабливою перспективою, і коли мова заходить про вибір компанії для відпустки, ми б воліли взяти з собою чоловіка чи дружину, колегу по роботі чи друга! Однак прочитавши нашу статтю, ви побачите, що відпочинок з мамою має 100 і 1 перевагу. Отож, вперед – зателефонуйте їй і скажіть, що час пакувати валізи!

Ми в Тутка дізналися, чому подорож з мамою може бути приємною пригодою, яку варто організовувати хоча б раз на рік.

1. Ви з мамою – вже готова команда

Для того, щоб призвичаїтися до смаків та уподобань товариша у подорожі, потрібно немало часу – натомість з мамою ви знаєте одне одного найкраще на світі. Немає значення, що ви робите: лежите на пляжі чи ходите в довгі походи, відвідуєте музеї чи ходите по магазинах, обідаєте у модних ресторанах чи насолоджуєтеся чудовою місцевою вуличною їжею: ми всі маємо різні уявлення про те, що таке ідеальний відпочинок.

Але коли мова заходить про наших батьків, ми можемо поділяти однакові думки щодо подорожей, тому що батьки – це люди, які насамперед навчили нас подорожувати. Подумайте про це, і ви, мабуть, зрозумієте, що ви з мамою любите в подорожах однакові речі.

2. Разом у вас будуть незабутні спогади

Жоден сувенір не замінить собою розмитого селфі з мамою чи знімок вас обох поруч пам’ятника – чомусь “без” ніг та голови з дивакуватим виглядом на обличчі (якийсь незнайомець охоче погодився вас сфотографувати). Ті неідеальні, проте теплі, приємні світлини може є не такі класні зараз, але пізніше ви оціните кожен знімок. Ті світлини повернуть солодкі моменти, які ви пережили разом.

Не женіться за спогадами, які хочете пригадати через кілька років. Що може бути краще, ніж випити смачну чашку чаю з мамою і згадувати: “Пам’ятаєш, як ми пекли піцу під час кулінарного майстер-класу в Італії? Це були найсмачніші піци, які я колись куштувала!”

3. Поїздка матері та дитини – це прекрасна нагода зблизитися

Навіть якщо ви живете недалеко від мами, іноді важко знайти потрібний час, щоб по-справжньому поговорити одне з одним. Часто стається, що ми розмовляємо з батьками тільки на вихідних, у святкові дні або на сімейних сходинах, де мусимо приділити час й іншим людям. Їдьте в подорож лише удвох, і ви зможете заповнити цю прогалину, проводячи дні разом, спілкуючись, сміючись, обіймаючись, плачучи і роблячи всі ті речі, для яких ви зазвичай не можете знайти часу.

4. Подорож з мамою – це ідеальний спосіб сказати: «Дякую»

Любляча мати зробить все можливе, щоб зробити свою дитину щасливою. Запросити маму поїхати в подорож – це один з найкращих способів повернути час назад. Можливо, ви навіть не здогадуєтесь про це, але подорожі з коханою дитиною можуть означати набагато більше для мами, ніж здається на перший погляд. Якщо ви спробуєте відновити традицію поїздок з мамою, коли ви ще були маленькою дитиною, ви зробите її щасливою і відродите до життя найбільш зворушливі моменти материнства.

5. Під час спільної подорожі ви краще пізнаєте одне одного і покидаєте свої зони комфорту

Яка улюблена страва вашої мами? Що вона зараз читає? Які її плани на найближче майбутнє? Якщо ви не можете відповісти принаймні на одне з цих запитань, ви з мамою, напевне, потребуєте спільної поїздки лише удвох. Проведіть дорогоцінний час разом, познайомтеся з таємницями одна одної і насолоджуйтеся своїм особистим часом тривалих безперервних розмов.

Роблячи те, чого ніхто з вас не зробив раніше, зміцнить ваш зв’язок ще більше. Ніколи не думали випробувати екстремальні види спорту? Спробуйте парасейлінг над морем, підтримуйте одна одну, і діліться цим новим захопливим досвідом.

6. Подорожі з мамою навчать вас терпеливості

Незважаючи на те, що зв’язок між матір’ю та дитиною є найсильнішим на світі, ми належимо до різних поколінь, і наші смаки та думки відрізняються. Ми можемо прокидатися в різний час, полюбляти різні види їжі на сніданок і по-різному уявляти собі, який фільм дивитися перед сном. Обмежений час і незнайомий простір спонукають вас шукати компроміс і знаходити рішення, яке обох вас зробить щасливими.

Ви подорожуєте зі своєю мамою? Які спогади та емоції приносять вам ці поїздки?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker