17 способів запакувати подарунок так, щоб його запам’ятали на все життя

Крута упаковка збільшує цінність подарунка як мінімум вдвічі. А пам’ятати такий презент будуть довго!

Ми в Тутка дізнались ідеї для оригінальної упаковки подарунків, які буквально пробуджують фантазію.

Зелені віночки

Коробочки з подарунками можна прикрасити тонкими гілками вічнозелених рослин – наприклад, туї, розмарину. Самі коробочки можна легко зробити з картону самостійно.

Веселі монстри

Будь-яку яскраву коробку можна перетворити на “монстра”, причепивши їй очі, зуби, а може, й язик. Діти будуть в захваті від такого подарунка.

Коробочка з отворами

А ще можна упакувати подарунок так, щоб його частина стала елементом упаковки, як, наприклад, це намисто.

Паперові будиночки

Все, що вам знадобиться, – це вирізати заготівлю з великого аркуша щільного паперу або картону і склеїти з неї будиночок. У такій коробці навіть звичайне домашнє печиво стане особливим подарунком.

Декор фотографіями і листівками

Будь-які фотографії і картинки, навіть симпатичні вирізки з журналів – все це чудово підійде для прикраси згортків з подарунками.

Скринька з горіхової шкаралупи

За наявності фантазії можна задіяти найбільш незвичайні матеріали. Очищений волоський горіх, трохи клею, блискітки і стрічка – і ось казкова скринька вже готова.

Бант з фотоплівки

Такий подарунок оцінять любителі кінематографа і фотографи. Подивіться, як гармонійно виглядає звичайна газета в ролі обгорткового паперу.

Пір’я

Пір’я чудово виглядає в ролі декору. Не біда, якщо під рукою немає справжнього, – виріжте його з кольорового або білого паперу і прикріпіть до згортка.

Упаковка-конус

Конуси також можуть бути чудовою упаковкою для маленького подарунка. Скріпіть кульок степлером і додайте декор.

Декор нитками

Подивіться, як по-різному можна використати звичайні нитки. Ось де можна дати волю фантазії.

Ідеї з гудзиками

Хто б міг подумати, що навіть ґудзиками можна чудово прикрасити згорток! Нанизайте їх на нитку і наклейте на обгортку або просто доповніть святковий бант ґудзиком.

Прикраса із стрічок

Така зірка додасть урочистості будь-якій упаковці. А зробити її можна навіть із старих журналів: просто робіть все згідно інструкції, а готову зірку скріпіть степлером.

Коробки у вигляді чого завгодно

Додайте до обгорткового паперу всього декілька деталей – і ось ваш подарунок вже шкода відкривати.

Прапорці

Для виготовлення прапорців підійдуть шматочки кольорового паперу або тканини, які потрібно буде наклеїти на мотузку, а саму мотузку приклеїти до згортка.

Коробочки-подушки

Зробити ці затишні коробочки зовсім просто. Зазвичай в них запаковують хустки і шарфи з тонких тканин, а також прикраси, зроблені своїми руками.

Біле на білому

Запакувати подарунок у білий папір, перев’язати білою стрічкою і додати білу бірку – звучить несподівано. Проте результат виглядає чудово!

Пляшки в ковпачках

Згорніть конус із щільної яскравої тканини, скріпіть його за допомогою клейового пістолета. Приклейте ніс і бороду – і пляшка вина перетвориться на веселого гнома.

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker