Як зміниться ваше тіло, якщо ви будете їсти по 3 фініки кожного дня протягом тижня

Фініки, хоча і не відносяться до суперпродуктів, за своїми корисними властивостями дуже близькі до них. Вони містять так багато потрібних для здоров’я речовин, що регулярне вживання їх в їжу здається практично необхідним. А той факт, що фініки солодкі й дуже смачні, робить їх ще цікавішими. Їжте ці плоди протягом лише одного тижня, і ви побачите, наскільки ваше тіло буде вам вдячне.

Ми в Тутка обожнюємо писати про все, що смачно і корисно для здоров’я. Саме тому ми вирішили поділитися з вами деякими цікавими фактами про фініки і про те, що буде, якщо споживати їх регулярно протягом усього лише 7 днів. Сподіваємося, що після цього ви захочете включити їх до свого раціону.

1. Покращиться стан кісток

За словами Джулії Гарден-Робінсон, доктора наук і професора Університету Північної Дакоти, фініки містять бор, який зміцнює кістки.

Інші дослідження доводять, що фосфор, калій, магній та інші мінерали у великій кількості містяться в сухофруктах, в тому числі й у.фініках. Ці речовини зміцнюють кістки і допомагають боротися з остеопорозом та іншими захворюваннями.

2. Покращиться травлення

Фініки багаті клітковиною, яка необхідна для нормальної роботи нашої травної системи. Вони запобігають закрепам і сприяють очищенню кишківника. Дослідження, опубліковане в British Journal of Nutrition, визначило, що у людей, які вживають фініки, травна система працює набагато краще, ніж у тих, хто їх не їсть.

3. Фініки допомагають боротися зі стресом і депресією

Фініки містять вітамін В6. Доведено, що він допомагає організму виробляти серотонін і норадреналін, які покращують здоров’я мозку. Серотонін регулює наш настрій, а норадреналін бореться зі стресом.

Це дослідження також доводить, що низький рівень вітаміну В6 в організмі – один з чинників розвитку депресії. Чим більше цього вітаміну ми споживаємо, тим краще відчуваємо себе не тільки фізично, а й морально.

4. Дають потужний заряд енергії

Фініки багаті клітковиною, калієм, магнієм, вітамінами і антиоксидантами. Це робить їх ідеальною стравою для перекусу. Завдяки високому вмісту фруктози і глюкози, вони насичують організм цукром і дають потужний заряд життєвої сили.

А недавнє дослідження визначило, що фініки не лише підвищують рівень енергії, але й допомагають швидко відновити організм після навантажень, наприклад посиленого тренування.

5. Допомагають запобігти хворобам серця

В ході дослідження вчені зробили висновок, що фініки зменшують рівень тригліцеридів і уповільнюють окислювальні процеси в організмі. Це в свою чергу знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, зокрема атеросклерозу.

Крім того, цей продукт багатий калієм, а отже він допомагає знизити артеріальний тиск і зменшує ризик інсульту.

6. Знижують ризик розвитку раку товстої кишки

Фініки захищають травну систему і кишківник від шкідливих бактерій, перешкоджаючи їх поширенню в товсту кишку. Дослідження Департаменту наук про харчування довело, що в організмах людей, які регулярно вживають ці плоди, мешкає більше корисних бактерій, що захищають товсту кишку від розвитку ракових клітин.

7. Полегшують симптоми сезонної алергії

Щорічна сезонна алергія тільки у США вражає до 30 млн осіб. На щастя, деякі продукти, зокрема фініки, допомагають полегшити неприємні симптоми. Проведені дослідження також показали, що фінікові пальми зменшують прояви маркерів запалення у пацієнтів, які страждають на алергію.

8. Сприяють схудненню

Ці плоди будуть корисні тим, хто хоче схуднути. По-перше, фініки містять харчові волокна, які змушують нас відчувати себе ситими протягом більш тривалого часу. Крім того, вони запобігають стрибкам глюкози в крові, які викликають сильне почуття голоду.

По-друге, в фініках міститься безліч антиоксидантів, таких як антоціани, феноли і каротиноїди. Вони позбавляють організм від токсинів, стимулюють травлення і прискорюють обмін речовин, що в результаті призводить до втрати ваги.

А ви любите фініки? Чи ви помічали вплив їх корисних властивостей на свій організм?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker