20 потужних соціальних реклам зі всього світу

[tps_title][/tps_title]

Добре зроблена реклама привертає вашу увагу і залишається в пам’яті тривалий час, і це як раз той ефект, який потрібен соціальним проблемам. Змусити людей замислитись і спонукати до дії — перший крок на шляху до суттєвих змін.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Ми в Тутка зібрали 20 прикладів соціальної реклами, які вразили нас.

Телефонна стіна

Компанія Ogilvy в Пекіні створила рекламну кампанію, яка показує, яке місце в нашому житті займають гаджети. Слоган кампанії: «Чим більше ми спілкуємося, тим менше ми спілкуємося».

Соціальна реклама проти куріння

Проект оператора зовнішньої реклами Russ Outdoor спільно з креативним агентством MILK в рамках соціального проекту «Все одно?!». Мета кампанії — привернути увагу молодих жінок і майбутніх мам до ризику розвитку безпліддя, спричиненого палінням.

Швидкість вбиває

«Швидкість вбиває» — цей слоган не раз використовувався в соціальних кампаніях. Рекламне агентство Western Cape Government доповнило ідею правильною картинкою.

Нагодувати голодного легше, ніж ти думаєш

Агентство TBWA\Hunt\Lascaris (Йоганнесбург, ПАР) — автор несамовитої соціальної реклами, яка закликає допомогти голодуючим.

Зупини насильство: не сідай за кермо п’яним

Бразильське агентство Terremoto Propaganda у своїх соціальних плакатах проти водіння у п’яному вигляді показало новий погляд на цю  проблему, що хвилює.

Повз такої реклами не пройдеш

Такий оригінальний спосіб зібрати сміття придумала організація Hubbub з Великобританії. Проект закликає курців голосувати на різні теми, поміщаючи недопалки в розділені контейнери.

Твоя дитина їсть те ж, що і ти

Соціалка створена креативним агентством Paim не замовлення бразильського товариства педіатрів (SPRS). Плакати дійсно переконливо демонструють, як харчові пристрасті мам можуть вплинути на проблеми, які можуть виникнути у дітей в майбутньому.

Жодна дитина не мріяла стати товстим дорослим

Соціальна реклама, присвячена проблемі ожиріння, від агентства LatinWorks (Остін, США) розповідає, як зайва вага змушує відмовлятися від своїх бажань.

У сміття є будинок

Ще одна соціальна реклама в рамках проекту «Все одно?!» закликає нас не смітити на вулицях.

На те, що ти витрачаєш за дві хвилини, вона може прожити два дні

Colgate-Palmolive ініціювала кампанію з економного споживання водних ресурсів.

Брендові логотипи знаходять новий сенс

Соціальна реклама Mozambique Fashion Week проти шуб та інших хутряних виробів, за заборону використання слонової кістки і рога носорога навряд чи зупинить браконьєрів. Але, можливо, вона змусить задуматися покупців?

Думай за двох

Рекламне агентство Red Pepper з Єкатеринбурга в своїй соціалці закликає не відволікатися за кермом, особливо під час шкільних канікул.

Іграшки проти дитячої праці

В португальській соціалці організації APAV іграшки займаються тим, що змушені робити багато дітей у всьому світі — вони працюють. Плюшевий ведмедик за швейною машинкою і телепузик, який чистить милому джентльменові туфлі, справляють незабутнє враження.

Коли бачиш тунця, уявляй панду

Сінгапурське агентство Ogilvy & Mather закликає нас замислитися: що, якщо на місці тунця буде панда?

Не розмовляй по телефону за кермом

Індійське агентство Mudra Group у своїй не найприємнішій, але дуже дієвій рекламі закликає водіїв бути уважними за кермом і не розмовляти по телефону, що може призвести до непоправних наслідків.

Лайки не працюють

Соціальна реклама від сінгапурського агентства Publicis: «Лайки не допомагають. Стань волонтером. Зміни життя».

Пристебнись, збережи своє життя

Канадське рекламне агентство SAAQ розробило рекламні плакати зі слоганом «Пристебніться. Живіть», що закликають водіїв пристібатися за кермом.

Будь чоловіком

Ідея створення цієї соціальної реклами прийшла в голову петербуржцю Кирилу Коробкіну, коли його вагітна сестра розповіла, що в метро протягом чотирьох зупинок їй ніхто не поступався місцем.

Діти, на котрих не звертають уваги, відчувають себе невидимками. Припиніть насильство над дітьми

Австралійський Дитячий Фонд, JWT Melbourne. Щоб підсилити проблему байдужості, вони розташували манекенів, одягнених як діти, за постерами.

Випив? Вибирай, хто тебе повезе

Ісландська соціальна реклама пропонує напідпитку громадянам відразу визначитися з транспортом і вибрати таксі, поліцію, швидку чи похоронне бюро. Мудро і влучно!

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker