Які вони – японські поїзди зсередини і що найбільше дивує в них туристів

Поїзди – основний засіб пересування в Японії. Саме там знаходяться 45 із 51 найбільш завантажених станцій на світі. Нічого дивного: прогрес в Японії не обмежується одними технологіями. Він також впливає на рівень комфорту, і місцеві поїзди – яскравий приклад справжньої зручності.

Редакція Тутка була вражена японськими поїздами і хоче показати вам, якими вони є зсередини.

Sunrise Express

Sunrise Express – це японський нічний поїзд. Він складається з двох частин Sunrise Izumo і Sunrise Seto.
Вирушаючи разом з Токіо, в Окаямі вони розділяються і вирушають в різні пункти призначення. Sunrise Izumo прямує за маршрутом до Ідзумоші, а Sunrise Seto – до Такамацу. На зворотному шляху поїзди знову з’єднуються в Окаямі та вирушають до Токіо.

Подорож на цьому поїзді – захоплювальний культурний досвід занурення в японське життя, а також можливість побачити приголомшливі пейзажі.

1-й клас

На відміну від багатьох сучасних поїздів, цей нараховує 6 типів місць.

Single Deluxe, або 1-й клас, виглядає як затишна кімната на одну особу. Поруч з ліжком є стіл, стілець і персональна раковина. Можна самостійно вмикати/вимикати світло і радіо; також пасажиру видають тапочки, халат і набір туалетного приладдя. Пасажири цього класу можуть безкоштовно користуватися душем.

Подорожуючи таким чином, можна відчути себе як в хорошому готельному номері на колесах, милуючись місцевою красою за широким вікном. Якщо вам подобаються максимальний комфорт і місце наодинці з собою, то ви, напевно, оціните це одиночне купе з дверцями, що замикаються.

2-й клас

Інші типи місць відносяться до 2-го класу: Sunrise Twin, Single Twin, Single і Solo. Вони розраховані на 1-2 особи. Це не означає, що ці місця набагато гірші, ніж ті, що в 1-му класі. Тут також можна зачинити двері, що створює атмосферу усамітнення і комфорту. Перевага в тому, що такому місці може одночасно бути кілька людей.

А що може бути краще, ніж подорожувати в маленькій кімнаті разом з друзями? Ми знаємо, що! Nobinobi.

Nobinobi

Останній вид – це спальна зона Nobinobi. Вона є одним дворівневим місцем з плоскими твердими поверхнями. Кожне спальне місце відділене від інших невеликими дерев’яними перегородками, всередині кожного є вікно. Сидіння досить довгі, щоб можна було комфортно спати.

Це прекрасна можливість відчути себе місцевим жителем, познайомитися з новими людьми і глибоко зануритися в культуру.

Навіть в поїзді поважають традиції країни: перш ніж вилізти на своє місце, треба буде зняти взуття.

Душ за 6 хвилин

У поїзді також є туалети, торгові автомати з напоями, кабінки для куріння, кімнати відпочинку і місця для інвалідів. А місцевий душ відрізняється однією особливістю. Він платний, отож необхідно купити спеціальну карту, щоб помитися. Вода тече протягом 6 хвилин, поки таймер відраховує зворотний відлік. Своєрідне змагання на швидкість, щоб встигнути змити всю піну, перш ніж закінчиться час.

І в найкращих японських традиціях прибирання: після того, як ви закінчите свою процедуру, натисніть кнопку автоочищення.

Хотіли б помандрувати на поїзді в Японії? Що здивувало вас найбільше?

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker