Вчені змогли нарешті розгадати найбільшу таємницю Бермудського трикутника

Таємниця Бермудського трикутника, місця зникнення сотень літаків і кораблів за незрозумілих обставин, може нарешті бути розгадана – принаймні так стверджує Science Channel.

Команда американських вчених з Університету Колорадо проаналізувала зображення супутника погоди цього сумнозвісного району і помітила на них низку незвичайних гексагональних хмар. Метеорологи припустили, що ці хмари можуть діяти як справжні «авіаційні бомби».

Вважається, що вони є основною причиною смертельних повітряних буревіїв, які можуть легко перевищувати 170 миль на годину. Ці ураганні вітри буквально «підривають» повітря і можуть генерувати хвилі понад 45 футів у висоту.

Жоден корабель не здатний пережити таку бурю, і жоден літак не здатний витримати такого вітру.

Хмари зазвичай не утворюють прямих країв. Однак, судячи з супутникових знімків, Бермудський трикутник є винятком з цього правила. Оголошення цієї теорії мотивувало багато подальших досліджень. Вчені з усієї земної кулі намагаються з’ясувати причини для таких аномалій.

Нагадаємо, що Бермудський трикутник є великою ділянкою Атлантичного океану між Флоридою, Пуерто-Ріко і Бермудами. Цей регіон славиться своїми таємничими явищами. Свідчення повертаються до 1945 року, коли п’ять американських торпедних бомбардувальників і літак, який був відправлений за ними, безслідно зникли. З цього дня було втрачено ще 75 літаків і кілька сотень кораблів. Остання трагедія сталася в 2015 році, коли в цьому регіоні зник вантажний корабель “Ель Фаро”.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close