in , ,

Хочете, щоб на вашому підвіконні росли такі ж фіалки? Всього декілька секретів для вас!

Хочете знати, як правильно доглядати за фіалками? Якщо ви захоплені вирощуванням цих чудових квітів, то напевно хочете. Познайомтеся із п’ятьма секретами успішного вирощування фіалок!

Пункт перший: підгодівля

Будь-яка рослина потребує підгодівлі й фіалки – не виключення. На думку багатьох фіалколюбів, найкращим добривом є чайна заварка.

Але не варто захоплюватися і заливати нею квітку: додайте це добриво тільки по весні. Не будуть зайвими і магазинні добрива, призначені спеціально для цих квітів. Проте основою має бути все ж, заварка.

Пункт другий: правильний вибір горщика

Дуже важливо, щоб він не був великим. Ба більше, він має бути настільки маленьким, щоб створювалося враження нібито квітці в ньому тісно. Це пояснюється тим, що, знаходячись в занадто просторих умовах, фіалка почне розростатися в напрямі коренів і листя, а ось квіточки ви можете й зовсім не побачити.

Пункт третій: вмілий полив

Ніколи не поливайте фіалку зверху, оскільки, якщо вода застрягне між зчленуваннями листків і стебел, може початися гниття. Тому краще всього увіткнути в землю дренажну трубку, через яку вода поступатиме прямо до коренів або зволожуватиме ґрунт знизу, — через дренажні отвори.

Пункт четвертий: дренажні отвори

Оскільки фіалка не любить надмірної вологості, таких отворів повинно бути багато. Причому їх розмір має бути теж досить великим. Не забудьте і про керамзит.

Пункт п’ятий: ґрунт

Щоб не мучитися з експериментами, краще відразу придбати спеціальний ґрунт для фіалок. Це вкрай важливо, оскільки фіалки дуже прискіпливі до ґрунту. Деякі досвідчені квітникарі рекомендують додавати в такий ґрунт ще й агровермікуліт, який робить його легшим і розсипчастим. Окрім цього він сприяє підтримці оптимальної вологості та температури. Співвідношення агровермікуліту і ґрунту має бути рівним.

Зрозуміло, це не все секрети догляду за фіалками, але саме їх варто взяти до уваги в першу чергу.

Сподобалось?

РЕЦЕПТ: Таких смаколиків ваші рідні ще не їли. Робимо смарагдове варення

Що відбувається з організмом, якщо пити каву натщесерце вранці