Вчені змогли нарешті розгадати найбільшу таємницю Бермудського трикутника

Таємниця Бермудського трикутника, місця зникнення сотень літаків і кораблів за незрозумілих обставин, може нарешті бути розгадана – принаймні так стверджує Science Channel.

Команда американських вчених з Університету Колорадо проаналізувала зображення супутника погоди цього сумнозвісного району і помітила на них низку незвичайних гексагональних хмар. Метеорологи припустили, що ці хмари можуть діяти як справжні «авіаційні бомби».

Вважається, що вони є основною причиною смертельних повітряних буревіїв, які можуть легко перевищувати 170 миль на годину. Ці ураганні вітри буквально «підривають» повітря і можуть генерувати хвилі понад 45 футів у висоту.

Жоден корабель не здатний пережити таку бурю, і жоден літак не здатний витримати такого вітру.

Хмари зазвичай не утворюють прямих країв. Однак, судячи з супутникових знімків, Бермудський трикутник є винятком з цього правила. Оголошення цієї теорії мотивувало багато подальших досліджень. Вчені з усієї земної кулі намагаються з’ясувати причини для таких аномалій.

Нагадаємо, що Бермудський трикутник є великою ділянкою Атлантичного океану між Флоридою, Пуерто-Ріко і Бермудами. Цей регіон славиться своїми таємничими явищами. Свідчення повертаються до 1945 року, коли п’ять американських торпедних бомбардувальників і літак, який був відправлений за ними, безслідно зникли. З цього дня було втрачено ще 75 літаків і кілька сотень кораблів. Остання трагедія сталася в 2015 році, коли в цьому регіоні зник вантажний корабель “Ель Фаро”.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker