17 найкрутіших речей, які роблять батьківське життя набагато легшим і зручнішим

Діти — це весело, і важко водночас. Деякі батьки — за сумісництвом дизайнери і винахідники, тому на світ з’являються чудові пристосування, про які наші мами і бабусі і мріяти не могли.

Тутка зібрав разом найкрутіші речі, які роблять батьківське життя набагато легшим і зручнішим.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Кульки, які світяться

© Boon

З такими кульками дітям, які бояться темряви, не страшно спати або дійти до туалету вночі.

Розумний пеленальний матрацик

© Hatch Baby

Цей матрацик фіксує зміни ваги і росту дитини, його режим харчування і розпорядок дня. Батьки можуть бачити всі цифри в додатку на смартфоні.

Компактна коляска

© GoodBaby

В розкладеному вигляді це звичайна прогулянкова коляска, але якщо її скласти, вона легко поміститься в рюкзак. Вона важить всього 4 кг і вже потрапила в Книгу рекордів Гіннеса, як найкомпактніша в світі.

Перекладач дитячого плачу

© Pixabay

Додаток Infant Cries Translator з точністю 92 % визначає 4 причини, за якими плаче новонароджене немовля: від голоду, від болю, бо хоче спати або тому що у нього мокрий памперс. З часом точність зменшується, але навіть в 4 місяці вона становить 77 %. Для розробки програми автори проаналізували 200 000 записів з криками новонароджених дітей.

Пляшечка з самопідігрівом

© Iiamo

Така пляшечка дозволяє підігріти суміш або молоко в будь-яких умовах без електрики і проводів. Нагрівання відбувається за 4 хвилини з допомогою одноразового картриджа, в якому знаходяться тільки сіль і вода. Максимальна температура нагріву — 37 °С.

Браслет безпеки

© Beluvv

Загублена дитина — страшний сон батьків. Проблема вирішується з допомогою гаджета, схожого на наручний годинник і зв’язаного з додатком на смартфоні. Він визначає координати дитини, а якщо той іде з радіусу дії програми, лунає попереджувальний сигнал. Ви також можете підключити до додатка усіх довірених осіб.

Термометр-наклейка

© Temptraq

Термометр-наклейка дозволяє виміряти температуру у хворої дитини, не змушуючи її струнко лежати 3 хвилини і не порушуючи її сон. Термометр клеїться прямо на шкіру і точно вимірює температуру. Якщо температура підвищується, пристрій повідомляє про це батькам через додаток на смартфоні. В ньому зберігається статистика змін температури.

Розумна зубна щітка

© Vigilant

Ця зубна щітка вміє підключатися до смартфону через bluetooth і відображає кожен рух в 3D. За кожний вірний рух дитина отримує очки і призи, а чистка зубів перетворюється в захоплювальну гру.

Наколінники

© Crawlings

Для малюка, який робить перші кроки, світ сповнений перешкод — від камінчиків до грубих килимів. Наколінники захистять ніжні дитячі коліна від синців і подряпин.

Ігрові тарілки

© UncommonGoods

Тарілки, які перетворять обід в гру, — те, що потрібно мамам, втомленим від «Не хочуууууу!»

Ложка-пляшка

© Booninc

Цей девайс — гібрид ложки й пляшечки, яким зручно користуватися в дорозі або на прогулянці. Якщо дитина не доїсть свою порцію, досить закрити їжу кришкою і зберегти до наступного разу.

Соска-прорізувач

© Molarmuncher

Цю соску-прорізувач можна тримати в холодильнику і мити в посудомийній машині. Вона впливає на всю лінію ясен одночасно, а простий дизайн виключає наявність зайвих щілин, в яких можуть існувати мікроби.

Звуковий проектор

© MyBaby

Такий проектор допоможе дитині заснути. Він показує чарівні картинки на стелі під заспокійливі звуки ніжної колискової.

Система годівлі

© ThinkGeek

Ваша дитина нічого не їсть, крім цукерок? Тоді ми летимо до вас. Система годування з слюнявчика з підсвічуванням і ложки-літака з сигнальними вогнями допоможе нагодувати малюка навіть пюрем з броколі.

Одяг з монітором активності

© Mimo

Одяг з монітором активності та дихання позбавляє батьків від необхідності перевіряти, як спить дитина. Датчик у вигляді черепахи стежить за диханням, положенням у сні й температурою в кімнаті і передає дані на смартфон.

Контейнер для іграшок

© Boon

Жаба-контейнер дозволяє легким рухом руки зібрати іграшки після купання, змити піну під краном і кріпиться до стіни.

Заколисувач

© Lolaloo

Пристосування буде заколисувати малюка замість вас, імітуючи рух руки. Достатньо закріпити пристрій на ручці коляски, і можете спокійно зайнятися своїми справами.

За матеріалами Business Insider, Which?, Dodo

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker