17 найкрутіших речей, які роблять батьківське життя набагато легшим і зручнішим

Діти — це весело, і важко водночас. Деякі батьки — за сумісництвом дизайнери і винахідники, тому на світ з’являються чудові пристосування, про які наші мами і бабусі і мріяти не могли.

Тутка зібрав разом найкрутіші речі, які роблять батьківське життя набагато легшим і зручнішим.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Кульки, які світяться

© Boon

З такими кульками дітям, які бояться темряви, не страшно спати або дійти до туалету вночі.

Розумний пеленальний матрацик

© Hatch Baby

Цей матрацик фіксує зміни ваги і росту дитини, його режим харчування і розпорядок дня. Батьки можуть бачити всі цифри в додатку на смартфоні.

Компактна коляска

© GoodBaby

В розкладеному вигляді це звичайна прогулянкова коляска, але якщо її скласти, вона легко поміститься в рюкзак. Вона важить всього 4 кг і вже потрапила в Книгу рекордів Гіннеса, як найкомпактніша в світі.

Перекладач дитячого плачу

© Pixabay

Додаток Infant Cries Translator з точністю 92 % визначає 4 причини, за якими плаче новонароджене немовля: від голоду, від болю, бо хоче спати або тому що у нього мокрий памперс. З часом точність зменшується, але навіть в 4 місяці вона становить 77 %. Для розробки програми автори проаналізували 200 000 записів з криками новонароджених дітей.

Пляшечка з самопідігрівом

© Iiamo

Така пляшечка дозволяє підігріти суміш або молоко в будь-яких умовах без електрики і проводів. Нагрівання відбувається за 4 хвилини з допомогою одноразового картриджа, в якому знаходяться тільки сіль і вода. Максимальна температура нагріву — 37 °С.

Браслет безпеки

© Beluvv

Загублена дитина — страшний сон батьків. Проблема вирішується з допомогою гаджета, схожого на наручний годинник і зв’язаного з додатком на смартфоні. Він визначає координати дитини, а якщо той іде з радіусу дії програми, лунає попереджувальний сигнал. Ви також можете підключити до додатка усіх довірених осіб.

Термометр-наклейка

© Temptraq

Термометр-наклейка дозволяє виміряти температуру у хворої дитини, не змушуючи її струнко лежати 3 хвилини і не порушуючи її сон. Термометр клеїться прямо на шкіру і точно вимірює температуру. Якщо температура підвищується, пристрій повідомляє про це батькам через додаток на смартфоні. В ньому зберігається статистика змін температури.

Розумна зубна щітка

© Vigilant

Ця зубна щітка вміє підключатися до смартфону через bluetooth і відображає кожен рух в 3D. За кожний вірний рух дитина отримує очки і призи, а чистка зубів перетворюється в захоплювальну гру.

Наколінники

© Crawlings

Для малюка, який робить перші кроки, світ сповнений перешкод — від камінчиків до грубих килимів. Наколінники захистять ніжні дитячі коліна від синців і подряпин.

Ігрові тарілки

© UncommonGoods

Тарілки, які перетворять обід в гру, — те, що потрібно мамам, втомленим від «Не хочуууууу!»

Ложка-пляшка

© Booninc

Цей девайс — гібрид ложки й пляшечки, яким зручно користуватися в дорозі або на прогулянці. Якщо дитина не доїсть свою порцію, досить закрити їжу кришкою і зберегти до наступного разу.

Соска-прорізувач

© Molarmuncher

Цю соску-прорізувач можна тримати в холодильнику і мити в посудомийній машині. Вона впливає на всю лінію ясен одночасно, а простий дизайн виключає наявність зайвих щілин, в яких можуть існувати мікроби.

Звуковий проектор

© MyBaby

Такий проектор допоможе дитині заснути. Він показує чарівні картинки на стелі під заспокійливі звуки ніжної колискової.

Система годівлі

© ThinkGeek

Ваша дитина нічого не їсть, крім цукерок? Тоді ми летимо до вас. Система годування з слюнявчика з підсвічуванням і ложки-літака з сигнальними вогнями допоможе нагодувати малюка навіть пюрем з броколі.

Одяг з монітором активності

© Mimo

Одяг з монітором активності та дихання позбавляє батьків від необхідності перевіряти, як спить дитина. Датчик у вигляді черепахи стежить за диханням, положенням у сні й температурою в кімнаті і передає дані на смартфон.

Контейнер для іграшок

© Boon

Жаба-контейнер дозволяє легким рухом руки зібрати іграшки після купання, змити піну під краном і кріпиться до стіни.

Заколисувач

© Lolaloo

Пристосування буде заколисувати малюка замість вас, імітуючи рух руки. Достатньо закріпити пристрій на ручці коляски, і можете спокійно зайнятися своїми справами.

За матеріалами Business Insider, Which?, Dodo

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close