13 логотипів, про значення яких ви навіть не здогадувались

Дивлячись на логотипи та назви відомих брендів, чи задумувались ви коли-небудь – що могло надихнути дизайнерів на їх створення, яка їх історія? Чи могли вони взагалі з’явитись випадково?

А ми зацікавились цим запитанням і сьогодні розповімо вам про найцікавіші з них.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

На логотипі найвідомішої мультиплікаційної студії в світі завжди красувався казковий замок. Спочатку його прототипом був німецький Нойшванштайн. У 2006 році його замінив Замок Попелюшки з паризького Діснейленду.

Назва данської фірми-виробника іграшок LEGO походить від скорочення фрази leg.godt – «гарно зіграв».

Макс Кайт, відповідальний за роботу підрозділу Coca-Cola в Німеччині в роки Другої світової війни, вирішив запустити новий продукт. Назву напою обрали на загальних обговореннях, яке почалося із заклику Кайта до учасників «ввімкнути свою уяву» (FANTASIE – по-німецьки), коли один із присутніх, Joe Knipp, негайно вигукнув: FANTA.

Складне значення із трьох японських ієрогліфів

Не обійшлось без міфології в назві заснованого в Данії ювелірної компанії Pandora. З давньогрецької вона перекладається як «всеобдарована». Згідно міфології, Пандора була першою жінкою, створеною за наказом Зевса, як покарання людям за викрадення для них Прометеєм Божественного вогню.


Марка автомобілів класу люкс Cadillac отримала свою назву від імені предка засновника компанії, механіка Генрі Ліланда – французького колоніального адміністратора і воєначальника Антуана Ломе де Ламот де Кадельяка.


Британський бренд контрацептивів Durex – це абревіатура від Durable, Reliable, Excellence ( міцність, надійність, перевага).


Мета деяких компаній – донести до покупця, що використання їх марки поліпшить частину нашого життя. Що Леві зробив з логотипом, щоб передати цю інформацію? Він винахідливо приховав ту частину тіла, яку більшість з нас хоче підкреслити при носінні джинсів. Якщо ви цього не бачили раніше, то тепер ви це бачитимете завжди.


Засновник компанії П’єр Омідьяр створив аналог сайту ще під час своєї роботи на компанію Echo Bay Technology Group, офіс якої розташовувався в містечку Ехо Бей (Невада). Омідьяр хотів зареєструвати сайт “EchoBay.com”, але тут з’ясувалося, що назва вже зайнята і він скоротив його до “ebay.com”. Проте багато хто думає, що ebay це скорочене від “Electronic Bay” (“електронна бухта”).


“Sam” по-корейски означає “три”, “sung” – це зірка. Таким чином, буквально Samsung можна перевести як “три зірки”. Число три є чимось “великим, численним та потужним”.

Ця назва – скорочення від “Service Games of Japan” (“Служба ігор Японії”). Компанія спочатку займалася постачаннями автоматів для гри в пінбол на військові бази країни.

На перший погляд, логотип Audi простий і зрозумілий, але не так все просто, як здається. Кожне з чотирьох кілець символізує один з чотирьох компаній-засновників концерну Audi в 1932 році: DKW, Horch, Wanderer і Audi.

В емблемі Alfa Romeo приховані глибокі історичні мотиви – червоний хрест перекочував з прапора Міланського муніципалітету, кровожерний змій – символ древнього роду Вісконті, що свого часу правив Ломбардією. Утім, драконосні машини за всю свою історію погубили набагато менше людей, ніж інші марки.

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close